bugün

insanları cocain ya da esrardan çok saran madde. kesinlikle yıkıma sürüklüyor diyebilirim. seneler sonra değil 10 ay içinde yüzünüz fare yüzüne dönüyor.
kafasını çok merak ettiğim ama asla bi nefese bile götümün yemeyeceği kimyasal uyuşturucu.
Kan benim, damar benim maddesidir, ne kan bırakır ne damar. kendime geldiğim de hiç bir şey hatırlamıyordum.
aslen vücudu kimyasal olarak uyardığı için uyarıcı olarak geçer yalnız bağımlılık ve zararlarından dolayı en tehlikeli uyuşturucu sınıfına girmeyi başarmıştır. halüsinejik etkileri vardır. yolda bastonuyla yürümekte olan ihtiyar bir adamı elinde şimşekle gezen zeus olarak görebilirsiniz. kullanımı sonucunda fizyolojik olarak kendinizi inanılmaz derecede mutlu hissetseniz de elinizdeki kaynak tükenince yataktan dahi çıkmak istemezsiniz. allah herkesi uzak etsin bu maddeden.
neymiş bu böyle ya insanları maymuna çeviren uyuşturucu.
evet kızlaaar bugün size evde met yapmayı öğretiyorum yazın malzemeler...

evde yapılabilen uyuşturucu madde. nah yapılabilir. o ilaçların bir kısmı reçeteli.
1 gramı türkiyede 100 TL ve üstü olan uyuşturucu cinsi. ayrıca esrar kokain erois vs uyuşturucular arasında en pahalı ve saf olanıdır. düşününce 1 kilosu 100.000 TL yapıyor. Yani bundan 10 kilo üretip satsan hayat boyu çalışma ne güzel istanbul bu işe mi girsem ? Bunlar hep fazla breaking bad izlemekten işte.
kullanılan adı meth. evde yapılabilir olmasına rağmen türünün en tehlikesi diyorlar.
lanet olası korkunç bir uyuşturucu. cidden kullananları falan anlamıyorum. bağımlılığı biliyoruz tamam bağımlılar kullanır neyse ama eh be kardeşim bunu ilk kullanmadan önce sana demediler mi bağımlılık yapar adamı siker diye. olum sigara bile sağlığa o kadar zararlı alkolde öyle hadi bunları bende kullanıyorum. bak ankara çinçinde yaşamama rağmen sadece lise yıllarımda bir süre kullandım esrarı onada 3-4 yıldır dokunmadım bile. neyse efendime sokranıyım bir gün arkadaş eroin aldım gel deniyek dedi arkadaşlığımı bitirdim. manyak mıyım ben eroin lan bu eroin adamın amına koyar. ne karısını satanlar var eroin için. neyse eroini kokoini geçtim yüzlerce daha beter uyuşturucu var ki sen en beteri olduğu söylenen bu yarrağa bulaş. ulan bunu yapıyosan sen zaten ölümü kabul etmişsin birkere..
5 sayfa entry okuduktan sonra Kafasını ciddi şekilde merak ettiğim ancak fazla merak hede hödö den yola çıkarak 2 gün sonra unutacağım pislik. Mutlu olmak istiyorsam gider çikolata yerim en fazla sivilce yapar. Bu nedir arkadaş ?
TÜRKiYE'DE BULUNMAYAN UYARICI TÜRÜ.
bir ara sahibi olduğum sitenin adı. --metamfetamin: gözlerimdeki buğulu renksin--
fotoğraflarla da sabittir ki insanın dünyasına tecavüz eden uyuşturucu maddedir. bir defa yakalanırsan kurtulma şansın yoktur. yanına bile yaklaşmamak, adını bile telaffuz etmemek en doğrusudur.
Olsa da içsek dediğim über uyuşturucu. Ciddi anlamda türkiye de olsa kullanacağım tek uyuşturucu olur. işte bunlar hep breaking bad özentiliği amk. Heisenberg baba iyi sevdirdi bize bu meth'i..
siktiğimin ergenlerinin özendiği uyuşturucu.

bulup getirsem cesaret edemezsin amk edersen de anan sikilir haberin ola.
Bunu kullanan insanlar kendilerini tanrı olarak görebilirler. Reçete yaxabilecek veya bulabilecek durumda iseniz evde bile yapabilirsiniz.
Bu maddeyi ilk kez duyduğumda yıl 2001di. Üçüncü veya dördüncü sınıfa gidiyordum. Bir gün derste uyuşturucunun zararlarını işliyorduk. Öğretmenimiz var mı bu konuyu almak isteyen dedi ben de kabul ettim. Google a ilginç uyuşturucular yazdım ve meth. Karşıma çıktı. Kullananların fotoğraflarını alarak, önce ve sonra tarzı, elde edilmetnin basitliği ile alakalı sunum yapmıştım. Minimum 25 kişiyi bu illetten uzak tutacak bilgiyi kalıcı olarak zihinlerine aktardığımı düşünüyorum.
merak etmeyin, denemeyin, denettirmeyin olm.
hayatımda ilk kez 17 yaşında denediğim sonrasında da sadece 2 kez otlandığım übersonik uyuşturucu. çok fenaymış harbiden.
Metamfetamin içtiğin alkole benzemez alkol sadece kafanı güzel yapar metamfetamin ise kafa bırakmaz. En yaygın ve en etkili ve en çok da bulunan tarzı crystal mettir. Crystal met ağız yoluyla direk damardan yada duman şeklinde alınabilir. Metamfetaminin en önemli özelliği ise eğer evde tek başınıza kek yapabiliyorsanız evde kwndinizde metamfetamin üretebilirsiniz.
Breaking Bad ve Walter White' ı aklıma getiren kelimedir.
ne kadar çok insanın kullandığını bilseniz yapışırsınız mete sevgili korkaklar. Bunu kullanmaya cesaret edebilirmisin acaba? her bir hücreni ,ruhuna yazılmış kaderini bilmek isterdin eminim. varlığını ve hissettiklerini kendini bulma yolunda atacağın ilk adım işte burada.

Dünya zinciri beynini kaplamış. zihninin ve kalbinin kapısını kırmaya korkuyormusun? Hayatın gerçeğini öğrenmene 1 adım varken neden kaçıyorsun?
Var oluşunu sorgulayıp mutlak gerçeği hissetmek korkaklara göre değil dostum. Bu bir savaş, sadece savaşanlar kazanır ve sen şimdiden kaybetmişsin. Adım atacak cesaretin bile yok tanışmaya.

Akıllandıktan sonra gelen düzenleme:

sen sen ol sakın kullanma amına kodumun. Siktir et sana hatun mu yok. Kullanan korkaktır, kaybetmiştir, yavşaktır. 1 adım değil 1 km yakındaysa kaç. Cesaret kalptedir dostum otta tozda hapta değildir sevgili kardeşim. Bir abi tavsiyesi sizlere. Güzel günler var yaşanacak. Kullananın amına koyarım bak ona göre.
vuruşu 6 ile 12 saat arasında kafa yaşatır.kısacası bok için daha iyi aq.
lisede ki kimya hocamızın emekli olunca yapmayı düşündüğü uyuşturucu, beraber gireceğiz aq.
Akıllara Breaking Bad'i getirendir.
ergenlerin kullanip triplere girdigi (bkz: sanco panza) ve marifet sandigi seydir.
içen kullanan götüne sokanın 'abe benı sig. Abe beni sigınde gezdır' diye tribe girdiği boktur. Icad eden kullanan piyasaya sürenin ölmüşünü göçmüşünü dünya alem siksin.