bugün

bana hoşgeldin entrysi yazan yazar. kendisine çok teşekkür ediyorum.
ileride müzik zevk uyumumuzun tavan yapacağını düşündüğüm yazar kişisi.
nickini sık sık sol frame de gördüğüm ve nickaltından da anlaşılabileceği üzere 7 cihanla barışık yazar. ne güzel yaa, valla. özeniyorum bu yazara. pek hoş sohpet, sıcak kanlı, geçimli falan....
tey tey teyy.

hani herkesin mahallesine yazları gelen bi' gurbetçi vardır. düşünün bak hatırlayacaksınız. mahallede kimsede olmayan arabasıyla gelirler sonra meraklı meraklı incelerken bilmediğin anlamadığın dilleri konuşup bizi ayar ederler...

heh işte bu yazarda her yaz bizim mahalleye gelen ispanyol yok yok ingiliz karışık dillerin duayeni gibin işte. ama uslu, usduruplu olanından.

bide bunların yazları 1 ay gelip, sonra giden. her ne hikmetse mahallede o kadar balkon varken inatla onların balkonuna topumuzun kaçması umutsuzluğu vardır ki; geriye kalan 11 ay sizi bekletir gelsinler diye. ama bunun konumuzla hiçbir alakası yok zaten. **
böyle kibar, mahallemin çocuğu, yardımsever bi' adam işte.

çıktık bir alamete gedeyoz paris'e. **

o değil de; ''beni türk örtmanlarına teslim edin!''*
muhabbeti hoş yazar. genelde sözlük içi mesajlaşmalar sıkar beni ama bu adamınki sıkmadı.

klavyesine kuvvet.
aynı entryi girmiştik lan, hatırlarmısın. **
bir muhabbet başladı, bitmek bilmedi. hala da bitmedi. bitmesin de. *
kardeşsin be kardeş.

yazın istanbul'u ağlatacağız lan. *
bugün doğum günü olan nesildaş yazar. hayallerinin fark etmediğin güzel sürprizlerle her geçen gün teker teker gerçekleşmesi, an be an mutluluk katsayının artması, her günü rose şarap misali mutlu ve sevgi dolu yaşaman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.
yasmin levy'den de sevgilerle...

http://www.youtube.com/watch?v=cshqbi871Gc&feature=share
bugün dogum günü olan bir boga burcu erkegi. kutlu olsun öyleyse.*
doğum günü kutlu olsun toprağımın. sevdiğimiz, saydığımız bir yazar dosttur.
iyi kidoğdun mevoyy.. iyi ki doğdun mevooyy.. iyi ki doğdun iyi ki doğdun iyi ki doğdun mevoy.

"nice mutlu yıllara" yazarıdır. kardeştir.

(bkz: doğum günün kutlu olsun)
(bkz: herzlichen glückwunsch zum geburtstag)
(bkz: happy birthday)
(bkz: bonne anniversaire)
(bkz: compleanos felis). ispanyolcası nasıldı lan. *
Jean-Christophe Grangé sever yazar.
sözlük yazarlığı kariyeri ceo derecesinde niyetleri,dilekleri,kendi güzel yazar arkadaşımız.
özlediğim yazar. arada bir mesaj at dostum.
yasmin levy'i ilk tanıdığım ve hala en çok sevdiğim şarkısından esinlenmiş, nick sahibi yazar. puzzle sevmemek gibi büyükte bir artısı da vardır gözümde.
nicki kocaman koymak isteyen ama kocaman nickli yazar olduğu için koyamayan ve inatla kcmn koyup ilk sözlük yazarlığını yapacak bu ortamda olduğu için sevinçli olan tazecik bir yazarcık.
an itibariyle seri eh işte veren ibnenin dadandığı yazardır.

ona dadandı lakin benim nickaltındaki entrylerim de eh işte alarak güme gitti. nasıl bir azimdir bu ?
hatta nick altına yazanlara seri eksi oy veren ibne olarak evrim geçirerek saldırmakta birisi.

dostum sen lanetlenmişsin yaa.
doğum günü kutlama nezaketinde bulunabilen, güzel bir yazar.

saolsun.
düzgünce tartışabilen yazar.
entry lerini beğenerek takip ettiğim yazardır. günlük hayattaki kimliğiyle buradaki oldukça örtüşmektedir.
5 dakikada koca iskender kebabını bitirmiştir.
en ufak ters davranışında dahi içi içini kemirecek kadar dürüst, yıllardır tanıyormuş gibi konuşulabilecek kadar içten, kendini tanıyan, dobra, karşısındaki insanın insan olduğunu bilip ona değer veren, çok çok iyi niyetli, en asil duyguların yazarı.
bir de unutmadan tanınmayı seviyor bu yazar.
plak şirketlerine duyurulur.
3-5 muhabbetimiz oldu, sevdim ben bu adamı. futbol konusunda zıt renklere gönül versek de, geriye kalan her şey için master card.. öhöm, yani geriye kalan her şeyde anlaşıyoruz sanırım.
çok bilmiş bir yazar.
geçen gün yana yakıla benden zeytinyağlı dolma tarifi istedi, yahu dedim internetten bakıyorlar artık bunlara dedim, abi dedi internet faturasını ödeyemedik de kesildi dedi, peki dedim anlattım dolma tarifini, bir de güzel anlamış ki yaptığı dolmayı ikram edince anladım ki eli yatkın bu işlere.
gs savunucusu ve hoş sohbet gsli. gslileri sevmem, başlıkaltımda yazdıklarınıda sevmedim ama evet hoşsohbetsin. yalnız ben bu 30 milyon gslinin bana küsmesini anlamadım, o kadar var mısınız? diye sordum, attım dedi. (bkz: hayalperest seni).