bugün

görsel şu hareketiyle tebessüm ettirmiş, hoş gelmiş 12. nesil sağ açıktır. koştursun efendim düzlükte.
juventus yedek kulübesinden gelen appiah ve yılın bidonu seçilmiş melo'nun bizim ultra kalite ligimizde neler yaptığı ortadayken daha imza atmadan anlamsızca eleştirilen futbolcudur. nedeni kıskançlık olması muhtemel bu eleştirilere sarı laci cubukluyla cevap vermesi yakışandır.
galatasaraya gelse dünyanın en iyi futbolcusu olurdu. fenere geldiği için bok atılmaya başlanmış bile. kıskananlar çatlasın diyorum.
Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu garantilemiştir. Şöyle ki Hasan ali'ye bakarsanız jesus christ'a benzediğini görürsünüz. Krasic de kurt cobain'e benziyor. Jesus'lu cobain'li kadro da şampiyon olamazsa kim olacak mk?
kimilerini ne yapsak da bok atsak diye kıvrandıran futbolcu. bu adamın iyi bir futbolcu olduğunu anlamak için einstein olmaya lüzum yok, ortalama bir beyin kafi. elbette krasiçten iyisi vardır, elbette o gelirse krasiç yedek kalacaktır. bundan doğal ne olabilir sormak isterim?
Tazı gibi koşan sarı kafalı. adamın hası... umarım fenerbahçem'e en kısa zamanda alışır.
iyi adam, hızlı, dribling yapan futbolcu.. fiziği kuvvetli değil, çabuk yorulur ama kalıtelı..

yalnız bu adamın juventud'ta neden kadroda dunulmedığı, ilk sezon balon futbolcular arasında neden 3. oldugu dusunulmelıdır..

ayrıca yalçın ayhan emsalı bı baltanın sakatlamasıyla sahalardan uzak da kalabılır..
yeni çubukluyu beğenmemiştim. ama bu adama yakışmış ulan.

hoşgelmiş yeni oyuncumuz, koştursun efendim sahada. *
bir kere daha götveren bukalemunları görmemize vesile olmuş, fenerbahçe nin yeni futbolcusı.

laflara bak.

"biri sakatlarsa sahalardan uzak kalır"

şimdi top çizgiyi geçerse gol de olur lan ? allah ın ömer üründülleri sizi. adamların umutlara bak. şimdi bu sene operasyon yok ya, böyle şeylere umut bağladılar tabi artık.

transferleri görünce klavyeleri götlerine kaçıyor resmen adamların. bu kadar korkmayın ve yavaştan alıştırmaya başlayın kendinizi parmakla falan. zira uzun zamandır sağlam bir giriş yapmadık daralmıştır muhtemelen.
gene yugoslav gene yugoslav.
yıllar önce ibrahim üzülmezle konuşarak türkiyeye gelmek istediğini belirtmiş futbolcu. ancak ibonun liverpoola gitmek istediğini anlayarak muhabbeti bu doğrultuda ilerletmiştir. biraz rötarlıda olsa muradına ulaşmış futbolcudur.
http://www.timsah.com/Kra...kimdan-kurtar/qTrPTKN321R
hatırlarımda 80'lerde yoğuslav futbolcu derdi bazıları taa yugoslavya bölünmeden önce.
türkiye'de hangi takıma gelirse gelsin, taraftarını daha transferi duyar duymaz coşturacak futbolcudur. ama çok acayip bir şekilde hala bok atmaya çalışan gerizekalılarla aynı havayı teneffüs ettiğimi görüyorum ve her konuda olduğu gibi taraftarlığı da bilinçsiz yaptığımızı çok daha iyi anlıyorum.

süper transfer, bir galatasaraylı olarak tebrik ederim.

fakat bu demek değildir ki aynı gerizekalıların fenerbahçeli versiyonu yok, tabii ki var. ama milos krasic işte olm, neyin karşı duruşunu sergiliyorsun daha ilk günden hazımsız öküz.
geçen sene az maç yaptı diyenlerin bir önceki sene 41 maçta 9 gol 9 asist yaptığını, ertesi sene gelen teknik direktörün daha dakika 1 "krasic'i istemiyorum." dediğini bilmediği ortada olan futbolcu. misimovic gibi yani. italya gibi ligde 9 gol 9 asist, boru mu ulan? hocanın isteğiyle alınıp 4 maç oynayan hamit kraldır ama. kaptan yaptınız la adamı.
geymiş. öyle diyorlar.
quaresma gibi hüsran olacak bir transfer. Hayırlı olsun.
fenerbahçenin yeni transferidir.
Juventus'a yeni Nedved olacağım diye giden, bu yüzden 2 yıl önce feneri tercih etmeyen, ama italyada yılın bidonu olmaktan burun farkı ile kurtulan, baktı juventusta olmayacak bari fenere gideyim diyen sarışın futbolcu.

bunların dışında iyi fitbolcudur orası ayrı.
eski juventuslu yeni fenerbahçeli futbolcu. futbolunu pek bilmem ama aykut hoca bu kadar istediğine göre vardır bir bildiği.
bu adam hızlandığı zaman türkiye liginde yanına dahi yaklaşamaz defans oyuncuları.

krasic'in fenerbahçe'ye gelmesi hem fenerbahçe hem futbol severler için büyük bir şans.

anelka'dan sonra beni heyacanlandıran 2.futbolcu olmuştur kendisi.
gay olduğunu iddia edecek kadar kazmalaşanları görmemize vesile olan futbolcudur. hayır yani salaklık da bir yere kadar değil mi?
fenerbahçe'ye transferiyle akıllara at sikine konan kelebeği getiren futbolcudur.
Türkıye de cok rahat sakatlanabılcek bi kanat oyuncusu ve volkan evindn aldırdığı icin volkana teşekkur etmis fb nın yeni saglam transferı.
hazır bir sow, formunu koruyan bir stoch ile birlikte sahada olduğunda fenerbahçe'nin üzerine 5'ten fazla oyuncuyla gelen hemen hemen her takımı kısa bir sürede delik deşik edebilecek kadar yetenekli süper yıldız.

ve sanıyorum sarı-lacivert çubuklu (lefter ve rıdvan'dan sonra) ona yakıştığı kadar kimseye yakışmamıştır.
Muslera'ya sormak lazim kendisini malum igne deliginden takmistir.