bugün

entry'ler (311)

mogosog

(#13189398) allahını seven üstüme çimento atsın.

sözlükteki yahudi yazarlar

(bkz: jacobin)

entry silen moderasyonun kimliği açık olsun talebi

moderasyonu zor durumda bırakabilecek şeydir, pek doğru olmaz, sonuçta onlar da insan ve işlerini yapıyorlar lakin bu elbette entry silmede aşırı olduklarını değiştirmez. ayrıca atatürk'e hakaret edenlere dokunmayan bir moderasyon var ortada.

yazarların ard arda en çok dinlediği şarkı

Anthrax- I'm the man.

ricardo andrade quaresma bernardo

daha birkaç gün önce kendisini kıyasıya eleştiren fenerlileri(sanki çok umurlarında beşiktaş) göt eden yıldız.

maccabi tel aviv f c

israilin en iyi takımıdır lakin bu beşiktaş'tan beş gol yemeyeceği anlamına gelmez. *

moscow dream

altıncı nesil ergen.

white beard

zavallı yazarcık. böyle adamlara acıyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük bugün sabah 6'ya kadar oturup yattım, laptop'u beklemeye aldım ve 10:45 gibi uyanıp yine açtım, pc birden açılınca hani sanki kısa bir süreliğine kapatıp, nasıl desem sanki tuvalete gidip hemen gelmiş gibi hissettim.

uludağ sözlük gece tayfası

saati 6 etmişlerdir.

penis

gecenin bir yarısı aklıma gelen garip şeydir, ulan habibi. *

iyidir güzeldir, kalitedir, moderatörler de uyuyor ohh mis.

emektar ın villasında mangal yapıyoruz zirvesi

bir beykozlu olarak katılmak istediğimdir.

170 kişidir, ayrıca sabaha karşı denebilir an itibariyle.

apollonist

vermeyince yobaz verince orospu olan kız başlığında güzel ve çarpıcı bir tespit yapan yedinci nesil silik yazar.

atatürk ün dedesinin adı

(bkz: açmayın dedeler)

nfk41

silinen entrysinin sonuna kadar arkasındaymış... merak etme biz de senin arkandayız(!).

abdulhamit ll

atatürk'e ettiği hakaretler yakında sözlüğün başını derde sokacak, aynı şekilde kendi başını da. bilişim suçları bunun için var zaten.

incicaps sayfasının son zamanlarda virüslü olması

bugün farkettiğim durumdur. bir capse girmeye çalıştığımda virüs programı ve net security kıçını yırtarak sayfadan çıkarmaya çalıştı beni, aman dikkat beyler.

yumurta gibi çocuk

'böyle ibne gibi, puşt gibi bişi'.