bugün

entry'ler (498)

buraya sıçarlar

görsel

sözlükçülerin blog adresleri

yeni yazımla güncellediğim blogdur; http://karsinintaxisi.blo...t.com/2012/09/niyazi.html

sıcacık battaniye altında kahve içip film izlemek

o kahve bi dökülürse siki tuttuğunun resmidir. ondan sonra uğraş dur temizlik hastası annenin hijyen üzerine bitmek bilmeyen söylemleriyle.

akasya durağı nın final yapması

Doktorlar dizisinin final yapmasinin uzerinden en az 2 yil gectigini hatirlatmakta fayda buldugum olay.

ricardo izecson dos santos leite kaka

gelmesi halinde takımdaki dengeleri bozucaktır. olur da gelirse, gönlümde yatan galatasaray ilk 11'i şudur;

muslera
eboue - semih kaya - dany - ujfalusi
kaka - selçuk - melo - amrabat
umut - burak

behzat ç nin cuma gününe alınması

Muhtemelen "bunlari mubarek cuma gunune alirsak, belki imana gelirler" diye dusunulerek uygulanmis eylemdir.

1 saatte art arda iki posta atmak

(bkz: bırak o pipiyi evlat)

küçük hesaplar

Ilk bolumleri iyiydi de son zamanlarda fazla mi bel altina vurdular ne? Asiriya kacti, olmadi yani.

fetullah gülen bakir mi sorunsalı

70 milyonluk memleketi siken adam nasi bakir kalabilir ki?

türk futbol tarihinin gördüğü en kazma futbolcular

Robert enke (allah rahmet eylesin) baki mercimek (allah islah etsin) sabri sarioglu (allah belasini vermesin).

sabri sarıoğlu

Adamin saclari beyazlamis ya la? Sabri bile yaslandi amk. Keske yaslanmayi da beceremeseydin be adam. Uzulucek bisey yok ama ne biliym onu oyle aklar icinde gorunce bi tuhaf oldum. Seviyorum ben bu adami, kim ne derse desin.

20 ağustos 2012 galatasaray kasımpaşa maçı

galatasaray, fenerbahçe'yle oynadığı süper kupa finalinde bu kadar zorlanmamıştı. evet, galatasaray zorlandı ve bunu gören fenerliler seviniyor. sevinmeyin, üzülün. bizi zorlayan sizi ne yapmaz.

melisa nın çok sevdiği ülkesini terketmek istemesi

Yaptigimizi begendik mi? Lanet olsun.

edin visca

Bugunku besiktas macinda webo'yla sagladigi uyum, fener macindaki selcuk-umut ikilisini hatirlatti bana. Ibb'yi seviyorum, umarim bu sene daha basarili olurlar.

ricardo izecson dos santos leite kaka

şahsi fikrim, eğer gelişi amrabat'ın yedek kalmasına neden olucaksa gelmesin. fatih hoca amrabat yerine hamit'i kessin kadrodan daha iyi. o adamın yedek kulübesinde çürümesine gönlüm razı gelmez.

tanrı seni korusun diyen müslüman

haddinden fazla amerikan filmi izleyerek asimile olmuş müslümandır.

halka deyyus diyen müftü yardımcısı

bu tarz adamların hayatla ilgili tek derdi "aman benimkileri sikmesinler"dir. karılarını kızlarını mumyalar gibi sarmalarının tek amacı da budur. sorsan allah, kitap bi sürü kendine göre sebep sıralar ama zihniyetini bu tarz konuşmalarıyla çoktan belli etmiştir bile.

sözlükçülerin blog adresleri

blog yazmak süreklilik ister, ilgi ister. bende bunu bi türlü beceremedim. belki 6-7 blog sayfası açtım ama hepsi google'ın tozlu sayfalarında yok oldu gitti. bu gece bitane daha açtım, son olur umarım ; http://karsinintaxisi.blogspot.com/

yılmaz özdil

sunay akın tarzı sonunda göt eden yazılarına tavım. fakat yine de kendisini hiç sevmem. gündelikçi kadınları aşağıladığı yazısından beri takip etmiyorum. çok da gerekli değil zaten.

sosyal devlet

sahi sosyal devlet neydi? sosyal devlet emekti..