bugün

entry'ler (73)

fenerbank

bugun acilsin fenerbahce taraftarinin aninda hesaplarini tasiyacagi bir banka olur. Diger bankalarin papucunu dama atar.

türkiye nin en güzel dayak yenilebilecek 10 yöresi

Istanbul - sanayi mah.
Genelde orta ve dogu karadeniz bolgesinden insanlar yasar. Yabanci bir kisinin artistlik yapmasi tavsiye edilmez.

20 eylül 2012 fenerbahçe marsilya maçı

Avrupa'daki tek TURK takiminin macidir.

olsa da yesek denilen yemekler

Kumru, midye, cig kofte.

silahsız asker sevkiyatı

Izinden gelen veya birligine giden askere silah verilmez. Ayrica konvoyun onunde arkasinda zirhli araclar ve jammer araci vardir. Otobuslerin onunde ortasinda ve arkasinda silahli iki muhafiz vardir. Jammer roket atari engellemez bilmiyosundur diye yazdim bunuda boyle bir baslik actigina gore. Askerligini yapsaydin bunlarida bilirdin buda ayri bi konu.

tunceli nin plakasının 62 olmasının nedeni

7 Daha koyalim meseleyi burda bitirelim.

dünyanın en güzel kızı

Kate upton.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Ajdar – Nane Şekeri
Nane nane nane nan nane nane x 2
Nane şekeri bu ne bahane
Şahaneyim şahane bundan sana ne
Yıldız kaydı gökten yürek yandı birden
Unutamadı sende unutamadı alem
Nane nane nane nan nane nane…

çiğ köfte yiyen pis insan

Agzinin tadini bilen insandir cig kofte yiyen.

enteresan küfürler

Senin incigini cincigini si*iyim.

her ilçede en az 10 tane olan çiğköfte dükkanları

10 degil 1 tane olsun adam gibi olsun. Cigkofteci mehmet usta 4. Levent sanayi mah. Favorimdir.

kızların kullandığı erkek sözleri

Bu ne bicim ofsayt mk!

17 ağustos 2012 eskişehirspor akhisar bld maçı

Sezona erken baslayan iyide bir kadro kuran marsilya ile oynanan ilk macta harikalar yaratan eskisehir bu oturmus kadrosuyla akhisara fark atamazsa kendisi bilir efendim, kufur yemek onlarinda hakki.

izmir de sokağın ortasında adam öldüren polis

Amerika'da 2 gun once kendisine bicak dogrultan bir supheliyi 12 yerinden vuran polis arkadasimiz memurluk gorevini yerine getirdigi gerekcesiyle ceza dahi almamistir. Bizde ise ceza kesmeye kalkan polisi demir sandalye ile saldirmaya kalkana uzerine dahi degil yere korkutma amacli sikilan kursun adama gelip oldu diye polis tutuklanmistir. Yorum sizin.

fehmi mert günok

Bir zamanlar daum'un da Volkan icin sert aciklamalari olmustu ayni donemden Mert'te geciyor. Belkide aklini basina almasi icin bir vesile oldu. Ne kadar yedek kalmis olsada ben egocu arkadaslara katilmiyorum milli takimin 2. Kalecisidir. 1 numara sakatsa Mert Gunok gecer...

kelly kelly

Yolda gorunce donup tekrar bakilasi gereken gaci.

ivana sert

Soyadlarimizin ayni oldugu tarifi imkansiz bayaan.

engin baytar

Bu sezonun yarisini tribunden izleyecek futbolcu.

1500 metrenin türkler tarafından istilası

Duble duble nasil yapilir gosterdiler...

nur tatar

2012 londra'da suan icin gumus madalyayi garantilemis altin madalya icin bu gece ringe cikicak tekvandocumuz.