1. 184.
  insanı bitiren sentetik uyuşturucu türüdür.
  1 -1 ... sorunluadam
 2. 183.
  Psikiyatri kliniğinde gencecik insanların bulunma sebebidir. Madde kullanımına bağlı psikozlarla başvururlar. Hezeyanlar öyle boyutlara ulaşır ki ömür boyu ilaç kullanmak zorundadırlar. Evlilikleri, aile içi ilişkileri, sosyal yaşamları sıkıntılıdır. Genelde arkadaşlar arasında başlanır. Arkadaşlar arasında kabul görmek adına kullanılır, sorunlardan biraz da olsa kurtulmak için kullanılır ama bu ne dostluğa ne de sorunların çözümüne çare değildir. Öyle arkadaş olsa da olur olmasa da, sorunlar baş edilmez olsa da yaşıyorsun olmasa da.

  Ama akıl olmadan hiç bir şey olmuyor. Lütfen kullanmayınız.
  ... bonfires
 3. 182.
  Kimyasaldır. Kimyasaldan uzak durun hayatınız kararır.
  ... yenibirsayfa
 4. 181.
  breaking bad sağolsun herkesin haberi oldu ortalık meth profesörüyle doldu. şu diziden önce kaç kişinin haberi vardı değil mi?
  ... bel gamzeli erkek
 5. 180.
  hakkında bir sürü uydurma yanlış bilgiler olan uyarıcı. tıb da kullanımı düşük dozlarda halaa mevcuttur. bazı ülkelerde yasal dır.
  intertte okudugunuz herşeyin bu madde ile ilgili herşeyin yanlış vede abartıılı olduğunu belirtmekle beraber hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim hile maddesir. evet yanlış yazmadım .. bu maddeyi kullanan hayatta yaşarken hile yapmış demektir. amma vede lakin okadar çok düzenbazlık vede hilekarlık varki insanlar arasında...
  ... cirylanke3455
 6. 179.
  Almanların 2. Dünya savaşında askerlere vererek onları makina gibi yapmasını sağlayan uyuşturucu.

  http://seyler.eksisozluk....ni-saglayan-ilac-pervitin
  -1 ... scratch
 7. 178.
  (bkz: cam) (bkz: kristal) de denir.
  3 ... sevimli bir cicek
 8. 177.
  Piyasada ateş buz, met adlarıyla da bilinir. Ateş buz terimiyle de anlaşılacağı üzere önce yakar sonra buz gibi yapar.
  içimi için ampul, folyo biraz da ateş yeterli. Kokusuz ve dumansızdır. Dezavantajı ise yapımı saatler sürebilir.

  Diğer uyuşturucu maddelerinin aksine en tehlikeli ve batağına girdim mi çıkılamayan cinsten. Fakir kokaini olarak da bilinir bu yüzden ulaşılması ve kullanılması çok kolay.

  içen kişi günlerce uyumaz ve sürekli ayakta durma, dolaşma ihtiyacı hisseder. Yemek yemek aklınıza bile gelmez. Bu özelliği sayesinde 2. dünya Savaşı'nda hitler askerlerini daha uzun süre ve etkili kullanmak için met vermiştir.
  Her kullanımdan sonra etkisi yavaş yavaş azalır ve kişi halüsinasyonlar görmeye başlar.
  En beteri de vücutta böceklerin dolaştığını düşünerek sürekli kollarını, bacaklarını delme ve o böceği çıkarma ihtiyacıdır. Etrafınızda kolları delik deşik birini görürseniz metamfetaminden şüphelenmeniz aşikar.
  Özellikle Gaziantep bölgesinde kullanımı çok yaygın çünkü en ucuz ve en kolay şekilde ilk oraya giriyor.
  6 -1 ... icinden geceni soyle
 9. 176.
  ilk kullanımda bağımlısı olma ihtimalinizin yüzde elli olduğu söylenir. Gariban kokaini olarak anılır. Dünya üzerinde bir çok ismi vardır.

  insanı günden güne eritir, ağzınızda diş bırakmaz. Derinizde kapanmayan yaralar oluşturur, derinizin altında böcek gezdiğini zanneder ölümüne kaşırsınız.

  intihar etmenin en acıklı yoludur.
  2 ... cokzararli
 10. 175.
  (bkz: kristal meth)
  Sentetik uyuşturucu.
  2 ... toujours pur