bugün

belarus un başkenti.
yiyecek içecek fiyatlarının gayet düşük, kızların güzel ve sayılarının erkek sayısına göre bol olduğu yaşanılacak yer.
beyaz rusyanın başkenti.
bide yanlı$ hatırlamıyosam böyle motorsiklet markası vardı.
ortamda erkeğin neredeyse olmadığı, kızlarının sokakta podyumda yürür gibi yürüdüğü, ortalama bedenin 36 olduğu şehir. şehir alman mimarisine benzer; çünkü ruslar bu şehri ellerinde alman esirlere yaptırmışlardır.

yiyecek içecek fiyatları bize ve avrupanın diğer şehirlerine göre gayet ucuzdur. restoranlarda mesela içecek fiyatlarına bindirilmez bizdeki gibi. süperdir, kesin gidilmelidir.
şehrin merkezinde victory square* bulunmaktadır.dikili bir taşın önünde sürekli yanan bir ateş vardır.bu meydandan şehrin farklı yerlerine gidilir.
sevgilinizle gitmemeniz gereken tek şehir. * * * şöyle ki efendim; dünyanın en güzel kızlarını bir araya toplamışlar ve adeta sokağa salmışlar. * bir o tarafa bi bu tarafa bakarken adeta boynunuz ağrıyor.* sokaklarda erkek görmek neredeyse imkansız. kafeler ve sokaklar cıvıl cıvıl. gece yaşantısı ise sabaha kadar sürüyor. görülesi bir yer. *
ben dahil kimilerince the ritual fires of abandonment albümlerindeki ceremony ek stasis adlı parçaları, cult of luna'nın somewhere along the highway albümündeki dark city, dead man adlı parçayla birlikte en epik kapanış parçası kabul edilen amerikalı doom, sludge, hatta post metal grubu..
(bkz: minsk band)
(bkz: minsk grubu)
call of duty'den öğrendiğimiz üzere kışı sert olan* eski rus, bugünkü beyaz rus toprağı*.
alanya'da görülen süper güzel rus kızlara "which city are you from?" denilince alınan cevaptır. hakikaten gidip görülesi bir yerdir.

bir de, kızları, kievliler gibi artiz, g.tü kalkık değildir, aksine canayakındır. bu sayede sevgimi(zi) kazanmışlardır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.