bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kanımca dünyadaki en iyi teknige sahip bateristlerden biridir ve hatta en onde gidenidir.rob jarzombek'in kardeşidir.Kardeşiyle birlikte kaydettikleri "spastic ink" albumlerindeki performasnları mukemmeldir.Fikir edinmek ve izleyip oha demek icin;

  http://www.bobbyjarzombek.com/video/multimasking.wmv
  http://www.bobbyjarzombek.com/video/aquanet.wmv
  http://www.bobbyjarzombek...m/...o/melissasfriend.wmv

  not:burdaki davul kayıtları solo degil parcanın normal ritimleridir.
  1 ... gilberto
 2. 2.
  kendisi ya$ayan en inanilmaz davulculardan biridir.gormek icin
  http://www.youtube.com/watch?v=Voyd-yz1HLs+
  -1 ... master
 3. 3.
  yardırmış bir davulcudur kendisi..

  bu kadar övgü üzerine resmen ön yargıyla, ve bir kusur bulmak amacıyla izledim kendisini, anlatıldığı kadar iyi olamazdı..

  bulamadım..

  nasıl bu kadar hızlı bir stil, net tuşeler, sağlam bir stick kontrol geliştirmiş.. anlayamadım. ama ben de istiyorum öyle.

  Aynı zamanda çalışı hafiften mike portnoy tarzını andırır, ama portnoy'dan 1000 kat daha iyi davul çalan adamdır. ayrıca izlemesi felaket keyifli bir davulcudur, estetik çalma konusunda yardırmıştır abi.

  kendisi artık iced earth davulcusu. richard christy'den boşalan yeri fazlasıyla dolduracak, inanıyorum.

  http://tinyurl.com/yen3p2 *
  ... double cross
 4. 4.
  ayrıca sanki inceden sawyer'a* benzeyen davulcu.
  ... double cross
 5. 5.
  harcanan davulcudur kendisi. istediği yere yanlış tercihlerinden dolayı bir türlü gelememiştir. mütemadiyen harcıyor kendisini.
  ... selfless
 6. 6.
  Kendinisini harca"ma"mak gidip madonna'nın arkasında çalmak ise gerçekten harcanan davulcudur.
  1 ... baybars
 7. 7.
  şüphesiz dünyada ortaya çıkan aksak ritim yeteneği en yüksek davulcudur kendileri. spastic ink adlı gruplarındaki aksaklığı hiçbiryer de bulamadım ben.
  ... dewe
 8. 8.
  hangi kıstaslar baz alınarak mike portnoy'la kıyaslandığını merak ettiğim davulcu. ilginç gerçekten. birini överken başka birine bok atma hastalığı bizim milletten başka millette yoktur muhtemelen, bu mudur eleştrisel bakış?

  dennis chambers'ın mını s.keceği davulcu. haydi attım ben de ortaya bir iddia, buyrun sol kulvardan. pls.ltf.tşk.
  -1 ... tuzluksuz hiyara kosan
 9. 9.
  mike portnoy ile aynı tarzda (progressive) davul çaldığı için onunla karşılaştırılan davulcudur. birini överken diğerine bok atma hadisesi değil yoksa. (dt sevmesem de portnoy kesinlikle insan değildir, katılıyorum)

  kıyaslama sadece.

  ayrıca chambers gibi bir caz davulcusuyla karşılaştırıp elma-armut hadisesi yaratarak komik duruma düşmemek lazım asıl. ironi de budur.

  demek ki bilip bilmeden "yazara laf sokayım" mantığı gütmek kötü birşeymiş.

  kib, tşk, bye. *
  1 -1 ... double cross
 10. 10.
  ne zamandan beri, hangi projelerde progressive müzik icra ettiğin merak ettiğim davulcu. zira kendisi uzun zaman solo takıldıktan sonra iced earth'e transfer olmuş, akabinde bach'la çalışacağını duyurmuş ve akabinde demons and wizards'ın albüm kayıtlarında boy göstermiştir. ciddi hezeyanlardayım.

  kaldı ki, kendisinin progressive müzik icra ettiğini varsaysak bile, mike portnoy'un, dream theater'ın genel aksak ritm temelli tekniği ile yine de farklılık arz edecektir kendi tekniği. ha hızlıdır, aşırı tekniktir, tuşesi mükemmeldir, bir şey diyemem, allah'ı var.
  ... tuzluksuz hiyara kosan