bugün

entry'ler (1332)

zoxhaber com

Bir haber blog sitesi.

--spoiler--
zoxhaber.com Güncel ve teknolojik haberlerden seçtiklerimizi siz kıymetli okuyucularıyla paylaşmak üzere kurulmuştur. Beraber öğrenme üzerine kurulu anlayışla düşünmek, sorgulamak, haberdar olmak ve tüm bunların yanında tüm bunları eğlenerek yapmak temel prensibimizdir.
--spoiler--

Adresi: http://www.zoxhaber.com

ball drop game

Bağımlılık Yapan Mobil Oyun.Renklerle sarmal bir labirentte zıplayan topun heyecan verici macerası.

Tek parmakla kontrol, güçlü görsel efektler ve harika renkler ile kendine bağımlı yapıyor.
Eğlenmek, dikkat dağıtmak ve vakit geçirmek için birebirdir.

Birden fazla ülkede en çok oynanan oyun helix jump oyununun daha stabil ve görsel halini bizlere sunuyor.

Bu da googleplay linki:
`https://play.google.com/s...?id=com.code.helixcolor3d`

topraklar bize miras değildir

"Onları çocuklarımızdan ödünç aldık." Diye devam eden çok anlamlı bir kızılderili atasözü.

kanal istanbul u inadına yapacağız

Yerli ve milli uzay aracımıza da inanmamışlardı ama yakında uzay semalarında olacak. Üzerine ben çalışmaya başladım.

görsel

bursa erkek lisesi

Eski binasındaki sınıfımızın ancak yarısına sığabilirdik. Diğer yarısında uzun eşek oynayabilirdiniz.

askeri ücretliyim kış tatilimi alplerde yapıyorum

Bunlar hep sahte içkiden.

en çok virüs vakası olan iki ilde kongre yapmak

Sağlık bakanı en çok vaka olan illeri paylaştı Rize ve Trabzon ilk sırada. Rize kongresi başkanımızın kendi deyimiyle lebaleb doluydu. Ardından Trabzon'a gitti...

Sağlık bakanı açıklamasında Rize'de bir taziyede bir aile virüs yaymış. Rize'de bir kongrede ne olmuş sayın koca? Kaç kişi varmış kongrede? Biraz da bunlardan bahset.

lebaleb

Başkan Erdoğan'ın Rize 7. Olağan il kongresinde salgına rağmen doluluğu anlattığı kelime. Mutluluğu ifade etmiş garip.

kadir topbaş

Her canlı ölümü tadacaktır.

istanbul parsel parseldi elinde. Şimdi bir mezar sadece 2.64m2. inanın daha fazlası yok.

Çıkarılacak çok dersler var çıkarabilene.

verilmeyen penaltı

14 Şubat 2021 Galatasaray-kasımpaşa dk:54

14 Şubat var var indirimleri.

recep tayyip erdoğan ölünce ülkeyi kim yönetecek

Ayasofya imamı.

atatürke zerre muhabbeti olmayan cenazeme gelmesin

Mısırlı değil türküm. Bu da benim vasiyetim. nereden geldiğimi bilmeyen nereye gittiğimi hiç bilmez çünkü.

atatürke zerre muhabbeti olan cenazeme gelmesin

Atatürk'le zerre muhabbeti olmayan benim cenazeme gelmesin. Bu da benim vasiyetim. Nereden geldiğimi bilmeyen nereye gittiğimi hiç bilmez.

uzaydaki madenlerin ekonomiye kazandırılması

Hayal satın alacak kadar bile maddiyata sahip değiliz.

uzaya ilk kim çıkacak

Trt1 deki şu an ki gündem. Her şey tastamam bir bu kaldı. Aklımı koru Allah'ım çünkü çok zor uçmaması.

bir dönem bu ülkede bardak yoktu

Evet cehape nin başındaki SGK başındayken idrarımızı tahlile maşrapa ile veriyorduk.

ayranımız yok içmeye aya gidiyoruz sıçmaya

2021 ilk çeyreği özeti.

uzay çağında evde ufo yakan vatandaş

2023 te Allah'ın izniyle yerli milli uçağımız, traktörümüz, tankımız, arabamızdan sonra yerli astranotlarımız da olacak. Bayanlar bile gidiş dönüş bilet alabilecek. Nereden nereye... Bir de 300 milyon metreküp doğalgazımızı tam randıman çıkartıp anayasayı değiştirirsek kimse önümüzde duramaz. Süper güç oluruz bir anda. Halkımız da UFO yakıp kol gibi fatura ödeyeceğine biraz hayal satın alsın. Hep beraber 2023 e uçalım.

2021 yılında uzaya gitmekle övünmek

Türksat 5a bile amarikadan fırlatıldı cahil cahil konuşmayın.

astronot a türkçe karşılık buluyoruz

Aktronot tan başkasını kabul etmem. Başkanımız ve genel başkanımızın imzası olur ve tarihe tanıklık eder.