bugün

medyum memiş'ten canlı yayında dayak yiyen medyum. dayaktan önce medyada medyum memiş'in ekürisi programlara katılırdı. **
gelecekten haber veren zat-ı muhterem. tanrı kendisini böyle şeylerle uğraşmaması için sakat bırakmış, ama o hala anlamamakta direnmiş bildiği yolda devam etmiştir. tanrı bunun üzerine medyum memiş'i yollamıştır. bunun üzerine durumu kavrayıp inzivaya çekilmiştir. öyküsü böyledir medyum keto'unun.
memiş'ten dayak yedikten sonra bi ara kaybodu sonra şarkıcı olmuş diye haberlere çıktıydı. sonra gene sırra kadem bastı.
özlenilen kişilik.
bir gece kulübünde şarkı söylerken göstermişlerdi tv de. bir an hayattan kopmuştum sanki adamı izlerken. 2 saniye falan... sonra geri geldim. bir de kulağımda çınlardı yeaaaaanniii yeaaaannniidiyordu. def çalıyodu şıngır şıngır bir kızın içinden cin çıkartırken. herhalde ondan sonra şarkıcı olmaya karar verdi.
tekme, tokat ve yumruk manyağına çevrilmiş, cinler ve medyum memiş tarafından defalarca "çarpılmış" medyum. şimdi nerededir, ne yapar... orası biraz meçhuldür...
kendisini gördüm bunun hala memişe küfr ediyodu. bir yandan eli ile koyduk işareti * yapıyodu. tabii bi eli bi elini zor tutuyodu. bi yandan da memişe ''veviş ağanı skçem veviş ağanı'' gibi sesler çıkarıyordu. valla içler acısı bi hali vardı adamın acıdım. üzüldüm de. tanım: sözlükçe el uzatmamız gereken kötürüm kişidir. *
bence esas levent kirca nin olacak o kadar programinda kendisiyle ilgili yaptigi parodi ile zirve yapmistir. medyumdur ve üstüne üstük dayaga da doymaz.
zamanında, televizyonda yayınlanan bir programda medyumlar arası tartışma sırasında medyum memişe:

+ i i i ib ib ibne me me meme memiş dediği için medyum memiş tarafından, canlı yayında girişilmiş olan, daha sonrasında kendisini müzik camiasına adayan, uzun süredir de sesi soluğu çıkmayan insan.
şenay düdek'in dobra dobra isimli programında, canlı yayın konuğu olan doksanlı yılların efsane ismi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.