bugün

Ben bu yazarı çok seviyorum ya. Çok saf, çok masum hakkaten. Anlamadığı entryleri mesaj yoluyla sorar sevimli.
anlamadığı entry'leri soran yazardır evet. az önce mesaj attı.

+ulan oç burda ne dedin sen? bana laf mı soktun? sikerim seni he sabah sabah uğraşma benle!

-abi dur sakin ol. sana laf sokmadım, bilhassa savundum seni.

+lan sen kimsin de beni savunuyorsun? ite bak ya..

-mesaj/nick uyumsuzluğusun resmen.

+kes lan sanane benim uyumumdan he sanane?

-neyse iyi günler ya.

+sanane lan benim günümd...(engel)

not: umarım aseksüeldir.
Şu an herkesin kız sanıp yürüdüğü ama aslında erkek olan yazardır. Sakin olun gençler nick aldatıcı.
dogduktan sonra kaybedilen sey.
değerli bir yazardır. kendimi çok kötü hissettiğim bi anda attığı mesajıyla desteğini esirgememişti, bir daha sohbet etmedik ama nickini ne zaman görsem anımsarım.
masum değiliz hiç birimiz.
8. nesil olduğu halde ilk kez hakkında bu kadar yazılan, kimsenin yürümediği, erkek olan erkek olarak insanlarin tanıdığı acizane zeki demirkubuz filminden mülhem nicki olan kişidir.
kadınların en büyük silahı.
kadınların en büyük silahıdır.
bir yazar.
zeki demirkubuz'un yazgı'dan sonra en kaliteli filmi.

dk 32:20'de çalan kaset nedir? harbi her izleyişimde bunu merak ederim hep.

parça link: https://youtu.be/acfbf0miiqq?t=32m20s
Sadece çocuklarda bulunur:
özgürlüğüne düşkün bir yazar.
Görüp izlenmesi izlettirilip ibret aldırılması gereken yegane yapıt.
izledim hala daha arada bir izlerim sizde izleyin.
etkileyici bir müzesi olandır. ne de güzel bir müze adıdır.
bugün müzesine gittiğim kavram.
Saglam filmdir, izlenmesi siddetle tavsiye edilir.
gökyüzünün zifirsi vurmuş içimize puslu bir gündüz
ne öğlenin cıvıltısı kalmış gözlerimizde, ne de güneş tenimizde ısıtacak
titriyoruz, üşüüşüz. yeşilim bile renk değiştirmiş koyulaşmış, güzellkleri örtmüş karanlık ve yine akşam olmuş habersizce.
alışılagelmişin dışına çıkılmış, yıllara yenik düşmüş çaresiz,
uyumuşuz belki de masumca
o masumiyet yüzümzde mi, uykuda mı? bunu çözmeye çalışıyorum şimdi ben masumsuz.
haluk bilginerin izleyip utandığı bir film olsa gerek delirmiş adam çünkü.
Gecen gün izleyip mahvolduğum zeki demirkubruz filmi. hele haluk bilginer bi triadı vardır ki film de lanet olsun hayata dedırtır.
Gerçekliğin dibinde biten güzel avrat otudur.
Bir zeki demirkubuz filmidir.
Oyunculuklar harikulade zaten hikaye tam da gerçekliğin bağrından kopup gelmiş. Bilmeden izleyecek olsanız bile zeki demirkubuz işi bu dersiniz kendine has bir tadı olan film.
Ne zaman bir esnaf lokantası veya kıyıda köşede kalmış bir otel görsem aklıma gelen filmdir. Dertli bir Otobüs yolculuğu sırasında da akla gelmeyle insanı tutup sebepsiz bir hüznün kucağına atabilir.
masum değiliz hiç birimiz...
"...o gece oturup düşündüm. oğlum bekir dedim kendi kendime, yolu yok çekeceksin. isyan etmenin faydası yok, kaderin böyle, yol belli, eğ başını, usul usul yürü şimdi.
o gün bugün usul usul yürüyorum işte..."