bugün

(bkz: köre bir nickaltı)

habire nickaltı up'ladığı söylenen yazar.

bunu diyenlerin nickaltı'na şöööyle bir göz atayım dedim. kendisinden başka yazan yok amk. kendi nickaltını kendi dolduranlar gelip burada paçalara yapışıyor. öteye efendim öteye, insan önce kendine bakacak.
(#25830349)

Kendi nick6mı kendimin doldurduğunu idda etmiş über komik yazar.

Bunları söyleyende iki saatte bir nickaltını uplayan ilgi açı yalnız.

Edit: insan önce kendine bakacak diyerek kendini daha da rezil eden yazar. Gülmekten yardı efenim gece gece.
eşşek hoş laftan ne anlar koduğumun çakalı. söylediklerini tartta konuş.
sabah entrysiyle costuran yazarın nick altında bir ironi yaptım da koca sözlükten bir bu adam anladı mevzuyu.

seni takdir ettim tosbaga, güzel adamsın.
fena ayar vermiştir. tebrikler.

(#25851907) ayarı vermiş yazar kardeşimiz.
Marjinal bşr yazardır. Heyecanla ve keyifle takip ediyoruz.
marjinal tosbaga: hatemi.
Olaylar olaylar yazarı.

Yıllanmış şarap içmemiş kişilerin nick altından uzak durması gerekir nitekim.

Kadim dostum.
Daha önce de söylemiştim, dolarDaşım Olur kendisi. O yüzden kıskananının çok olması normal. Kendisine naçizane tavsiyem, parası neyse verip attır şunları sözlükten. Sen yapmazsan ben yaparım bak.
[kat: <a href="//www.uludagsozluk.com/c/troll-yazarlar/" title="troll yazarlar" >troll yazarlar</a>]
ne olduğunu çözemediğim yazar. ılık olma ihtimali olsa da harun abi olma ihtimali daha yüksek.

ancak genelde kafalarımız denk gibi.
nicki sevimli hoş lakin kendini tanımam, nickini sevdigim yazar.
Tatlidir severim.
Adamın dibi gibi gelen reistir herkese reis demem ha değerimi bil .
(#25865794)

adamlığı en iyi entrylerde dolaşmak sanan yazar. eheheh. çok komik yazardır, annemlere falan okuyorum yazdıklarını çok gülüyorlar. hatta geçen babam: "bilhakis adidin a'ceb astarlar arzı endam ediyor. hatta hiç zühul etmem 1948 senesinde arkadaş muhitinde bir madahik dost buna benzer Udhukeperdâz şeyler anlatırdı" demişti.

daha önce 2 yıl önceki esprileri yapıyor demiştim ama eleman bildiğin menderes öncesinden çalıyor. puhaha.
pek severim kendisini. iyi okunası yazarlardan.
Ben bu yazarla bir ara yazışmıştım ama tam hatırlamıyorum boş bir muhabbetti öylesine, sanırım kasli yakisikli zengin erkek diye yeni bir hesabı var, bilmiyorum. Fena bir yazar değildi arada + larım ben onu. Bilmem o da beni + lıyor mudur?
(bkz: lavazza)
Başlığı altında maslak lavazza cafe de garsonluk yaptığını yazdığı entryi silmiş yazar.
Kaliteli yazarlardan biridir..
Tanışmak istediğim yazarların başında gelen yazardı. Dün tanışmış olduk.
istatistiklerde adını hep gördüğüm yazardır. umarım kızdır.
Ulan hastayım telefona zor bakıyorum gündemi takip edeyim diye. Sabahtan beri 1 tane entry girmişim biri demiyor ; "ulan bu adam öldü mü kaldı mı?"

Ne zaman benim meşgalesiz günümü gördünüz allahsızlar. Bi' elmadilimlipatatesvebira geçmiş olsun demiş. Püü yazıklar olsun diğerlerine.

Bu arada lemonde abla, çorba için Sağol biraz soğuk geldi ama olsun. Düşünmen yeter.

buradan herkese "bundan önceki son girdiğim entry'i" armağan ediyorum. (Trip attım)

neyse çok ciddi yazdım lan. Durun;

amk bu tavuk suyuna çorba ne güzel gidiyor lan sigarayla. Boğaz sikmeye birebir ama o tat çok güzel geldi. Bundan sonra ne zaman tavuk suyu çorbası varsa o zaman yanında bi dal patlatacağım. Neyse. Nerede lan bu kaşık!!?!?!?

Not: balzac seni yerim. Marcus; doğru konuştun o entry'de. Hakkını verdim. Bu değil "öbürü".

not2: bu ne amk facebook yorumları gibi oldu. Susuyorum ben uyuyacağım. Balzac arayacaksan 10 dakika içinde ara, uykumu bölersen asıl ben küserim.

(bkz: susar mısınız çocuk hasta şuan)
Kız değilmiş. Hastaymış. Mesajıma cevap verse belki bir çorbalar ben yapardım. Hıh.
Geçmiş olsun. Benim kim olduğumu biliyorsun. ( göz atan smile )