bugün

1996 izmir doğumludur. iStanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Gökçe Altan Ajans’ın kendisi için ayarladığı ilk proje ise Star Tv’nin yaz sezonunda en çok güvendiği ve reklamını yaptığı dizilerden olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisidir.
Güneşi Beklerken dizisinde rol alan Efecan Şenolsun’un ise kız kardeşidir.
http://sanalpedia.com/wp-.../Melisa-%C5%9Eenolsun.jpg
Rahat ve modern bi ailesi varmış. Üzülse de iyiyim her şey yolunda dermiş. Ben de seni özledim en çok söylediği yalanmış. Asla karamel yemezmiş ve faşizme karsiymis.
kıvırcık sarı saçın çok yakıştığı 20 lik çıtır oyuncu. mevcuttaki oyunculuk yeteneği ne tam bilmiyorum ama konservatuvar mezunu olmasıyla ayrıca gönlümde taht kurmuştur. umarım daha da geliştirerek iyi yerlere gelir. ülkenin iyi aktrislere de ihtiyacı var.
Klişelerle dolu klasik ergen dizilerimizin birinde oynayan güzel kız.
görsel

http://www.posta.com.tr/a...otograflihaberi-1331292-2
kiralık aşk dizisinde barış Arduç un canlandırdığı ömer karakterinin kuzenini oynamıştı. Güzel bir kız ama oyunculuğu vasat. Daha çok yeni olduğu için zamanla gelistirebilecegini düşünüyorum.
görsel
yanıyoo.

görsel
görsel
Atiye dizisinde izledim çok seksi çok seksi, beren saat yanında sönük kalmış seksilik olarak.
(bkz: Çirkinliğini soyunarak örten kız)
görsel
surata bakınca ne kadar çirkin ama işte...
Roma imparatorluğu döneminde mi yaşıyoruz amk bu nasıl kıyafet ya?
kısıtlı kaynak inceleme imkanı olsa da, harika ayakları olduğu tespiti de yapılabilen genç oyuncu.
Yeni nesil yavru..
eflatun görmesin bununla da sidik yarıştırır.
yakıcı bir güzelliği var.

görsel
Atiye dizisinde tanıdım kendisini, farklı bi albenisi var, saçları vs al eve besle tarzında bi hatun...

iki kadeh rakı içerek muhabbet etmek nasip olur mu bea?
bi ara çok hoşuma gidiyo da sarmıyo gali.
Afra Saraçoğlu ile beraber damardan tek doz halinde almak istediğim, neslinin en güzel oyuncularından yetenekli hanımefendi, şen olsan bari.
görsel
Çıplak ayaklarına masaj yapma ve ayaklarına oje sürme fantezim olan ünlü hanımlar arasındadır.
çok güzel bulduğum bir hanımefendi.
ben bu kadınla bunu tutuyorum çünkü elimde diyen kadını aynı kişi zannediyordum. ama asıl beğendiğim bu melis'ti benim. süper fiziği var ve çok seksi. diğer melis'te iyi. artık hangisi olursa kısmet...
görsel