bugün

süperm*andır.

http://img227.imageshack....mg227/7493/supermilan.jpg
attığı 3. golle adeta golcülük yan gelip yatma yeri değildir mesajı veren Czech golcümüz.
reykartın, ayağını yıkayıp suyunu içmesi gereken futbolcu. o olmasa galatasaray'ın maçlarını evinden izlerdi bizim kıvırcık.
galatasarayın nonda nın gidişinden sonra -ki büyük hataydı- anlam veremediğim bir şekilde alternatifini aramıyor bu adamın. zaten bi tek forvet furyası aldı başını gidiyor. tek forvet bir oynayıp üç sakatlanınca resmen utanç verici bir şekilde forvetsiz oynuyor. cimbomun orta saha oyuncusu kadar forvet bulundurduğu zamanları hatırlıyorum ben neler değişti anlamış değilim...
bir bursasporlu olarak hayretlerle izlediğim forvettir. hani bir forvette olması gereken ne varsa milan'da hepsi var. herşeyi geçtim adam yüreğinden oynuyor. bir yabancı futbolcunun türkiye'de böylesine iştahla oynadığına çok az tanık oldum. onu izlemek hakikaten bir keyif. umarım daha uzun süre kalır türkiye'de daha çok izleriz milan'ı.
fenerbahçe maçına iyi hazırlanmaktadır.

http://yfrog.com/6dtsn6562j
iyi hazırlandığı fenerbahçe maçında yobo ağabeyi ile karşı karşıya oynaması durumunda hazırlıkları boşa gidecektir.
gitsin başka bir takımda oynasın, emeklerini zayi etmemiş olur hiç olmazsa. arda da gitsin kardeşim. bu takımdan bi zik olmaz, futboldan nefret ettirdiler yeminle. maçları da izlemiyorum artık.
fenerbahçe maçı öncesi insanın içini acıtan gerçek.

baroş sakatlanıp oyun dışına çıktı.
galatasaray'da canla başla mücadele eden, oyunu çevirmeye çalışan tek futbolcu.

yönetim beceriksiz, teknik direktör ciddiyetsiz, futbolcular ruhsuz... bunca rezaletin içinde hala ayakta kalmak için çaba sarfeden baros'a teşekkür ediyoruz.
bu adam kraldır amına koyayım.

tüm takım bir araya toplanın ve gidin yanına. sırayla bu adamın gıdısından öpün. ne kadar büyük futbolcu olduğunu farkedip taşaklarından öpmek isteyen olursa da tutmayın öpsün. çünkü bu adam galatasaray.
galatasaray ın tüm bedeni boka batsa da yine de çalışan bir şeyler yapmaya çalışan nadir futbolculardan biridir.
arda marda hepsi yalan, galatasaray'ın bayrak adamı olan futbolcu, altını çiziyorum futbolcu!
tanım: kral.

kaç hafta takımdan uzak kalacak merak ediyorum. bilen varsa bir mesaj...
kraldır abi başka tanıma gerek yok.
bugün sakatlandığında,yürürkenki o yüz ifadesi bir çok galatasaraylıyı duygulandırmış,üstüne üstlük ağlatmıştır da.
ankaragücü' ne 4-2 yenilmiş iyi forvet.
takımın tek futbolcusudur. diğerleri soytarıdır.
ankaragücü'ne 4-2 yenildiğimiz maç'ta aslan diye tanımlayabileceğimiz tek (belki mücadelesiyle bir de sabri) oyuncudur. sen var ol baros. aldığın paralar ananın ak sütü gibi helal olsun. senin yolun doğru yoldur baros. yürüyedur!
"galatasaray ruhu" diye bir şey vardır. galatasaray'a gönül vermiş insanlar iyi bilirler o ruhu. işte o ruhu sadece bu adamda görüyoruz biz. bir tek o sakatlandığında üzülüyoruz hatta ağlıyoruz. deriz ki; "şu takımda 2 tane daha baros gibi gönülden oynayan oyuncu olsa bizim bir sorunumuz kalmaz."

bu adam için "kral" demek benim için basit bir yakıştırmadır. adını koyamıyorum.
türkiye liglerindeki kaliteli bir kaç forvetten biri. top onun ayağına geldi mi ister istemez insan nefesini tutuyor. ama ne kadar büyük bir futbolcu olursa olsun futbol 11'er kişiyle oynanır ve 17 ekim 2010 galatasaray mke ankaragücü maçı'nda baros'un yanında 10 kişi daha yoktu.
an itibariyle galatasaray'da parasını tek hakeden, maçlarda tek başına çırpınan ve fazla yüklenilmesi sonucunda sürekli sakatlanan futbolcudur.
rıdvan dilmen'in ağzıyla ' sahadaki galatasaray taraftarı '.
ruhuyla oynayan aslanımız. kendisinde gerçekten de aslan gibi yürek vardır.
(bkz: kral)
gs ye geldiğinden beri taraftarın sevgisini saygısını kazanan iyi oynamaya çalışan ama geçen seneki fener derbisinden beri doğru düzgün sakatlıktan kurtulamamış futbolcu.