1. 1.
  ing makale.
  5 ... hendrix
 2. 2.
  ayrıca ing deneme. itü ingilizce hazırlıkta nasıl yazıldığı uzun süre öğretilir ve yeterlilik sınavında çıkar.
  3 ... gitaristkaptan
 3. 3.
  ing kompozisyon, makale, deneme ya da artik her ne bokumsa. gote girdigi kesin. hayir insanin icinden gelerek yazdigi yaziya diyecek lafim yok, ama boyle gerizekali gerizekali kurallar getirip, surayi soyle yazacaksin, sonra sunlari yazmayacaksin, yok giristeki cumlen soyle olacak, soyle yanit vereceksin diyen dunyanin en gereksiz iskencesine donusen salaklik. sana ne ulan istedigim gibi dusunup, istedigim gibi yazarim her boka gereksiz kurallar koymak zorunda misin? amina koyim sonra da 'yok insanlar okumuyo, insanlar yazmiyo' diye sacmalama. hele bi de bolumunuz yazi yazmayi gerektiren bir bolum degilse insan iyice nefret ediyo. bi de yok referans sayfasiydi yok mla apa..allah belasini versin. gencligimi curuttu.
  6 -1 ... cemcuk
 4. 4.
  (bkz: odev yaptirmak)
  2 ... valmontt
 5. 5.
  üniversite hayatında mütemadiyen her ders için yazılan kompozisyon.* gerekli gereksiz her konu için, hadi bakalım ne düşündün yaz da göreyim ama times new roman, 12 punto, çift satır aralığı, en az 1000 karakter vs. şeklinde olmazsa olmazları olan, size işkence gibi gelen yazı.
  3 ... mystery
 6. 6.
  mühendislik öğrencisine bile yazdırılan çin işkencesi. yahu mühendis adam ne anlar yazı yazmaktan denilesi eylem. bir de sadece essay yazdırılan ders vardır ki cehennem azabıdır.
  tanım: ot için bok için yazdırılan makale.
  3 ... freedean
 7. 7.
  (bkz: hendrix in essayleri)
  1 ... hendrix
 8. 8.
  Tam gavur iskencesi.her essay yazisim kabus gibi oluyor resmen.kesin sabahliyorum yazarken.bide thesis statement falan gibi kurallari vardir.tavsiyem hic merak etmeyin.
  1 ... banshee
 9. 9.
  off-topic belasının çıkış kaynağı...
  2 ... wtasyh
 10. 10.
  boğaziçi üniversitesi ingilizce yeterlilik sınavında (büyes) 80dk. sürede 2 tane yazılması gereken, lisede serbestçe yazılan kompozisyonlara hiç benzemeyen, katı kuralları olan yazı çeşidi.
  1 ... 07daydreamer