1. 1.
  bazen insanı deli eden bazense bak senin belgen gitmişti ya onu kurtardım ben diyerek hava atan ama kullandığımız ve belki de microsoft tekelinden dolayı kullanmak zorunda olduğumuz microsoft office programı.uzantısı da "doc"tur ayrıca.
  1 ... extra
 2. 2.
  office 2007 sürümünde uzantısı .docx olmuş nadide yazı yazma programıdır.
  1 ... mustafa tr
 3. 3.
  makale * yazdığınız gecelerde kadim dostunuz. beyaz ekranına bakmaktan her eğitim dönemi sonunda geçici körlük yaşatır. yine de can kurtarıcıdır. microsoft'un ender zorunlu olmadan da kullanılan programlarındandır.
  ... lurgee
 4. 4.
  yazdigim kelimeyi kendi kafasina gore duzeltip iyilik yaptigini zanneden salak program.
  2 ... radament
 5. 5.
  bazen insanı -gerçekten- deli eden programdır. bunun türkçe'siyle kim ilgileniyor bilmiyorum ama kendisine burdan selam ediyorum. pazar kelimesini her yazışta p harfini büyütmesini hiç anlayamadım ama hadi basit hatadır geçtim. uluslararası'nı ayırmasını da geçtim, olabilir. türkçe'yle ilgili küçük hatalar yapılabilir. ama, ey bunun türkçesini hazırlayan insan evladı, sen bilmez misin ki türkiye'de soyadı "...oğlu" şeklinde olan insan sayısı olmayanlardan nerdeyse fazladır. sen hangi akla hizmet "...oğlu" şeklinde yazılan kelimelerin altına kırmızı çizgi çekersin? sana türkçe'yi kim öğretti ve senin soyadın ne? hemen bu hatayı düzeltip, bir imla klavuzunu üç kere öpüp başına koyuyorsun, gidip iki rekat da namaz kılıyorsun. çabuk.
  7 ... siyah inci yagmuru
 6. 6.
  entrylerimi yazıp daha sonra sözlüğe kopyaladığım program. kendimi rahat hissediyorum onla.
  2 ... kayser
 7. 7.
  Word programini acin ve sunu yazin

  = rand (200,99)

  yazdiktan sonra bir kere Return (Enter) tusuna basin, bekeyin
  2 -1 ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 8. 8.
  yazılan metni seçip "shift+f3" yaptığınızda metninizi duruma göre büyük veya küçük harfe dönüştürmeniz mümkün olan ofisin olmazsa olmazlarından.
  ... notsec
 9. 9.
  2010 versiyonu super olan, word processing editor. Casaubonun abu lafia'sına benzemiş.
  ... jackskellington
 10. 10.
  bu meret açıldığı an hata kodu 1601 yazısıyla beraber küçük resimleri açamıyor yazılı hata bildirim penceresi açıyor ve bu daha sonra her tıkta devam ediyor. sinir krizi geçirmek üzereyim. yetişin imdadıma geniuslar.*
  ... morhuzunlufirtina