bugün

turk pop muzigine dert degil, elvada gibi oldukca ozgun parcalar birakmis, son albumunde psikoloji harcindeki cogu parcasi fos cikan yonetmen sahsiyet.
piskolojisinin değiştiğini söyleyen şarkıcı-yönetmen.
artık yönetmenLiğe ağırLık vermesini istediğim şarkıcı-yönetmen...
türk klip sektörüne müstehcenliği sokan, kadınları malzeme olarak kullanan seviyesiz klipleri olan popçucuk.
herkesin tarkan'a özendiğini sandığı, aslında tam tersi tarkan'ın kliplerindeki saçını, giysilerini, tarzını yani imajını yarattığı için tarkan'ın kendisine benzediği şarkıcı, yönetmen.
(not: bunu televizyonda canlı yayında [show tv:saba tümer ile bu gece] kendisi söylemiştir, benim fikrim değildir.)
keşke eski sarkıları gibi şarkılar yapsa dedirten sarkıcı.
(bkz: hata bende)
çektiği klibin sonuna icq numarasını yazan yönetmen.
türkiye 'nin yeni geyşalarından.
armağan çağlayanavea reklamlarının yönetmenliğini yapmıştır.
kendine hayatta hedefler koymuş ve ne pahasına olursa olsun uygulamış insandır.hem çektiği reklamlar,hem şarkıları muhteşem.albümlerindeki bütün şarkıları hittir.
reklam yönetmenidir. En son knorr reklamını çekmiştir.
hiç yaşlanmayan şarkıcı..
'albümlerindeki bütün şarkıları hittir' diyen müzik dehalarına;
(bkz: sana hiçbir şey demiyorum)
demek, evladır; vacip gibindir...
''yahu bu adam 10 sene önce de aynıydı, şimdi de aynı be kardeşim'' dedirtecek derecede senelerdir hemen hemen hiç değişmeyen, şarkıcılıktan çok, reklamcılık yönü ağır basan, reklam - klip yönetmeni, şarkıcı abi..
ayrılık olmaz, yine bir başıma ve kabul et isimli üç albümünde de yorumcu, söz yazarı ve besteci kimliklerinin yanısıra çektiği kliplerle yönetmenlik kimliğinide konuşturmuştur.
aynı zamanda elveda şarkısı ile "buddha bar vol 1" albümüne girmiştir. bunun dışında sıcakkanlı, mütevazi ve her bir hayranının ismini hatırlayacak kadar güzel bir gönüle sahiptir. 39 yaşında olan sanatçı benim diyen pek çok kişiye taş çıkartmaktan geri kalmadığı gibi, yenilikçi, yaratıcı bir giyim stiline sahiptir. hatta öncüdür diyebiliriz.
gerzek bir şarkı yarışmasında bile pek fazla karizmayı çizdirememiş karizmatik kişi. *
(bkz: hani aşkın tertemizdi)
(bkz: dert değil)
(bkz: gay)
emin olunmayan bilgi diye sakın silme moderasyon, çünkü çok eminim. eğer merak ederseniz sizide götürür gösteririm.
mevlana nın bilmemkaçıncı kuşaktan torunu imiş kendisi.
şarkısında sevişmelerin yetmediğini söyleyen, her klibinde eyşan özhim'i oynatan, başarılı yönetmen.
yönetmen, besteci, şarkıcı.. kişilik yönüyle de mükemmelliği zorlayan, sempatik kimse.
gay diyorlar, derler.. her insan birşeyler der.. ama nolur gay olmasın! nolur nolur.
kısaca marmelat.
sesi de, kendi de güzel adam. uzun zamandır yok ortalarda. bir albüm yapsa da dinlesek denilesi. biten ilişkilerin ardından psikoloji'si insana süper moral veriyor. tavsiyedir efendim.
çocukluk yıllarımızda kliplerinde portakallı oralet tadında kızlar oynattığı için teşekkürü kendisine bir borç bildiğimiz yaratıcı müzisyen.*