bugün

Polemik konusu.
yaptıkları yada yapmadıkları kimseyi ilgilendirmeyen yazar.

muhabbet ne bilmiyorum, tanımam etmemde kendisini. daa hakkında nasıl yorum yapilabiliyor bunu daha çözemedim. kimsiniz siz, kim veriyor size bu hakkı.
kendisi son derece seviyeli bir bayandır. bu tarz zirzoplarla işi olmucak kadar da havalıdır. ilyas salmanın miranda kerr'le şansı neyse sözlük trollerinin de kendisiyle şansı o kadardır.
geçtiğimiz günlerde bir takım trolle yaşadığı münakaşa sonucu çirkin saldırılara uğramış olan yazar.
unutma kısmını unutsun. nasıl hatırladığı önemli. yoksa ne diye unutsun insan.
sözlüğün en değerli yazarlarından bir tanesidir. sevilir kendileri. 500 entryinin tamamı da armağan olsundur. evet. *
bayramını en içten dileklerimle kutladığım sevgili yazar. şeker tadında bayramların olsun. evet. *
espri kabiliyeti kırıcılık düzeyinde olan bir yazar.
neyse ki çabuk renk verdi.

edit: (bkz: #21643065)
her sey baslamadan bitince ne degisik ya.
ne sacma ya, ne komik.

yine yalniziz sozluk.optum.
Tanımaya çalışmakta bile fayda var böyle orijinal insani.
gecenin şu saatinde oruç aruoba başlığına bir şeyler yazarak aklıma o güzel adamı sokmuş olan canım yazar.
Uçurumlarla, boşluklarla, düşüş ve belirsizliklerle arası iyi olan yazar. Oysa ki bizler yasak meyveden ötürü cennetten kovulmuşlarız; hangi azap bizi kabul edebilir?
hakkını helal etmesini dilediğim yazar. iyi kalpli ve kindar olmadığını düşünüyorum.
büyüyünce kapıya tırmanma yeteneğini kaybetmiş yazar. insan büyüyünce nelerini kaybetmiyor ki kapı hiçbir şey onun yanında.

(bkz: büyüdükçe kaybedilen yetenekler/#22138919)
Ben maatilde gibi okudum ilk başta komik oldu biraz.
Şunun gibi (bkz: )Tatilde
kim la bu matilde.

oyun parkına çevirdiniz burayı.
fake hesap kullanımından silinen yazar. o kadar sohbetimiz vardı yazık etti kendine.
Hoşgeldin sevgili, gözüm üzerinde.

Koşuştur bakalim buralarda. *
Her gün ilanı aşka konu olan, aşkı cıvıklaştıran yazar.
sevgilisiyle birlikte düşman çatlatan yazar. tanımasam bilmesem söylenenlere inanacağım. yok bir kişi hesap açmış matilde feykmiş ben de obamayım zaten. * neyse tekrar hoş gelmiş sefalar getirmiş. sözlükte dedikodu çoktur aldırma yazmana bak. *
iyi yazmalar. Herkes istedigini yazabilir. Oytun malina katiliyorum dedikodu cok siz eglenin gencler. Bakmayin kimseye.

Bir yazar.
(#23791171) gerçekten güzel yazmış. Tebrik ederim.
Ibne kılıklı tiplere yüz vermediği için eleştirilen yazar. Ah süt oğlanları ah.
Fosil la bu.

Altıncı nesil ne la. Atatürk'ü gormus yazar.
(bkz: altıncı nesil silik)
güncel Önemli Başlıklar