bugün

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan söylemi.

görsel

https://www.haberler.com/...ehmetcik-16492621-haberi/
Bedelli yapmıştı lan bu!

Bir de askere savaş diyor.

Dallama derdim de demiycem. Babasının sözünü dinlemeyen bir çocuk.

Ent.
çok geç kalındı biz dahil tüm dünya oturdu izledi bu soykırımı. ölen her masumun hesabı sorulacak her müslümanım diyene.
Gönüllü gitmek isteyen akkefenliler var, onlar gitsin. Kendisi de konakçı ile başlarında bulunsun.
Ben muhalefer lideri olsam.
Sayin cumhurbaskanimiz " hamas teror orgutu değil" dediginde
Evet cumhurbaskanimiz dogru soyluyor
Derhal
Mehmetcik gazzeye gitmeli derdim.
Sonra oturur seyrederdim
Binlerce dansöz var sarkisini dinleyerrk.
türk askeri zaten orada siz cahil olduğunuz için habriniz yok. türkçe konuşanları iyi dinle giresun kekosu.

Garantör olarak, aynı katar’daki gibi kendi birliğinde oturup, insani yardımları ulaştıracaksa, tabii ki..
Hiç gereği yok

Arap için kışlanın kapasından bile çıkılmaz.
Bir tane karikatür vardı birisi onu bakınız verebilir mi?
gazze'ye giden bir tane siyasetçi yok asker gidecekmiş. he olur. siz koltuğunuzda oturun.
Kendi çocukları ve damadı askere bile gitmeyen siyasal islamcı münafık itemi.
Yahu olmayacak şeyler için ne diye polemik konuları atarsın. Ha bizde isteriz yahudinin başını biz ezelim. Ama o işler öyle olmuyor.
Askere dahi gitmekten aciz teröristler, benim askerimin kanını araplar için dökmek istiyor.
Bu orospu çocuklarını Yarın listeye yazsanız ilk başta bunlar kaçar. Kanı bozuk deyyuslar.
Atatürkün ne kadar zor şartlar altında cumhuriyeti kurduğunu düşünemiyorum.
- ikibinli yılların başında - nihat genç, -bir grup gazeteci, yazar ve münevver ile- bölgeyi(halep-şam-beyrut'u "doğu konferansı" adıyla) ziyareti akabinde anlatmış idi. Beyrut'ta Hizbullah lideri Hasan Nasrallah ile görüşmüşler ve o görüşmede -bizzat kendisine- "- Allah Türk ordusuna zeval vermesin ve başımızdan eksik etmesin, gölgesi bile yeter. Eğer türk ordusu etkisini kaybederse, burada herkes birbirini keser-boğazlar!" diyerek, ordumuzdan sitayişle bahsetmiştir.
"amerikan-israil nameleriyle dans eden maymunlar?" o meflüç beyinlerine soksunlar ki, -vatan toprağımızı işgalden korumak için- (geç bile kalındı) ordumuz derhal müdahale edecek; "mecburdur-meftundur-mahkümdur!" it ürür-kervan yürür, o kadar..
Askerin Cemaatci tipleri toplanip gidebilir hem orduda temizlenir.digerleri gitmesin.
görsel
- bu mes'ele, f. ER-PAGAN meselesi değildir -

“Eğer yoksa içimizde asil, emin ve inanan - hür ve hürmete şayan öyleyse ne biz yaşayalım ve ne de yaşasın vatan!..” (A. Matar)
gazzeye kaç asker göndereceksek, örn: 2000 asker yollama yerine 265milyon lira para yollasak olmaz mı sn. erbakan?
ne alaka mı 265 milyon lira ile gazzeye asker yollamak mı?
sizler de bilirsiniz ki askerlik, vatan sevgisi, asker ocağı peygamber ocağı, şehadet vb askerlik çok kutsal birşey. bunun 3-5 kuruş parası verip bedelli askerlik yapıyoruz. zenginimiz bedel verir, askerimiz fakirdendir. bunun için gazzeye askerlik bedelli askerlik tutarı olan parayı yollayıp banka dekontlarını da sosyal medyada paylaşıp gazze için cihat savaş vs kıl tüy diye paylaşım yapıp kutsal görevimizi yapmış olalım.
malum, bedelli askerlik şu an 131 bin küsur lira. amale hesabı 2 bin askerin bedelli askerlik parası ortalama 265 milyon lira (+/-) yapar da ondan şey ettim, hem bedelli askerlik olur da bedelli cihat olmaz mı?
mehmetçik zaten Gazze'de. bunun haberi yok herhalde. biri söylesin de böyle komik durumlara düşmesin. TC hiç kudüsü filistini gazzeyi sahipsiz bırakır mı? bırakmaz. özel kuvvetlerden eski yeni gönüllü görevli bir kuvvet gücümüz bölgede zaten ve israil'le çarpışıyor. hatta üssümüz bile var orada. ama sadece resmi değil. gizli. açıktan ve aleni değil örtülü ve kamufle. Amerika sihamızı vurdu, anında cevap verdik. hesapta Suriye özgür ordusu Amerikan üssünü vurdu. Joe biden apar topar basın toplantısını terketti, acil durum var dedi görmediniz mi? kim vurdu? özgür Suriye ordusu maskesinde biz vurduk biz. sen bizim sihamızı düşürürsen biz de senin üssünü yok ederiz dedik vurduk ve yerle bir ettik, yok ettik.

ya hala gazzedesiniz siz. uyanın üsküdarda sabah oldu. geç israil'i, Amerika ağustos ayından beri hazırlık yapıyor, Abdülhamit han petrol arama gemimizin dibine geldi demir attı. uluslar arası ilişkilerde bu bir savaş ilanıdır. özel kararname çıkarttılar, türkiye suriyede olandışı ve olağanüstü bir tehdittir diye. daha ne diceklerdi ki? bundan sonrası tepemize bomba atmalarını mı bekliycez? yok öyle bir dünya. vuruyoruz. vurcaz. ölümüne hemde. sonuna kadar....
Öyle babadan böyle evlat. Mum dibine ışık vermez derler. Abv.