bugün

monk, er, csi, nip/tuck, 24 gibi dizilerde çok da büyük olmayan rollerde oynamış, fakat ismini; supernatural'ın dördüncü sezonunda diziye dahil olup, şeker mimikleri ve enteresan karizmasıyla hafızalara kazımıştır.

(bkz: castiel the angel)
nip tuck'ta kendi kendine oral seks yapabilen acayip adam mr skerritt'i canlandıran karizmatik insan.
supernatural'in karizmatik meleği castiel ile gönüllerde taht kurmuş oyuncu.

--spoiler--
4.sezon 20.bölüm olan the rapture'da castiel; dini bir insan olan jimmy novak ile son kez konuştuktan sonra bedenini esir almıştır. bu sırada kapının önüne jimmy'nin kızı claire gelir. castiel'e bakarak "daddy?" dedikten sonra castiel verdiği "i'm not your father." cevabı ile verilesi bir adam olduğunu kanıtlamıştır.
(bkz: verilesi bir melek görmedim)
--spoiler--
1974 doğumludur. supernatural'de gölge kanatlı, karizmatik meleği canlandırır. rolünü seyirciye sevdirdiği için yapımcılar castiel'in rolünü genişletmişlerdir.
Lise aşkı yazar Victoria Vantoch ile evli olan supernatural dizisinde castiel'i canlandıran, 20 ağustos 1974 Amerika doğumlu sempatik oyuncu.
supernatural'dan 7. sezonda ayrılacağını açıklayan oyuncu. malesef yeni sezonun sadece ilk 2 bölümünde oynayacak. castiel karakteri için biçilmiş kaftan olup eğlenceli de bi adamdı, aranacağı kesin. supernatural zaten 6. sezonda epey kan kaybetti, misha'nın yerini neyle dolduracaklar merak içindeyim.
Bunu mu demek istediniz ? (bkz: karizma nedir karizmatik kişi nasıl olur)
muhteşem ötesi, karizmatik şey.
kayılası.
kendileri aktivistlik yapmaktadır oyunculuğun yanısıra.
deli ve sevimli, bir nevi twitter kuşu. çocuk da babasına çekmiş demek ki, o nasıl bir tatlılık, o nasıl bir küçüklük?
http://lockerz.com/s/216163011

twitter da takip ettiğim en eğlenceli ve en insan!*
castiel karekteri ile tanıdığım oyuncu. yakışıklı adam. saçlarını uzatmasın bir de mal gibi oluyon dostum. kısa saç gider sana.
bırakıcam dedikten sonra supernaturale yeni dönmüş, sevindirmiş oyuncu. ayrıca

--spoiler--
sam ve deanin kendilerini dizi setinde buldukları alternatif evrende geçen bölümde
--spoiler--

çok şirin oynamıştır. ve cidden tweet atmış o anda.
misha sen dev bir kedisin. hayallerimin erkeki. ben vicki'den guzelim, gel beni al diyecegim ama iki tane de dunyalar tatlisi cocugu bulunmakta bu adamin. Hayat beni neden yoruyorsun...
castiel rolüyle kendine hayran bırakmış sempatik oyuncudur.
Sen sevme ulan ayi diyesim geliyor bazi insanlara. Seker gibi adam.
melek rolune cuk oturmus sanatcı kısısı.sevımlı sempatık yakısıklı adam gıbı adamdır,her yakısıklı adam gıbı cırkın bır ese sahıptır dostlar sagolsun.
beyaz kanatli prenstir.
olsa da yesek.
Supernatural adlı dizide var olan Castiel adlı karakteri canlandıran oyuncudur kendisi. Baş karakterlerden biri olan Dean Winchester'la girdiği diyaloglar diziyi renklendirmekte, izleyiciyi genellikle eğlendirmektedir. severek izliyoruz kendisini efendim.
abi beni sik. gıkım çıkmaz amk. adam çok süper lan.
görsel
gerçek ismi , Dmitri Tippens Krushnic ,

o bir melek ve melekler palto giyer.
supernaturalde cass rolüyle tanıdığımız oyuncu. benim olacak, binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı.
karizma bir yana, bir dizide kırk rolde oynayan dehşet yetenekli bir oyuncu. adam insan, melek, tanrı, deli, hafızasını kaybetmiş biri falan filan derken bir ton farklı karakteri oynadı.
gerçek hayatta trençkotla gezip gezmediğini merak ettiğim kişi.
sam ve dean'in setteki günah keçisi. yazık adamın üstüne nasıl gidiyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=7Gnl6v6I5v4

bu da twitter adresi;
https://twitter.com/mishacollins