bugün

Su anda evinde elinde kumanda altinda pijama ile uzanan kizlar bile bunlardan guzel degilse ben bir sey bilmiyorum.

Edit: gereginden fazla abartilmis adaylarla dolu olan guzellik yarismasidir.
kızları neye göre seçtiklerine anlam veremediğim yarışmadır.
1-4-6-10-16 gerisi tirt.

Bu sene gonlu guzel olan yarismayi kazanir.

Edit - Dortte uc tutturdum la ben
Yarışmacıların en güzel yeri bacaklarıdır 17 ve 18 numaraya bayıldım.
bir grup insanın kendi zevklerine göre seçilmiş kızlardan bir güzellik sıralaması oluşturduğu gereksiz yarışmadır.
insan neden izler anlamıyorum gerçekten. açık olun beyler açık, bunlar gibi sevgiliniz olmadığı için derin bir ah çekerken, sözlükteki hanım kızlarımız kıskançlıktan yarılacak. işin sonunda sinirimiz bozulacak. he derseneniz ki meme görmek için izliyorum ben falan, game of thrones izleyin.
görsel
ısparta 1. dağ komando tugayı yemin töreni gibi yarışma.
bu kızları kim seçiyor ya ben sadece ızmirin bi semtinden bunların hepsinden güzel kızlar toplar getiririm.
baş örtülü bacımın girebildiği yarışma.
Neye göre eleme yaptıklarını anlayamamakla beraber kızların martı kaşlı olmalarına taktığım programdır. Tamam kalın kaş moda da bu kadar da değil.
yahu güzel demişsiniz ama bunlar benden yakışıklı.
dün bir kısmını izledim ve işte tespitlerim.

1- bu seneki yarışmada iç güzelliği baz alınmıştır.
2- 13 numaraları arkadaş elidor'un ceo'sunun kızıdır ve torpille katılmıştır. başka türlüsü imkansız.
3- yarışmacıların çoğu birçok erkek arkadaşımdan daha yakışıklı orası kesin.
4- bir ara mahallenin bakkalı mahmut abiyi görür gibi oldum podyumda ama göz yanılması da olabilir.
güzelliğin göreceli olduğunu kanıtlayan yarışmadır.
Birinciye fiat 500 verilen yarışma. bu ne cimriliktir arkadaş. dandik bilgi yarışmaları bile 100 bin lirayı gözü kapalı veriyor.
bu yıl güzel kızların az sayıda olduğu yarışma. Hayal kırıklığına uğratmıştır.
ilk canlı yayın sunuculuğunu başarıyla kotarmış yasemin allen in kızların hepsinin toplamından daha güzel olduğu, en azından amine gülşe isimli isveç destekli kızımızın 1. seçilerek biraz daha adil davranılmış olan yarışmadır. bu kızımızdan miss world yarışmasında da en azından ilk 10 a girmesini bekliyorum.

belki de ilk 6 olur kimbilir, ama şampiyonluk zor.
program sunucusu yasemin allen'in yarışmacılardan daha çok dikkat çektiği yarışmadır. kızlar güzel değildi.
erkek halimle katılsam birinci olacağım yarışma.
ayşenur gezer ile nigar dilmaç'ın dereceye girmesini umduğum yarışmaydı. yüz gezelliğine aldanılmaması gerektiğini öğrendik bu vesileyle. gerçi aybüke pusat zincirleri kırıp madalyayı kaptı.