1. 1.
    6.nesil yazar arkadaşım, çok okur ,çok konuşur * hoş sohbettir..
    sozlugumuze şiirleriyle ,yazılarıyla, iğnelemeleriyle * bolca katkıda bulunacagına eminim.
    hoşgeldin matilde..
    1 ... gunesin aynasi
  2. 2.
    beni sözlüğe yönlendiren , doğru cümleler kurmasını bilen ve doğru yerde kullanıp insanı kitleyebilme potansiyeli olan yazar arkadaşımdır. takipteyim bende.
    1 ... jean seberg
  3. 3.
    6.nesil olmasına rağmen nick altında sadece 3 entry görünce şaşırıp bende bir entry ekliyimde bari 4 olsun dediğim yazardır. yazılarına baktığımda güzelde yazmaktadır.
    1 ... off pff genc
  4. 4.
    6. nesil olmasına rağmen nick altında sadece 5 entry görünce şaşırıp bende bir entry ekleyeyim de bari 6 olsun dediğim yazardır. yazılarına da bakmaya üşeniyorum şu an.
    3 -1 ... micro soft musluman
  5. 5.
    6. nesil olmasına rağmen nick altında sadece 6 entry olmasına şaşırdığım, yedinci de benden olsun dediğim yazar. hoş gelmiştir.*
    2 ... olaylara karismayan genc
  6. 6.
    6. nesil olmasına rağmen nick altında sadece 7 entry olması sözlükte daha keşfedilmemiş bir cevherin daha olduğunu gösterdi bana. elma seven yazara teşekkürler.
    2 ... kurtadam
  7. 7.
    6. nesil yazar arkadaşımız. Benden önce geldiği için hoş geldin diyemiyorum. Nick altı entry'me son verirken, sana güzide, duble keyif veren bir kahtalı mıçı türküsü ile veda ediyorum.

Le le le matilde!
    niye gittin tütüne?
    gel beraber kaçalım.
    Bak gidiyor makine.
    1 ... heinrich
  8. 8.
    sözlükte tanıdığım kaliteli insanlardan. kendisi beni çokça gülme krizlerine sokabilmektedir. bu entresan insanı, yakından tanıdıkça daha da seviyor insan.
    3 -1 ... anengineer
  9. 9.
    pablo neruda'nın üçüncü eşinin de adıdır aynı zamanda. edebiyat tarihinin belki de en güzel aşk soneleri bu kadına yazılmıştır.

(bkz: matilde urrutia)
    1 ... toru watanabe
  10. 10.
    eğlenme konusunda master yapmış,über eğlenceli yazar.

muhtemelemen şuan yüzüyor,neyse ben de hazırlanayım da 40 derece sıcakta yük kaldırayım.*
    1 ... kapooo