1. 485.
    corona öncesi çok geç saatler hariç çok kalabalık oluyordu. tren ana baba günü gibi oluyor, biner binmez oturmak çok zor oluyordu. bazen gideceğim yere kadar ayakta gitmek zorunda kalıyordum. şimdi ise insanlar binmediği için eskisi kadar kalabalık olmuyor, her bindiğimde oturabiliyorum.
    1 ... piraziz
  2. 484.
    1.5 asırlık rüyayı bin yılın lideri sayın başkomutanımız recep tayyip erdoğan gerçekleştirmiştir.
    ... sokar
  3. 483.
    recep tayip erdoğan ve akp nin denizin 150 metre altından vatandaşın üsküdara gitmesini sağlayan asrın projelerinden biridir. bu hizmettenten projeye en çok karşı çıkan cuhapeliler olmuştu. yazık..
    2 -1 ... frank lucas
  4. 482.
    marmaray aktarma indirimini tayyip kaldırtmış. ibb yönetimi itiraz etmesine rağmen, tayyip sarayından ukome'ye atadığı insanlara kaldırtmış.
    marmaray

kendince hâlâ son seçimin cezasını kesiyor. seçim yaklaşsın, bunları bol bol hatırlatacağız.
    3 ... ben de yazdim
  5. 481.
    artık aktarma indirimi olmayan hizmet. asrın projesi pekin'i ve londra'yı bağlayacaktı ama 7 liralık bedel ile boş vagonları gezdiriyor artık.
    1 ... selim gunseli pusat
  6. 463.
    Bugünkü insan kalabalığını tarif edemem ama elleşme sezonunun tekrar açılmış olabileceğini söyleyebilirim.
    1 ... sifrem1234
  7. 462.
    Mutlu musun imamoğlu..geldin kurulu sistemi bozdun..
    -1 ... tayber dogan
  8. 461.
    Şu kısa hattın uzatılıp halkalıdan Gebze yönüne giden tren seferleri 3 gündür mahvedilmiş yaylı sistem. Ulan 20 dakika geç kaldın bir de durakta 10 dk beklemek nedir? insanlar geç kaldı geç. insanlara mahçup olmaktan yoruldum.

Edit: hahaha raylı sistem evet. Aceleyle ve sinirle yazınca böyle oluyor.

Edit2: Marmaray, ulaştırma bakanlığına bağlıdır. Şunu hatırlatayım da gün doğmasın çomarlara.
    3 ... ben buraya icimi dokucem
  9. 460.
    Hem akp ye oy vermeyip hem de utanmadan kullandığım araç.

Bazen böyle arsizliklar yaparın.
    3 ... tenet
  10. 459.
    Arkadaşlar yol çalışması yüzünden Gebze -Halkalı arasında tren değişikliği yapılıyor. Örneğin Üsküdar’dan Halkalı yönüne binen bir kişi önce Yenikapı da inecek oradan kazlıçeşmeye gidecek kazlıçeşmede inip Halkalı yönüne devam edecek.
    ... sziasztok