1. 1.
  insana allah(c.c.) yi bile unutturabilen zehir tohumu.
  21 -10 ... abdulkadir gumus$u
 2. 2.
  bir amfetamin derivatı
  2 -1 ... kedidoktoru
 3. 3.
  (bkz: zehir)
  3 ... mccormick
 4. 4.
  (bkz: crystal meth) alindigindan itibaren etkisini nerdeyse 24 saat boyunca gosterir. 1 yil kullanimindan sonra, agzinizda dis namina ne varsa curutup tuzla buz eden, uzerinizde devamli bocek turu canlilarin gezindigini hissetmenize neden olup, cildinizden nefret etmenizi saglayan, adami zombiye ceviren allahin belasi bir kimyasal. fiziksel ve ruhsal bagimligin zirvesine cikaran bir amfetamin turevi.
  14 -1 ... cemcuk
 5. 5.
  abi bi kereden birsey olmaz diye baslayip ucu bucagi olmayan yolun siki bir yol arkadasidir. hele ki yasaminizda ki zor anlariniz da kullanilmamasi hayati onem tasir , lakin yaptiginiz hatayi cok uzun sure unutamazsiniz , eski siz olamazsiniz , donusursunuz.*
  9 ... maniacdepressive
 6. 6.
  hemen bağımlılık yapan 12 saat etkisini yitirmeyen bir tür uyuşturucu madde.
  speed, meth, kristal, cam, buz, tebeşir, viz adlarıyla da bilinir. tayland'da iş verenler çalışma potansiyelini yükseltmek için işçilerine met dağıtırlarmış ayrıca... kullanılması halinde oluşacak sonuçları görmek için;

  http://2stopmeth.org/main.php?pg=gallery
  8 -1 ... manifesto
 7. 7.
  yapay bir mani periodu yasatir bu hap/ot vs.
  kendine guveni artirir. yeme uyku ihtiyacini azaltir. cinsel ilgi ve performansi artirir.
  kose bucak kacilasi bisey.

  hafizam beni yamultmuyorsa bir aralar oprah winfrey de kullanmisti bunu.
  1 -3 ... confusedy
 8. 8.
  amfetaminin aşırı bağımlılık yapan ve oldukça yüksek zehirleyici
  özelliği bulunan şeklidir. etkisi ne kadar kullanıldığına bağlı olarak
  2-24 saat arasındadır.**
  ... meister writer
 9. 9.
  alındığından itibaren etkisi yaklaşık 12 saat sürer.*
  Normal bir insan vücudunun salgılayabildiği dopamin miktarının yaklaşık altı kat fazlasını pompalar.Yani direk olarak beyinden etkilemeye başlar.Kalp atışları hızlanır.insanların kendilerini hiç hissetmedikleri kadar güçlü, deli cesareti denebilecek derecede cesaretli ve güzel hissetmelerine yol açar.Açlık hissi ve su ihtiyacı uyandırmaz.methamphetamine kullanıcıları, etki süresi içerisinde yorgunluk hissetmezler ve iki gün boyunca aralıksız çalışabilir.Herhangi bir spor dalında üstün başarı gösterebilirler.Normalde, fazla dopaminin şizofreniye, azının da parkinsona sebep olduğunu biliyoruz.ilacın etkisiyle artan dopamin miktarı da kişinin sanrılar görmesine sebep olur.olmayan sesler duyar, olmayan insanlar görürler.
  Hapın etkisiyle hissettikleri müthiş mutluluğu ve öz güven duygusunu tekrar yaşayabilmek için hap almaya devam ederler.Bu isteklerini durduramazlar.Ancak bir süre sonra aşırı dopamin salgılandığından beyin nöronlarını kapatır, dopamin üretimini kesin olarak durdurur ve o müthiş etkiler hissedilemez.Hissedebilmek için daha fazla methamphetamine almaya ihtiyaç duyarlar.Ancak bu hiç bir işe yaramaz.Bu noktadan sonra da ciddi derecede bağımlılık, harcanmış koca bir hayat, tanınmayacak bir görüntü ve bazen de ölümdür insanın eline kalan.Çünkü methamphetamine kullanıcıları, etki süresi içinde derilerinin üzerinde böcekler gezdiğini zannederler, ve o böcekleri çıkartmak için vücutlarını oyarlar.Oydukça böceklerin daha da içeriye kaçtığını sanıp daha çok oyarlar.Bunun sonucu olarak vücutlarının her yerinde yara izleri vardır.Ciddi kilo kayıpları yaşanır.Çok kısa bir sürede ciddi anlamda yaşlanırlar.methamphetamine dişler için gerekli olan salgıyı durdurduğundan, dişlerde ciddi anlamda bakteri üretimi olur.genelde diş fıralamadıklarından da, bakteriler diş minelerini yer ve dişlerini kaybederler.Dişlerini fırçalamazlar çünkü ellerindeki bütün parayı bu zehire akıtırlar. Bu zehirin 100 gramının yaklaşık 300 dolar civarı olduğu söyleniyor.
  Bazı ağrı kesicilerden de bu zehir elde edilebiliyor.Bunun için gizli methamphetamine üretim laboratuvarları vardır.methamphetamine Japonlar tarafından keşfedilmiştir ve 2.dünya savaşında ortaya çıkmıştır.Günümüzde ise başta america, meksika, tayvan olmak üzere bir çok coğrafyayı sarmıştır.Çünkü daha kolay ulaşılabilen, daha ucuz, daha etkilidir.
  23 -1 ... preghiera
 10. 10.
  kristal halde de bulunurmuş. hava ile temas ettiğinde ortamda bulunan herkesi etkilermiş.
  2 ... ulusaseslenis