bugün

1994 doğumlu ofansif ortasaha oyuncusu. dinamo zagreb'de top koşturuyor piyasa değeri 1.250.000 euro.

edit: inter'e 11.000.000 euro'ya imza atmıştır. 10 numaralı formayı giyiyor henüz çok ön plana çıkmasa da 2 3 sene içerisinde adından çok bahsettirecektir.
hırvatistanın potansiyel yıldızı.eğer gelişme kaydederse 3-4 sene içinde avrupanın büyük takımlarından birine transfer olması kesin olan futbolcu. şu adresten kendisi izlenebilir;

http://www.youtube.com/watch?v=Y1uJH6dlNMo
bu sene ligin ikinci yarısında inter orta sahasının değişmez oyuncusu olmuştur. fakat sahada varlığıyla yokluğunu anlayamıyorum ben. henüz öyle çok iyi bir maçına şahit olmadım. büyük ihtimalle seneye asıl patlamayı yapacak.
yeni kranjcar.
1994 doğumlu hırvat oyuncu. tam bir wonderkid.
Hırvatistan in dünya kupasi kadrosunda yer bulmuş orta saha.
liverpool ile adı geçmeye başladı. hadi inşallah.
barcelona'nın ilgilendiği oyuncu.
Liverpool un kadrosuna katmayı planladığı orta saha. Henderson ve emre nin yanında mükemmel olur. Mutlaka alalım.
real madrid'in kadrosuna kattığı hırvat ortasaha oyuncusu.
real madrid in 35 milyon euro bonservisle aldığı söylenen 21 yaşındaki hırvat orta saha.
Real madrid e transfer olmuş 21 yaşındaki sağlam oyuncu.
inter geleceğini satmıştır resmen. milyarder sahibi var bir de takımın, nasıl eski günlerine dönecek bu kulüp bilmiyorum...
pes 13'ün 15'e uyarlanmış yamasında gücü 97'dir. tamam iyi oyuncudur lakin 97 ne be iniesta bile anca o kadar oyunda.

real madride birden terfi etmesi kaybolmasına neden olabilir ilerde. modric gibi olursa ne ala.
Liverpool keşke alabilseydi sene başında. Harika bir çift yönlü orta saha. Real de her maç mutlaka ya ilk 11 ya da oyuna dahil oluyor.
Chelsea'ye transfer olmuş.

görsel
Buralar hep değerlenecek.
4 yıl üst üste avrupa kupası kazanan oyuncu. real madrid ile üst üste 3 şampiyonlar ligi, chelsea ile de dün gece uefa kupası kazanmıştır.
chelsea'den manchester city'ye transfer olmuş.

görsel