bugün

mariah carey nın unutulmayan parcasıdır, siyah beyaz sade guzel bir de klip'i vardır..
mariah carey'nin seslendirmiş olduğu ve geçiğimiz sene mtv de en fazla süre zirvede kalmış olan duygusal bi şarkı.
sözleri de müziği de güzel olan yabancı slow şarkılardandır. *

I am thinking of you
seni düşünüyorum

In my sleepless solitude tonight
ıssız uykusuz gecemde

If it's wrong to love you
eğer seni sevmek yanlış ise

Then my heart just won't let me be right
o zaman kalbim doğru olmama izin vermeyecek

'Cause I've drowned in you
çünkü sende boğuldum

And I won't pull through
ve içinden çıkamıyorum

Without you by my side
yanıbaşımda sen olmadan

I'd give my all to have
sahip olduğum herşeyi verirdim

Just one more night with you
sadece seninle bir gece daha geçirmek için

I'd risk my life to feel,
hayatımı riske ederdim

Your body next to mine
vücudunu benimkinin yanında hissetmek için

'Cause I can't go on
çünkü devam edemiyorum

Living in the memory of our song
şarkılarımızın hatıralarında yaşamaya

I'd give my all for your love tonight
aşkın için bu gece herşeyimi verirdim

Baby can you feel me
bebeğim, beni hissedebiliyor musun?

Imagining I'm looking in your eyes
gözlerine baktığımı hayal ediyorum

I can see you clearly
seni kolaylıkla görebiliyorum

Vividly emblazoned in my mind
güçlü bi şekilde aklımı çevrelemişsin

And yet you're so far
ve hala çok uzaktasın

Like a distant star
uzak bir yıldız gibi

I'm wishing on tonight
bu gece dilek tutuyorum

http://www.guftekar.com/b...oku.php&ceviri_no=252
lise gençliğinin; mobil telefonlarının rehberlerine, kız arkadaşlarının/erkek arkadaşlarının, isimleri yerine duhul ettikleri yegane inglizce söz grubu.
the ballads albümündeki versiyonu orjinal versiyonundan 1 dakika kadar daha uzun olmakla birlikte daha kahredici bir etkiye sahiptir. eskimeyecek bu şarkı.
neredeyse tüm düğünlerde bir defa çalan şarkı. bir zamanlar çoğu sevgilinin şarkısı olmuştur. klibi siyah beyazdır.
altılı ganyanların vazgeçilmezi, her daim favorilerinden biri olan mariah carey'in R&B şarkısıdır. klibinde jokeyiyle durumlarını görürüz mariah "the stone" carey'in.*
(bkz: all i have)
dinlediğim en anlamlı aşk şarkısı. bir şarkının sözleri ve müziği bu kadar tamamlayabilirdi birbirini.

http://www.dailymotion.co...mariah-carey-my-all_music
dadından yinmez mariah carey şarkısıdır. hele o nakarat kısmı beni daşlardan daşlara vurur. çok fena çoook...
ayşen diye bir şarkıcı vardı bir zamanlar. bu şarkıyı türkçe olarak, biraz daha hızlı bir tempoyla yorumlamıştı albümünde. şarkının sözleri de; ayrılmak zor değil, seni unutmak zor. akşam oldu yine, hayalin her yerde, rahat yok bana.. şeklinde sürüp gidiyordu.

(bkz: ayrılmak zor değil)
mariah carey nın muhteşem sesiyle hafızalardan silinmeyecek derecede yer etmiş bir eseridir.
akustik versiyonuyla imzalar atılıp edilen ilk dasta çifte eşlik etmesi gereken parça.
ingilizce herşeyim anlamına gelir.
gerçekten çok güzel bi parça. çok mutlu bir anınızda winamp'ta kendi kendine çalmaya başlarsa gününüzü değiştirir. o denli etkili bir ilaç.
mariah carey'nin müslüm babadan arakladığı şarkı.

(bkz: meselem)
art arda 145389 kez dinleyebildiğim şarkı.
eskimeyen bir mariah carey klasiği.
Her seferinde ayni etkiyi yaratan harika sarki.
tehlikeli şarkı fazla dinlemek iyi değil, emoya dönüşme olasılığınız var aman diyim. sora duyqhusal chocuq olmayın bana noluyo yhaa.
1997-2000 arası bu şarkıyı ti amo ile beraber çalmayan avm'lere belediye mühürü vuruyordu, öyle.
Orijinali mıymıy bir balad iken, hangi dj'yin eli dokunduysa, 90'ların en iyi dans parçalarından biri olup çıkmış şarkı.
bazı insanların "benim ol" diye çevirdiği ingilizce söz.
Söylemesi dinlemesindan çok daha zevkli bir şarkı.
muhteşem mariah carey şarkısıdır. şimdiye kadar onun kadar güzel söyleyen görülmemiştir. harikadır.
güncel Önemli Başlıklar