bugün

sık denememeniz kaydıyla güzel bir ortamda müthiş bir gece geçirmenizi sağlayacak olan etken madde...
Ben bunun en kalitesinden (rapçilerin içtiği) içtim. Dağda bir yere oturup yaktık yaşadıklarım şunlar:

1- 3 saat yerimden kıpırdayamadım. Slow motion moda girdim ayağa kalkamadım şişe suyu bile tutarken zorlandım.
2- içmeye başlarken aç değildim arkadaşım köfte ekmek yer misin dedi tokum dedim ama içtikten 1 saat sonra hayvan gibi acıktım ne varsa yedim.
3- Kafam müzikle senkronize oldu konserdeymişim gibiydi.
4- Paranoya yaşadım kurt geldi sandım 1 saat yerde yuvarlandım bağırmaya başladım.
5- Hafif halüsinasyon ve sanrı yaşadım kafamda diyaloglar kurdum arkadaşım ne diyon mk öyle bir şey söylemedim dedi.
6- Ağaç hışırtısı motor sesiyle birebir aynı bunu sadece rüzgar esen ağaçlık yerde içen bilir. 10 dakika ağaç sesimi motor sesimi diye düşündüm o kafayla.
esrardan daha ağır bir ot sanırım.
şiddetle uzak durulması elzem madde. acayip zararlı bir şey yav.
Çeşitleri vardır. En geçerlilerinden birisi super lemon haze dir.
vücutta oldukça etkili olan kullanımı yasaklanmış ot.
Esrar (marijuana), kenevir bitkisi Cannabis Sativa'nın çiçek ve yapraklarının kurutulup doğranması ile oluşan yeşil ya da gri bir karışımdır. Torba içinde ya da preslenmiş bir şekilde satılır. Kenevir bitkisinin reçinesinden yapılır. Reçine, bitkiyi ısı ve kuruluktan koruduğu için Latin Amerika ve Orta Doğu gibi tropikal bölgelerde yetişen bitkilerde daha fazla vardır. Bazıları, esrarı yiyeceklere (kurabiye gibi) ya da demlemek için çaya karıştırır.

Sigara ile içilince etkisi 10-20 dakikada başlar, 2-3 saat sürer. Ağızdan alındığında ise etki gücü 1/3'dür ama etkisi 12 saat sürer. Esrar sakızımsı ve suda çözünemez olduğu için enjekte edilebilen bir preperata dönüştürülemez ve dolayısıyla damardan alınamaz.
spiderman’daki mary janein aynı.
ismi çok havalı ama dilimize adı esrar.
yaşlandık be artık..

birama sarılayım ben ya..

21 yaşındaysanız hayat çok zor gerçekten..
psychedelic madde. esrar olarak da bilinir. yararı ve zararı hala tartışılıyor. (bkz: esrar)
Bir tür kenevirdir. Devlet yasal olarak ekmeye başladı ama bireysel olarak ekeni görürse defterini dürmeye de başladı. Bakalım neler olacak.
kafası geçince öküz gibi yedirir.
Bir tür semevi din.
Güzel Kafa yapar.
15 dk içinde 380 kg içilince/ tüketilince ölümcül olabildiğini duydum. buyüzden bukadar ünlü içiyor sanırım.
Yapılan bir çok çalışma Marijuana'nın sigaradan hatta alkolden daha az zararlı olduğunu ortaya çıkarmıştır.
Okyanusun ortasında bulunan dünyanın en derin çukuru.

(bkz: marijuana çukuru)
Galiba aklımı aldı giderken.
Düşünmez oldum unuttum dünü.
Gönlümde gün be gün aşkı solarken.
Gayesizce gezdim Allah'ın günü.

Nedir Allah'ım bu esrar perdesi.
Bir iyi bir kötü insan nesnesi.
Hep böyle acı mı aşkın meyvesi.
Delirtecek beni esrar perdesi.
yenmez ya da damardan alınmaz..

yiyin ve de damardan alın bünyenize..

hadi bakalım..

edit: evet iyi geldiği pek çok hastalık vardır ve bu yolla tedavinin yasal olduğu ülkeler bile mevcuttur..
hâşâ özendirmek gibi olmasın ama sigara ve alkolden daha az zararlı olduğu söylenmektedir.
walter white reisimizin eşinin aldatmasına sebep olan iğrenç şey. tavsiye etmiyoruz o yüzden.
George Washington evinin bahçesinde marijuana yetiştirirdi.
bazen ihtiyaç bazen ise zevk olur.
dünyada sağlığa yararları gün geçtikçe fark edilen, zararlarının ise koca yalanlardan ibaret olduğu anlaşılan bitkidir. Amsterdam'da yasallığı ve ne kadar keyifli olduğu konusunda şöyle geniş de bir kaynak var; http://kesfetsene.com/amsterdam-coffee-shop-rehberi/