bugün

Bi sik yok aslında fazla büyütülüyor. Google'a yaz şuna şuna bas diyor zaten bizim millet her boku abartıyor aq.
31 olsa çekilmez amına koyayım. deryaymış da denizmiş.
Evde kaldığımız şu sıkıcı biryandan da rahat günlerde geliştirilmesi en gerekli ve kolay hayat kurtaran uygulamalardan birisidir. Eğitimi için udemy gibi ücretli sitelerden faydalanılmak yerine youtube gibi açık bir kaynaktan faydalanılması daha efektif ve maliyetsiz olacaktır.
Kafam bozulduğunda harikalar yarattığım program. Kafam normalken normal çalışmalarımı yaptığım program.
Microsoft ürünü.
tablolama uygulamasıdır değişik konularda tablolar hesaplamalar ve grafikler yapabilirsiniz.
görsel
Makro ve formüllerde kendimi eksik bulduğum fotoğraf.
şöyle ifade edeyim, deryadır...

ben exceli çok iyi bilirim diyen farkında olmasa da aslında exceli yüzde 10 kapasite ile kullanıyordur...

insan her gün bir programa hayran kalır mı ya hu...
Düşeyara , etopla çoketopla, pivot biliyorsan yeter be abi.
içeriğini kapsamlı bilmek size artı olarak geri dönecek program. önemli kurumlarda oyun harici öylesine bilgisayar bilmeyen çalışanlar var ki insan üzülüyor, isyan edebiliyor. iş var iş beğenmiyorlar genellemesine katılmıyorum. herkesin yapabileceği işe kategorize olarak iş paylaşımı yapabilmek daha verimli olacaktır. ama öylesine gerideyiz ki iş paylaşımı yapabilecek iş alanı bile yok ki görev paylaşımı olsun.
bu programla uzaya gidiliyor ama vlook up bilen biliyorum diye geziyor bizde.
ilgili değer üzerine sağ tıklayıp "hücreleri biçimlendir" seçeneğinden istediğiniz değeri tıklarsanız kendiliğinden tarihe dönmez.

bir ofis programı.
programı kapatıyorlardı tam hoş geldin. biraz erken geldin gibi 20 yıllık program nihayetinde.
Bununla vekrörel çizim çizen elemanlar gördüm.
14 yıldır bilgisayar kullanıyorum daha gerek duymadım.
çok işlevsel ve yararlı, işiniz verilerleyse kullanmayı iyi bilmeniz gereken bir office programı.
1. adım - Başlık kısmına gelinir ve filtre açılır. (Sort&Filter)
2. adım - Hangi başlıkta filtreleme yapılacaksa o başlıktaki açılan kutuya basılır.
3. adım - Renge göre filtrele seçeneğinden istediğin renk seçilir. (Filter by Color)
En iyi tablo yapma programı hem bilgisayarda hem telefonda kullanılabilmesi en iyi yanıdır öğrenmek zordur bu programı.
Teknik seçmeli halinde dersini alamadığım için sabahtan beri kahrolduğum canım program. Mühendislerin muhakkak bilip cebine koyması gerekiyor. Daha hangi alanlarda kullanılıyor bilmiyorum zira çok kapsamlı bir program olduğu söyleniyor. Özetle Excel derya denizmiş adeta.

Öğrenmek istediğim 2 office programından biri. Bir diğeri access.
Autocad ile birleştirildiğinde gayet kullanışlı program. Onun dışında o makroların allah belasını versin.
ortaokulda velet iken her bokunu bildiğim(grafik bile *) şimdi ise sadece sütunların arasını açabildiğim program.
tam manası ile bilmek istiyorum veyahut da şu exceli bi tam öğrenemedik gitti diyenlerin hiçbir zaman tam manasıyla öğrenemeyeceği program. Böyle programlar ihtiyaç oldukça öğrenilir. Bir hesaplamayı bir fonksiyonu o zamana kadar hiç ihtiyacın olmadıysa zaten bilemezsin. "şöyle bir şey lazım" dersin ve zaten ihtiyacın olan excel fonksiyonunu googlelayıp nasıl kullanıldığını öğrenirsin. Bir daha kullanma fırsatın olmazsa da unutur gidersin. vakti zamanında excelde yüzlerce farklı fonksiyon kullanmışımdır şimdi olsa yüzde 80ini hatırlamam bile çünkü uzun zamandan beri ihtiyacım olmamıştır.
kullanmasını tam anlamıyla bilenin asla işsiz kalmayacağı, office programları arasında en gelişmiş 2. programdır. birincisi ise: access.
Zevkle kullandığım ve hayatımın geri kalanında çok haşır neşir olacağım program.