bugün

mizah dergisi.

görsel
görsel
Dergi demenin dergicilere hakaret olacağı kâğıt bütünü.
görsel
görsel
görsel
görsel
insanın yalnızca göt ile değil, kalem ile de sıçabileceğini göstermiş dergicikç
ironi yapayım derken sıçan mizahahahaha dergisi. Gülüyoruz eğleniyoruz ama bunları okuyup ciddiye alan çok sayıda insan var. Korkutucu birşey bu.

(img:#1028220)
Olmamış bir dergi. Olmaya da niyeti yok galiba.

islamcılar mizah yapamaz diyenlerden falan değilim ama bu dergiyle böyle olmaz.
hak edene hakkını sonuna kadar veren dergidir. karşı mahallenin hoşuna gitmemesi ne kadar doğru iş yaptıklarının da göstergesi. bariz.
http://www.ayshadergi.com/ bi göz gezdirsinler.
bana sağcılar mizah yapıyor dedirtemezsiniz.
Üç beş sığ kafanın karaladığı çocuksu çizimlerinin bile espri kalitesini geçtiği ve zaman gazetesi gibi zorla üye oldurulan kişiler dışında okunulmadığını düşündüğüm müsvette.
mizah dergisi iddiasıyla mı yayın hayatına başlamıştır bilemiyorum ama afedersiniz ama yarrak gibi mizah dergisidir.
hedef kitlenin ıq ortalaması 5 falan olunca çokta şeyapmayalım bence dediler herhalde.
bilemiyorum, buram buram kalitesizlik.
Mizah dergisinden başka her şeye benzemektedir.
insan mizah dergisinin adını neden diş temizleme aleti koyar ki zaten, komik olmadığı buradan belli olan dergi.
Sünnet içeren bi isimle nefret kusan saçma dergi.
mizahi yönü olmayan dergi. biraz zeka katmaları gerekir çünkü mizah zeka ister.
Şaka maka yılın kapağını yapmış adamlar *Helal olsun *
görsel
logoların sağ altında mizah dergisi yazıyor. mizah mizah olalı böyle zulüm görmedi. biraz zeka kullanın arkadaşım.
Sözlük trollüğü yapar gibi mizah yapan dergi.
Kimse kusura bakmasın sırf şu vatansiz eksicilerin agzina agzina vurduğu için bile sevilir.

Ekşicilerin anladığı dil bu. Biri bu dilden konusmaya başlayınca hemen seviyeden dem vurup zirlamaya başlıyorlar.
islamcı ezikliğinin en güzel örneklerinden birisidir bu dergi. küfür etsen zevk alır lan bunlar sözlük trolleri gibi.
Beynini siktimin katirlari bilmiyor ki sekeri karistirmak sadece cozunme hizini arttirir yani o seker karistirmazsan 1 saat sonra cozunecek ama yine cozunecek.

Bunlara bilim ne hacet amk , kole gibi calistiracaksin kul edeceksin bunlari anca bundan anliyorlar.
insanlıktan nasibini almamış dergidir.

görsel