1. 1.
  Buffy the vampire slayer, eurotrip, ice princess, mysterious skin gibi kalburüstü yapımlarda yer alan 1985 doğumlu hatun. şimdiden star olmasının yanında, geleceği oldukça parlak bir hanımefendidir kendileri.
  ... delismen
 2. 2.
  çook eskiden gösterime girmiş, iki çocuklu bir ailenin kalkıp wonderworld müdür bir yere araba ile tatile gitmek için gösterdikleri üstün çabayı anlatan filmde görmüş ve ileride bu kız ünlü olacak bak görürsünüz dediğim kızdır. o zamanlar 12-13 yaşında filandı, ama artık büyümüş ve daha iyi filmlerde başarılı bir şekilde rol alır olmuş.
  ... devedikeni
 3. 3.
  Buffy the Vampire Slayer isimli dizi ile dünya çapında bir şöhret yakalayan güzel yıldız.1996 senesinde Meego isimli dizideki performansıyla "En iyi genç aktris" ödülünü aldı.
  ... storyz
 4. 3.
  beyaz teni, renkli gözleri ve masumiyeti ile beğeni kazanan oyuncu.
  ... hendrix
 5. 4.
  gossip girl dizisinin özellikle 2.sezonunda en az 3 - 4 bölüm yer almış, olaya kötü kız olarak girmiş ve cezasını çekerek çıkmış, akabinde 17 again filminde rol almış güzel hatun oyuncu.
  1 ... vampzdisco
 6. 5.
  17 again filminde de rol alan oyuncu. rusca konusup, sporcu bir kimlige sahip olan guzel bir hanim kizimiz. eurotrip te cilli olusu dikkat cekerken son filmlerinde sanirsam makyajla iyi kapatmislar. turkiye de karakter olarak demet evgar a benzetmekteyim; ayni gozler, ayni sevimlilik.
  ... fewzi1907
 7. 6.
  http://img01.imgsinemalar...helle-Trachtenberg-50.jpg

  göz rengini feci halde kıskandığım kız.
  1 ... optimiisst
 8. 7.
  (bkz: elf güzeli)
  2 ... notrinova
 9. 8.
  gossip girlde "georgina" adındaki kötü kızı oynamışlığı vardır. mermer gibi pürüzsüz teni ve duruluğu sayesinde 27 yaşında olmasına rağmen 18 gösteren süper güzel kadın.
  2 ... haziran
 10. 9.
  eurotrip filmiyle tanıdığım 1985 doğumlu sevimli ve tatlı oyuncu kız.
  1 ... met mez