bugün

aylık 200 milyara atv'deki Eşkıya 'Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katılmış.

http://www.posta.com.tr/m...-evet-dedi-haberi-1227533
Didim-Akbük’teki 12 trilyonluk villası ntv ye haber olmuş.

http://www.ntv.com.tr/gal...si,ih7tYioJIkG3r6yvvsJJVw
Ivana sert gibi yıllarca ülkemizde yaşayıp hala sikimsonik bir türkçeye sahip olan oyuncu bozuntusudur.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosunda olacağı söylenen Meryem Uzerli'den şaşırtan karar.
Geride bıraktığımız haftalarda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin kadrosuna katılacağı duyurulan ve Oktay Kaynarca’nın sevgilisi rolünde izleyeceğimiz Meryem Uzerli cephesinden şaşırtıcı bir haber geldi. Deniz Çakır’ın diziden ayrılacağı haberlerinin ardından duyurulan ve hatta yeni sezonda dizi başına alacağı ücret dahi belli olan Meryem Uzerli’nin dizinin yapımcısını arayarak son dakikada bir değişiklik yaptığını ve dizide oynamayacağını söylediği iddia ediliyor. Bu kararda rolünün, senaryoda önem açısından Deniz Çakır ve Sanem Çelik'inkinin ardından üçüncü sırada gelmesinin etkili olduğu iddia ediliyor.
görsel
AAA!! Dizi de oynamayacak ya şimdi.. Başlar yine Meryem Üzerli Sendromu ülkece geçmiş olsun halimize her yerde boy boy görücez..
Ülkede elden gecirmedigi adam kalmadi. Almanya da kimse bakmiyodu buna galiba burda acildi sacildi.
Bu kadın yaklaşık beş yıldır piyasada ve ben hakkında sadece 200 gün önce başlık açılmasına çok şaşırdım ciddi ciddi kimse başlık açayım dememiş o kadar gündem olmasına rağmen.
Tükenmişlik sendromuna benden sonra giren ünlü. Bana özendi zaar.
Piyasada yatmadigi adam kalmadi can ates in cocugu neden istemedigi sanki biraz hakli bu kadar cok adamla yatan kadinin cocugu kimden belli olmaz ki.

Muhtesem yuzyili birakmasaydi suan feci halde popiydi.
Muhteşem yüzyılda Hürrem karakterini çok canlandırmış ama tükenmişlik sendromu bahanesiyle diziyi yarım bırakmış ve burda kariyerine ağır darbe vurmuş olan oyuncu.
Vatanım sensin'e dahil olup bi Yunan karısını canlandırsa, gör sen reytingi. Ben bile izlerim lan.
Türk kızlarının tırnağındaki kir olamayacak gereksiz ünlenmiş Alman.
çakma kate winslet.
yapmacık ve sıkıcı konuşanlar çıkacağına bunun gibiler çıksın.
parası bittikçe türkiyeye aşık oluyo.çok parası olunca tükeniyo.
Bu kadın net sonradan güzelleşmiştir abi. Türkiye'de sahne almadan önce çok çirkindi.
nasıl hamile kaldığını anlatan şahıs sevgilisi geri çekilmeyince olanlar olmuş.
para bitti sülüman demek ki.
Yavaş yavaş cılkı çıkan bir dizi olmaya başlamıştı ki, renk katacağı kesin olan sarışın bayan.
Taş gibi atv'de şu an. Taytlı maytlı.
hayatımda gördüğüm en çirkin gülüşe sahip kadındır.
bir kadının kahkası nasıl bu kadar çirkin olabilir ya.

la oğlum sen kadınsın kadın ! at değilsin mk .s
güzel gül biraz.
hürrem rolü için çirkin bir kadın arayan yapımcılar tarafından yıldızı parlatılmıs kişi.

çok güzel kadın diyenler var buna, gülüyorum.
neden bu kadar abartıldığını anlamadığım bir kadın şahsen ben konuşmasına bile tahammül edemiyorum.
Tam sevişmelik kadın. Evet.