bugün

Bıktırmıştır.
Şöhret sarhoşudur.
on birinci nesil troll yazardır. sözlük troll'ü hehe.

(bkz: marjinal tosbaga/#25743414) zaten çoktan rengini belli etmiş amk.
iyi çocuk dedik sahtekar çıktı aq.. Doğru mu lan bunlar?

Kendimi ilker başbuğ gibi hissettim.
sahtekarın teki, vurun kahpeye.

vurduruyordur.
bana göre iyi yazıyor. tarzı, daha önce de defaatle fake hesap kullandığını söyleyen kukiyi andırsa da iyi yazıyor evet. ama nasıl oluyor da istatistiklerde böylesine yer alabiliyor anlamış değilim. hele hele ulupuanı, aman yarabbi. her allahın günü uçuşlarda. kukinin bile böyle artılanmadığı sözlükte, herhalde seçilmiş bir insan olduğunu gösteriyor herkese.

hep de beğenilen entryler. hmm, aynı twitter gibi kullanıyor burayı haspam. nasıl twitter'da saçma sapan gruplaşmalar varsa ve "günaydın arkadaşlar" diyen 80 rt alıyorsa, bu da aynı hesap. ne yazsa deli gibi artılanıyor. hayır adam cidden seçilmiş biriyse ya da ne bileyim mesih falansa nick altında mumlar falan yakıp dua edelim bizi kutsasın diye.
dış ticarette fazla ilerleyemeyecek olan yazardır. bir an önce bu sözlüğün insana fayda sağlamayacağını daha çok işine konsantre olması gerektiğini bilmesi gereken yazardır. lan iyi yazıyorsun işte. zirvede bırak. başka bir nick ile gel ve günde en fazla 3-5 entry yaz. kaptırma bu kadar. güzel bir elveda entrysi gir. akıllarda hep marjinal olarak kal. zirvede bırak ulan! abi tavsiyesi. ben bunu tanıdığımda sözlük kuralları çalışıyordu nasıl da büyüdü serpildi öğrendi. hala kahve borcu var bu arada. evimin dibinde çalışıyor kerata. birlikte fotoğraflarımız falan var lan. bana abi derdi hep. entrylerimle insanları nasıl böyle coşturabildiğimi falan sorardı. bıdık derdim ben ona, o da bana abi derdi tabi her zaman ki gibi.
dünün beğenilen listesine 943 tane entry soktuktan sonra '' fakem yok meleklerim şukulamış '' diyen yazar.

her yazısını ayrı ayrı 15 den fazla yazar şukulayacak. hem de üşenmeden. ahah gel de inan.

o değil peki bu melekler öldü mü? neden bugün şukulamıyolar acep.

cevap: daha fakelerini devreye sokmadı zahiri.

not: otur 100
görsel
görsel
marjinal tosbağayı anlatan en iyi görsellerdir.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/711281/+
görsel seneler once yaptiydim.
nicki tosbağa ama kendisi bir çita gibi seri çalışan yazar.

3-5 gün sonra büyük ödülü kazanacak.
Şimdi anlamadım bu mu urangunun feykimiş yoksa urangu mu bunun feyki? Bu dedim kusura bakmayın.
emek hırsızı yazarımsı. ulan kukla bile 10 entry sokamadı günün en beğenilen entrylerine sen kimsin ibiş.
soktu diye(entry) eleştirilen yazar.

öyle ya da böyle sokmuş bi kere artık keyfini sürsün/sürün, kasmayın bu kadar.

bi yazar.
bir anda anlaşılmamış entryleri dolan yazardır. oysa hiç yoktu.

melekleri ibnelik yapmaya başladı galiba.
kitabıma gidiyorum. nerede word dosyalarım...

edit: ulan seri artı vere vere bi' hal oldu herkes. hepiniz mi fake'imsiniz!?

edit: lan yeter artılamayın.

not: üzerinden prim yapılan yazar. yarın istatistiklerde kimi göreceğimiz belli.
Öncelikle bu adamı sözlükten soğutan herkesin aklına sokayım.
Lan sözlük ergen ve kalitesiz ırkçılar ile doldu.
itiraf ediyorum bu aralar en çok güldüğüm entryler bu adama sahip. Eminim çoğu yazarında öyle.
böyle kaliteli yazarlar fake olsa ne olur olmasa ne olur?
Hani günün en beğenilen entry lerine girmek için fake olmamak mı gerekli? (Ki adam fake değilim diyor bende buna inanıyorum)
Yok hani girse ne olur girmese. Neden bu kadar Sözlüğü ciddiye alıyorsunuz ki?
Velhasıl söz konusu yazara tavsiyem marjinalliğin hakkını verip söylenenleri pipisine takmaması yönünde.
Sevdiğimiz bir yazar.
Fıttırmış yazar. Bu ne amk!?

http://i.hizliresim.com/rmmXE3.png

Bu nasıl moderasyon ya?

zaten hepsi silinecek entry'lerimin de, rezaleti görün istedim.

Artık bakınız vermek de yasak. Bildiğin mal aq.
Üzülerek belirtiyorum Bugün malesef silik yiyecek yazardır.
Kendisi dayanamamış sözlüğe.
Soğuttunuz adamı amk.

geri dönmesi ümidiyle.
evet efendim.sözlüğe neşe katan yazarımız için beklediğim kampanyadır.yok troll,yok fake.sözlükte yüzlerce belki de binlerce saçma sapan yazar varken takıldığınız yazar çok abes.neymiş istatistiklere giriyormuş,çok ulupuanı varmış.ne ilgilendirir sizleri. adam gayet de eğlenceli ve neşeli yazıyor.derseniz son zamanda trollüyor diye haklısınız ama küstürmemeliydiniz tamamı ile o sebepten diye düşünüyorum.
kırılan arkadaşın gönlünü almak
ooo silik alırım bi dal.

lan ne istiyorsunuz çocuktan, sözlüğün kalitesini yükseltiyor diyerekten geri durulması gereken kampanya.
(bkz: marjinal tosbaga ip silik yesin kampanyası)
Marjinal tosbaganin veletliklerini engellemek için ip silik yemesinin gerektiğini düşünenlerin başlattığı kampanyadır.

(bkz: karindesenjackinkizkardeşi ip silik yesin)
(bkz: ip ban)