bugün

bestesi hazır olan fenerbahçeli futbolcu.

''gündüz balık tutar,gece maça çıkar, semti istanbul haliç, ooooOOOoooo milos krasiç.ooooOOOOoooo milos krasiç''
juventus'a futbolundan ziyade sırf pavel nedved'e benzerliğinden gitmiş olması muhtemel topçu. ama fenere katkı sağlayacaktır. gerçi nasıl bir sistem planlıyor bu aykut anlamak da zor. herhalde 4-4-2 oynatacak, alex'i yedek bırakacak.
kosova doğumlu sırp futbolcu. fenerbahçe adına güzel bir transfer olmuştur. dirk kuyt'tan daha hayırlı olduğu kesin... adam daha 28 yaşında en azından kariyerine eklemek istediği başarılar olacaktır.
ben bugün bir haber aldım onur abi, bilmiyorum, %99 doğru deniliyor, dünde yazdı zaten, italyadan arkadaşımla konuştum; krasic bitmiş. *
buda ilgili video:
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78378/educatedear-etoo-bitmis

bu arada, fenerbahçenin forvetleri basıp gidicek forvetler değil.
fenerbahçe nin acilen hücum sistemini başka bir oyuncuya yıkması lazım. bu krasic olabilir mi?
olabilir. eğer bekleneni verirlerse iki kanat olarak stoch ile iyi iş yaparlar. ancak kendisi tam bir kapalı
kutudur.
sırf bu oyuncu için pes'te juve alınır .
-------------------volkan------------------
gökhan -- egemen/bekir -- yobo -- h. ali
---------m.topal----Lass (ah keşke)------------
- krasic ----------------------------- stoch --
-------------- kuyt -- sow ----------------

aykut'un kafasındaki deplasman ilk 11'i olacak gibi görünüyor bu transfer ile birlikte. tahminim deplasmanlarda Alex başkanı yanında koz olarak oturtacak hem dinlendirecek hem maç sıkışırsa yararlanacak. Kadıköy'de ise büyük kaptanı doya doya izleyeceğiz. bu durumda kuyt'un dinlendirileceğini yahut krasiç veya stoch'tan birinin sakat/cezalı olması durumunda kanatta değerlendirileceğini düşünüyorum. Zira Sow tam bir iç saha, cezasahası içi golcüsü.
hayırlı, uğurlu olsundur.
hoşgeldin sarı oğlan...
türkiye'de yılın transferidir açık ve net.
bilmiyorum ama herhalde sırp olmasından mütevellit aklıma Mateja Kezman ( ömer üründül ün kulakları çınlasın ) geldi. Kezmanın gösterdiği performansın aynısı bekliyoruz kendisinden. Hadi hayırlısı.
kaliteli futbolcudur lakin fenerbahçenin daha elzem transferler varken bu adamı alması tarışılabilir.
Gercekten söylendiği gibi 6.7 milyon Euro'ya alındıysa, çok büyük is yapılmış demektir.

Stochu duşunun. Geldiginde bir hicti. Chelsea'da başarısız olmuş, oynayamamis, ama gelecek vaad eden henüz kendini kanıtlamamış bir oyuncu idi. Fenerbahçe'de çok iyi isler yaptı ve 12,5 milyon Euroluk (kimilerine gore 17,5 milyon) bir teklif geldi ama fenerbahce reddetti. Krasic ise kendini kanıtlamış bir oyuncu. Rusya'da çok iyiydi, juvede olmadı belki ama yine de ilk sezonunda oynadı. Fenerbahcede yine büyük cikis yapabilir. Tabi bu Fener'e ve taktiğine de bağlı...
an itibariyle fb tv'de canlı yayında spikerin 'havaalanında kısa mesafeyi çok hızlı yürüyor, yetişmekte zorlanıyoruz' şeklinde tanımladığı futbolcu.
an itibariyle istanbul'a adım atmış yeni transferimiz.
eden hazard'ın alındığını duysam ancak bu kadar sevinebilirdim sanırım. cska'nın bel kemiğidir. artık fenerbahçe'mizin olması dileğiyle.
hayırlı olması dilenen futbolcudur. yakında buralar entry dolacak.
juventus'ta oynayamamış (tıpkı bizim melo gibi) ve buna rağmen fener tarafından 3 yılda ancak ikna edilmiş futbolcu. takımında geçen sezon 12 maç yapmış. ilk sezonu iyi ama ikinci sezonunda daha iyi oyuncular gelince hemen gözden düşmüş. gelişime açık yazmışlar stoch'la bir tutmuşlar. stoch 21 yaşında bu adam 28 yaşında.
fransızların hala amrabatla kıyasladıkları dunyaca unlu kanat oyuncusu fenerbahcemıze hosgelmıs.
kadıköy'e ayak basmıştır.
dobro dosli milos!

görsel
Hakkında bazı kesimlerce Juventus'ta daha iyiler gelince gözden düştü denilen futbolcu. Ne olacağıdı yarraam diyesi geliyor insanın, messi'nin daha iyisi gelse messi de gözden düşer.
Fenerbahçe'yi tebrik ederim çok sevdiğim futbolcudur kendisi.
kıroş milasiç. serbest çağrışım.
7 milyon euro + melo'nun galatasaray'a verilmemesi şartıyla anlaşılmış olan futbolcu.
`http://galeri.uludagsozluk.com/g/milos-krasic/` çubukluyu giymiş yeni kanarya.
gerçek hız seviyesini bilmem ama pes 2011 de baya hızlı yapılan futbolcudur. eğer gerçektede o kadar hızlıysa fenerbahçe nin transferini kıskanırım.
not: galatasaraylıyım.
güncel Önemli Başlıklar