bugün

fetoya ne istemişse vermiş barzoların fetodan

bahsetmesi çok komik.
mhp' ye başkan olamazsam torunlarıma bakarım diyordu. o kadar hırslı ki açılışta istiklal marşı' nı bile unuttu. lider teşkilat doktrin bilen adam mhp teşkilatlarını boş koymaz. hadi kiminle iş birliği yapıyorsan yap.
nato ve natonun sahibi abd ile yaşanan gerginlikten hemen önce kurulan iyi partisinin programında garip şekilde ''natoya bağlılık'' ifadesi yer alan adeta abd ye ak partiyi bitirin biz size hizmet ederiz sözü veren fetullahçı destek ve pr çalışması ile adı gündemde tutulmaya çalışılan siyasetçi.
seçimlere kadar fetullahın destek verdiği her şey gibi yok olup gidecektir.
Kendisini sosyal medyada falan fetöcülerin de desteklemesi hem kendisi hem de partisi adına kötü olmuştur. Kendisine önyargı ile yaklaşanlar olacaktır. iftiralar atanlar olacaktır.
Büyük ihtimalle Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda %21-22 civarında oy alarak 2. Olacak iyi parti genel başkanı. Bu ülkede HDP gibi marjinal bir parti bile %13 oy aldıysa iyi parti gibi sağcı, muhafazakar, Atatürkçü bir Parti'nin %20'ye ulaşması zor değildir. Çünkü seçmen 15 yıldır siyasette aynı isimleri görmekten bıkmıştır ve artık yeni heyecanlar aramaktadır. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine giden süreçte AKP'nin oy artıracağını zannetmiyorum. Hatta AKP'nin 1 yıl içerisinde büyük oy kaybı yaşayacağını düşünüyorum.

Muhtemelen ilk turda kendisine oy vermem. Çünkü ben solcu bir kemalistim ve CHP seçmeniyim. ikinci turda mecburiyetten oy verebilirim.
Türkiye siyasetine yeni bir üslup kazanadırmış iyi parti genel başkanı. Mevcut parti liderlerinin hiçbirine benzemiyor. tatlı sert ama öğrencileri tarafından çok sevilen bir öğretmen veya bir anne gibi konuşuyor. Siyasete kadın elinin değmesi iyi oldu.

Bazı yazarlar tarafından Tansu Çiller'e benzetilmesine rağmen ben Çiller ile tek benzerliğinin cinsiyeti olduğunu düşünüyorum. Çiller antipatik ve samimiyetsiz biriydi. Akşener sempatik ve samimi.

Gerçi Bir CHP'li olarak Eylül 2015'e kadar Bahçeli'yi de sempatik bulurdum. Umarım o da bahçeli gibi sempatisini kaybetmez.
(bkz: geliyor gönlümüzün Asenası)
bayıldığım biri değil ve idealimdeki lider değil.

iyi tarafları var mı peki ?
hem de fazlasıyla.

nedir onlar ?
1- akp'yi Atatürkçü yapması
2- stepnenin birine ve o stepnenin güttüğü ocakçı koyunlara korku vermesi.
3- yandaş medyayı titretmesi.
4- ali türkşen'i siyasete kazandırması.
-Meral sen fetöcüsün
-Hayır değilim.
-Kanıtla.

Ulan bir insana bir suç atıyorsan senin kanıtlaman lazım. suçsuz suçsuz olduğunu nasıl ispatlasın. asdjajdasjdjasfj. fıkralarla türkiye mk.
öyle güzel bir ülkeyiz ki fetö'ye hatıra parası basanlar, ne istediler de vermedik diyenlerin bu kadına atabildiği tek iftira fetöcülük. ülke çok güzel şampiyonlar ligi gibi...
(bkz: meral akşener e neden oy vermiyoruz)
Asena kitabında yazıyor işte. Kafası karışıkların netsek diye dönenirken, onlar sarılsın diye servise sunulan seçenek.
Bugün Mardin gezisi yapmış iyi parti genel başkanı.

https://twitter.com/Ruhat...status/934358839268429824

https://twitter.com/meral...status/934370497776766976
fetöcüleri partiye doldurarak kararsız milliyetçi seçmeni direk mhp'ye yönlendirdi.
fetöcüleri partiye doldurdu diyen arkadaşlara sadece tek bir sorum olacak. bu ülkede hala fetöyle tırnak ucu kadar alakası olup sokakta gezebilecek bir insan gösterebilir misiniz?

28 kez dolandırıcılık sabıkası olan adam sırf fetöcülerden hapishanelerde yer kalmadı diye sokakta geziyor. ülkenin adalet sistemi fetö yüzünden çöktü.

hala bu safsatalarla kendinizi kandırabileceğinize inanıyorsanız saygı duyarım ama bizi kandıramıyorsunuz.
ciddi ciddi oy vermeyi üdşündüğüm kadın.
yok barajmış bilmem neymiş, umurumda değil. 2019 seçimlerinde oyum kendisinindir. umarım benim gibi düşünen pek çok insan vardır ve anketlerdeki algı oyunlarına kanmazlar.

ben umutluyum. kendisiyle güzel günler göreceğiz, bi seçilebilirse...
sağlam bir seçmen kitlesine sahip olamayan siyasetçidir.

Baksanıza bir sahte belgeye "meral başkan" ışığı söndü.Çoğu sırtını döndü,vasıfsız kılıçdaroğlu'na geri döndü.Şimdi bu seçmene güvenip barajı mı geçmeyi düşünüyor?Çok zor.

Bence çıkıp sağlam bir şeyler söylemesi şart,zira kılıçdar sahte belgeler ile muhalif kesimi kandırıp,gaza bastı bile.
belki iktidara gelemez, ama mhp ve chp den çok oy devşirir.
nitekim bunu kemal kılıçdaroğlu ve chp kadrosuda gördü ve muhalefette hareketlenmeler başladı.
akp nin arka bahcesi ve baskın rte karşısında yuzde 25 civarında oyunu koruyarak kendisini başarılı sayan kılıçdaroğlu, iyi partinin kurulmasiyla basarisiz kabul edilecek bir oy oranina doğru gittigini öngördü ve kendi koltugu yani chp nin mevcut oyunu korumak icin uzerindeki ölü toprağını attı.

son 1 aydır yaptığı çıkışlar, bugun dersine iyi çalışıp yaptığı açıklamalar bunu gösterir nitelikteydi.

hatalarinin ve hirsizliklarinin yolsuzluklarinin ardi arkasi kesilmeyen akp ve rte, birbiriyle muhaliflikte rekabet edecek olan 2 güçlü isim karşısında sürekli kan kaybedecektir.
inşallah bu kayıp 2019 da secim kaybettirecek kadar yogun olur ama olmasa da kendine ceki duzen verir ve eninde sonunda kaybeder.

meral akşener de partisini toparlayip çalışmalara başladığında, kilicdaroglu da, o da sağlı sollu sıkıştıracaktir rteyi.

işin sonunda ne olacak bakalim.
muhalefeti hareketlendirmesi bile akşener e teşekkür sebebidir.
Fetö iyi çalışıyor iyi para akıtıyor valla. Bu kadının ne bok olduğu belli proje partisi. Tüm fetö hesapları bi anda iyi partiye döndü twitter da hiç şaşırmadım. Bu kadına yok türkçü yok ülkücü diyenin ağzına kürekle vurun. Lan kadın 5 parti değiştirmiş bildiğin caner erkin lan bu.
erkeklerin yapamadığını kadın başına yapan, vatan-millet sevdalısı, atatürkçü kesimleri bir araya toplayan lider.
şu hdp ile ittifak olayı doğruysa bu türk halkının hosuna gitmez. yoksa kendisini severim. siyaset meydanında kadının varlığı güzel oluyor.
an itibariyle halk tv'de halk arenası'nda olan iyi parti genel başkanı.
Emperyalistlerde ne yapacaklarını şaşırdı. Pkk yı bir yandan fetö yu bir yandan chp ye yalattırıyorlar. Olan at gözlüklü chp seçmenine oluyor. Pkk lı dhkpc lilerin elinde olan bir partinin kanalı sözde milliyetçi birini savunuyor öne çıkartıyor. Cidden bunu yutacak ülkücü veya atatürkçü var mı? Lan bariz chp + iyi parti + hdp için kıçlarını yırtıyorlar. Kısaca ülkeyi pkk + dhkpc + fetö birlikte yönetecek aklınız ne zaman başınıza gelecek. Hainlikte zirveyi zorluyorlar erdoğan gitsin hapistekileri çıkartalım diye. Hapiste kimler var dhkpc li pkk lı fetöcular vay be. Yutan yutsun afiyet olsun.
yıllarca apo-pkk, fetö, israil, abd kucağında sanki hiç hoplamammış gibi bakire meryem'e yatan akplileri kıskandıran lider.

siz akp'nin yutturduklarını yutuyorsunuz zaten, boş yer kalmamıştır midenizde.