1. 1.
    Minoxil Forte %5 Deri Spreyi ve Minoxil Forte %2 Deri Spreyi olarak iki tür ilacı bulunur. bunlardan %5'lik olanı erkekler için %2'lik olanı da bayanlar için kullanılması gerekmektedir. erkek tipi saç dökülme yaşayan kişilerin sürekli kullanması gerektiği belirtiliyor. ilaç etkisini yaklaşık 4 ay sonra gösteriyor tam etkisini de 12 sonunda gösterdiği belirtiliyor. yalnız bu ilacı kullanırken kesinlikle doktor tavsiyesi alınmalıdır. kullanan kişileri görünce ve kelliği yaşayan birisi de olunca insanın hemen alıpta kullanması geliyor haberinize. ha ayrıca günde iki defa sabah akşam kuru saçlara uygulanmalı ve 5 kereden fazla sıkılmaması gerekiyormuş. ilacın fiyatı 52 küsur lira ve bir şişe 30 günlük kullanıma denk düşüyor.

erit; kullunıcı olup faydasını gördüm o sebepten yazma gereği duydum.
    9 ... bin teselli kar etmez
  2. 2.
    saç sorunu olanlara şiddetle kullanmalarını tavsiye ettğim ürün. bioxin falan hikaye, minoxil 1 aya kalmadan yeni saçlar filizlendiriyor. kendim kullandım ordan biliyorum.

edit: 1 sene sonra gözlemlenmiştir ki çıkardığı saçlar tekrar dökülmektedir boşuna almayınız...
    30 -2 ... bedelsiz vatandas
  3. 3.
    kullandığınız süre içinde etki eden ilaç. kullanmayı bıraktığınız anda eski kellik sizi bekleyecektir.

(bkz: prostektus)
    ... ali ekber rodos
  4. 4.
    henüz 1 haftadır kullandığım ama henüz bir numarasını göremediğimm hede. kullanmadık ilaç kalmadı, kurtulamayacağız üstü açık ferrari olmaktan ben onu anladım. umut fakirin ekmeği deyip, gidip 5 fıs yapayım, belki akıllı bir çocuk olursam sabaha 1 tel fazla saç görürüm.
    6 -2 ... grotesquee
  5. 5.
    yaklaşık bir haftadır kullandığım ama bir sonuç alamadığım ilaçtır. sabah ve akşam beşer püskürtmeyle kullanılması gerekilir. kişinin sonuç alamamasından mütevellit kafasına tüm kutuyu boşaltması an meselesi olabilir. hakim olunuz.
    1 ... sorella
  6. 6.
    1 aydan fazla süredir kullanıyorum etkisini yavaş yavaş göstermeye başladı.
    1 ... psikojenik
  7. 7.
    en az 6 ay kullanılması gereken ,kadın ve erkekler için farklı içeriğe sahip ilaçtır. kadınlar için olanı kırmızı ve 32 lira, erkekler için olanı ise mavi ve 62 liradır.ilk kullanılmaya başlandığı sırada şiddetli baş ağrısı görülebilir..etkisi nedir orasını bilmem, daha 6 ay kullanmış birine denk gelmişliğim yoktur.
    ... amphitrite
  8. 8.
    androjenik allopesinin engellenmesinde kullanılan ve tıp dünyasında kabul gören iki etken maddeden bir olan minoxidil'i içerir. diğer etken madde de finasteride'dir.

türk erkeği(ve androjenik allopesiden muzdarip bir ksımım türk kadını) yıllardır minoxidil içeren ilaç temin etmek için kıvranmıştır. zira minoxidil içeren hiç bir ürün türkiyede ruhsatlı olarak satılmamaktadır. yurtdışından güvenilir bir yerden satın almak ya da yurt içinde bir yerlerden bulmak için tırmalanmıştır. bu arada bir sürü sahte ürün kakalanmıştır yurdum insanına.

bu gün ise minoksil ve bir başka marka (adını hatırlayamadım) daha ruhsatlı olarak satılmaktadır. fiyat biraz fahiş de olsa güzel bir gelişmedir.

minoxidilin etkisinin görülmesi 6 aya kadar uzayabilir ve başlangıçta saç dökülmesini hızlandırabilir.

(bkz: minoxidil)
    1 ... zatiali
  9. 9.
    saç çıkarma konusunda mucizevi olan ancak açıkça iktidarsızlık yapan ilaç. uzun süre kullanımda ciddi sorunlar yaratabileceğinden işkillenmeye * başladım.
    -1 ... shakesbeer
  10. 10.
    ilgili ürünün mümessilleri tarafından açılmış olması kuvvetle muhtemel olan başlık.

dünya üzerinde saç çıkartan herhangi bir formül yok. sadece cerrahi ve estetik yöntemlerle bu soruna çare bulunuyor.

ayrıca kelliğin ırsi etkeni sanıldığı gibi babadan değil anne genlerinden geçmektedir.
    2 -6 ... emsalsiz 1