bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    eurobasket 2007 de çok iyi işler çıkarmasına rağmen takımını kurtaramamış sırp forvet, sanırım prokom da oynuyor ve kesinlikle takip edilmeyi hak ediyor.
    -1 ... disco inferno
  2. 2.
    galatasaray cafe crown a transfer olmuş 32 yaşındaki forvet.
    1 ... notrinova
  3. 3.
    2006-2007 sezonu uleb cup mvp'si forvet. galatasaray cafe crown transfer etmi$tir kendisini. fla$ bir transfer gibi duruyor. hadi hayırlısı.
    ... harvey jacobs
  4. 4.
    galatasaray cafe crown'in yeni sirp forveti.

bu sirp karde$in tanimi bu kadar kisa degil tabi ki. kendisi saha disinda yaptiklariyla daha cok gundeme gelen bir isim. nedeni ise sol kolunun üstüne Draze Mihajloviç'in dövmesi. peki kimdir bu draze mihajlovic?

2. Dünya Savaşı sırasında Sırp direnişçileri Çetnikler'in kurucusu ve lideri olan Mihajloviç, savaşın son 2 yılında Hırvatistan ve Bosna Hersek'de etnik katliam yapmakla ve değişik kaynaklara göre 150 bin kişinin ölümüyle suçlanmi$ ve idam edilmi$ birisi.

merak ediyorum, mateja kezman ulkemize daha gelmeden bir macta cetnik isareti yaptigi icin kendisini yerden yere vuran* galatasaray taraftari gurovic konusunda nasil bir tutum izleyecek acaba..
    6 -7 ... schizo
  5. 5.
    allah'ın sopası tadında power forvettir. merak ediyorum zamanında çetnik işareti yapan kezman transferinden dolayı fenerbahçe'ye sövüp sayanlar nasıl bağrına basacaklar bu yarmayı.
    2 -4 ... damat hobbit pasa
  6. 6.
    kendisi kapaktır, tabiatı gereği yuvarlanmış yuvarlanmış ve en sonunda ülkemizin yegane tenceresi galatasaray'ı 32 yaşında da olsa bulmuştur, bu azminden ötürü tebrik ettiğimdir.

(bkz: hayırlı olsun işalla)
    4 -9 ... kill for you
  7. 7.
    vallahi takım tutsam -ki sadece kendi takımlarımı tutarım- şöyle bir bakınız verirdim :
    (bkz: sözlükteki fenerbahçeliler çetesi)

tanım : basketçi.
    2 -2 ... powerofaith
  8. 8.
    kolunda faşist bir oluşumun dövmesini taşıdığı için hırvatistan'da basketbol oynamasına izin verilmemiş basketçi, "o dövmeyi çıkarmazsan bu ülkede basket oynayamazsın" şeklindeki uyarılara "çok da fifi" diyerek rest çekmiş ve kendini galatasaray kapısına atmıştır.

canım ne var ki canım bunda, her zaman her yerde karşılaşabileceğimiz türden olaylar bunlar, di mi tuzsuz deli bekir ?!
    3 -7 ... kill for you
  9. 9.
    sırp basketbolcudur.

sırp olduğu için nefret edilemez ancak radovan hayranı olması bazı katliamları meşru gördüğü anlamına gelir ki bu da yanlıştır. tabi ki eleştirilecektir.

zamanında kezman fenerbahçe'ye transfer olduğunda kezman'a bir sürü itham yöneltildi. sineye çektik, biz üzülmedik mi üzüldük, rahatsız olmadık mı olduk! o yüzden belki de hiçbir zaman yeterince sempati duymadık kezman'a...

ancak bu spor, bunda hamasetin boş muhabbetin yeri yok!
    3 -2 ... damat hobbit pasa
  10. 10.
    fazla irdelenecek bir tarafı olmamakla birlikte, galatasaray camiasına hayırlı uğurlu olmasını dilediğimiz faşist basketçi.

"ne kadar anlatırsan anlat, anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır."
    1 -2 ... kill for you