bugün

kalitesi tartışılmayacak adamdır. bir fenerbahçeli olarak beğeniyorum. kısa ve net oldu.
tek eksiği fiziki zaafiyetidir. yoksa gerçekten iyi adamdır. o olmasaydı 2 yıldır takımını köpekler bile yemezdi.
gün itibarı ile doğum günü çocuğudur, kralıdır. mutlu yıllar kral!
antalyaspor maçında da oynayamayacak olan golcü. umarım 14.haftaya da sakat girmez. belli olmuyor bu adamın işi 2 hafta oynuyor 4 hafta sakat.
bir fenerbahçeli olarak itiraf etmeliyim ki türkiye liginin bir kaç gömlek üzerinde bir futbolcudur, ah fenerbahçe de olsa diye heveslendiğimdir.
bugün arkasından sinsice yaklaşıp ensesine küçük bir şaplak atıp "doğum günün kutlu olsun bro" demeyi istediğim galatasaray'm'ın herşeyi.
iyi ki doğmuş,iyi ki galatasaraydadır.
iyi ki doğdun aslan yürek. peşindeyiz yürüyedur
galatasaray'da niye kaldığı anlaşılmıştır.
http://img13.imageshack.u...153153371864673807100.jpg
7 kasım 2010 trabzonspor galatasaray maçı'nda forma giyemeyeceğini öğrendiğim futbolcu. sakatlığı henüz geçmemiş. bu kötü oldu.
3 hafta daha olmayacakmış. yine bize hasret, yine bize hüsran var.
tekrar sakatlanan oyuncu.adamın fener maçından sonra hayatı kaydı bu ne biçim iş?
2 hafta sakatlandım diye niang gibi cik cik ötmez, sakatlıgı geçince golleriyle kükrer. belki takımlardan kaynaklanıyordur.

(bkz: Kuşlar Asla Kükreyemezler)
yarısını sakat geçirdiği ve arkadan hiç top gelmeyen bir takımda hala gol krallığına oynuyorsa bu adam çooook büyük bir forvettir.
çubuklu tosuncuğun * kasaplığından sonra düzelememiş kralımızdır.
ilk yarıyı kapatan forvet. tamam türkiye'nin en iyisidir, oynadığı maçlarda gol atar, hırslıdır sonuna kadar savaşır ama oynamadıktan sonra ne faydası var? iyileştikten sonra çıktığı ilk maçta birden durup götünü tuta tuta kenara "değiştirin beni" hareketi yapmayacağının ne garantisi var? her sakatlığında en az 3 ay kenarda oturacaksa, devre arasında gönderilmesi en doğrusu olacaktır.
ilk devreyi kapattı denirken beşiktaş maçının son yarın saati forma giyecek oyuncudur.

(bkz: adam gibi adam)
beşiktaş maçıdan sonra yine sakatlandığı dedikoduları dolaşan aslan. boku çıktı artık bu işin ama nedense artık bize normal gibi gelmeye başladı.
galatasaray taraftarının bu sene neredeyse sahada göremediği, avrupa nın top seviyesinin bir altındaki sınıfta yer alan forvet oyuncusu. sanıyorum sıçtık, bank asya yolu göründü. neyse hiç olmazsa çerez niyetine maçları şifresiz izleriz eheh.
(bkz: #9876836)
sakatlanmasa büyük işler yapacak futbolcu.
zırt pırt sakatlanarak 1 maç oynayıp 10 maç sakat gezmese galatasaray şu an topladığından en az 10 puan fazlasını toplardı.

çok iyi bir golcü ama kabul edelim: defolu bu adam.
dün akşam yemeğini yerken sağ arka adalesinden sakatlanmıştır.
mükemmel bir forvet oyuncusudur. başlığa girdiğim anda kendisi için yazılan umutsuz yazıların aksine, bu düşüncede olan yazarlara kalitesiyle ağzının payını vermiştir*
yoruma gerek yok http://www.trt.net.tr/Hab...75-42e2-80b7-0b84cbe70a97
bu kadar sık sakatlanmasa eğer gol krallığında rakipsiz olacak oyuncudur.