bugün

entry'ler (311)

bungee jumping

Üniversitede yıl sonu şenlikleri kutlandığı zamandı, vinçle birlikte bir ekip geldi, kuruldular. 65 metrelik atlayış yaptım, düşme sürecinde tüm vücut organları gözlerinize baskı yapıyor ve kapatmak zorunda kalıyorsunuz ama inanılmaz keyifli ölmeden denenmesini şiddetle tavsiye ederim.

özel halk otobüslerinde muavin bulunan dönem

çocukken boyum kısa olduğu için biletçiye yakalanmadan sıvışır kör noktalarda yerimi alırdım sonra şoför freni bi koyardı hoop ben en öndeyim muavinle burun buruna gelmişim, o frenler neydi öyle arkadaş.

vegan

kesinlikle zengin olunması gerekmez, evde ayrandan yoğurda peynirden kebaptan köfteye kadar her gıdayı kendiniz yapabilirsiniz, hem daha ucuza hem daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde. Ek olarak 4 senedir veganım kan değerlerimi 4 ayda bir ölçürüyorum eskisinden daha iyi değerlere sahibim, merak eden ilgilenen yeşillendirebilir.

memelerini saç tokasıyla toplayan kızlar

oturduğum yerde duvara bakıyorken dünyanın herhangi bir yerinde ne kadar saçma sapan şeyler oluyor kim bilir diye düşünüyordum bunu gördüm Z kuşağını anlamıyorum, anlayacak gibi oluyorum ama yanılıyorum.

otuzluk abilerden genç sözlük erkeklerine öğütler

bol bol sevişin. bazen bir aşk bir üniversiteden daha iyi.

iphone 12 nin 23 bin tl olması

doğal olandır, nesine şaşırıyor kükrüyor insanlar anlam veremiyorum. bu gibi yeni piyasaya çıkan her ithal üründe pahalı diye ağlanacaksa işimiz yaş.

hatay

yak işlet devret modelinin adım adım işlediği şehir.

gecenin müziği

Stephan marley - Inna di red.

kadınlık maaşı

meclise getirilsin de oylamaya sunulan en saçma sapan tasarı olarak tarihe geçsin.

uzaylılar

koronavirüs sebebiyle seyahatlerine ara vermiş canlılardır.

türk dizilerini izlemeyip netflix izleyen tipler

ülkemize katkı sağlamak istemiyorumdur belki ayrıca zaten vergi alıyorlar, sözlüğe höykürmeden önce az düşün istersen neyse acıcık daha büyüyünce artık.

kayıp kedi

Sosyal platformlarda ümraniye kedi gruplarına yazdınız mı, çok güzelmiş umarım kavuşursunuz

sikildim dövmesi

bu tip genellemeler hiç güldürmüyor başlıktaki öyle sikerim böyle sikerimciler de kıskançlıktan bu role bürünmüş kerkinip duran muhafazakar acizler kanımca.

yazarların bilgisayar özellikleri

emir kipini samimiyet olarak kabul ediyorum, macbookpro i7 16gb 500gb SSD

sadece bana mı oluyor hissi

onu bilmem ama cengiz aymatov'un deve gözünü okurken trenin bacasındaki dumanın kokusunun gelmesi sadece bana olmuyordur.

ece üner in işcinseldim demesi

içerisinde cinsellik geçiyor haydi hemen cımbızlayıp başlık açayım ihihihi...

kızların resimlerini görüyoruz böylece çaktırma

okula türbanla girebilmenin önünü açanlar arka kapıdan "çaktırmadan" sana bakıyormuş meğer, şaşırma, uyan.

en nefret ettiğiniz davranış ne

mesai dışı vakitlerin müşteri tarafından saygısızca gasp edilmesi, hele şu korona sebebiyle uzaktan çalışma günlerinde malumunuz.

hz muhammed in ay ı ikiye bölmesi

bunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok,
Ay bölünür de birleşir de, herşeyin bir evresi var.

https://tr-static.eodev.c...4769296d2ee22f821575f.png

incicilerin orospu çocuğu olması

açmayın bebeler (bkz: 12 nesil)