bugün

kendisiyle birer kadeh şarap içmek istediğim kadın. şarap gibi kadın. o nasıl güzel bir çığlık atmaktır offf ya..
2 aylık sakatlık sonrası eski başarısından yavaş yavaş uzaklaşan güzel tenisçi.istanbul cup'ta yarı finalde elendikten sonra şimdi de wimbledon'da çeyrek finale kalamadan elenmiştir.
sesiyle nirvanaya olaştırabilecek hatunlardan.
20 Yaşındayken Amerika Açık'ı kazanmıştır.Bu kupayı kazanan en genç oyuncudur.
"karşılaşmalarında 100 desibel ses çıkartan bu seksi şempeza, yatakta nasıl olur da ölü bir kurbağa olur" diye düşünmemizi sağlayan rus tanrıçası.
herkesin oyununu beğenmek zorunda olmadığı tenisçi. * *
Çok güzel bir vücuda sahip olduğu halde geniş omuzlarıyla estetik sınırlarını zorlayan, zaman zaman da bozan tenisçi.
dünkü maçı toplamda 12 çift hata ile rakibine hediye etmiş tenisçidir. malesef eski formunu hiç koruyamamıştır. üzüldüm valla, 3. turda elenir mi ya 2 numaradaki seribaşı?
çıkarttığı seslerin sahibi olmadığını düşündüğüm varlık. tvde servis öncesinde gösteriyor yakın çekimde müthiş bir güzellik. sonra genel açıya geçiyor kamera, servisi kullanırken bir çığlık geliyor ki böylesine bir güzelliğin sesi olmasının mümkün değil imkansız. orada bir ejderha var eminim.
çıkardığı seslere ve attığı çığlıklara bakılırsa raketiyle arasındaki özel ilişki diğer bayan tenisçilerden biraz farklı olsa gerek.
Tenis kortu disinda ya da makyajli haliyle hicbir cekiciligi kalmayan bayan tenisci. Tatar turk'u olduguna dair soylenceler dolasir.
başarısında güzelliğinin çok büyük etkisi vardır. güzelliği ile rakiplerini komplekse sokmaktadır ve morali bozulan rakibini yenmesi de zor olmamaktadır.
boyunun 1.88 olduğunu öğrendikten sonra peşini bıraktığım hatun...
topa her vurusta orgazm oluyormus hissi veren kadin tenisci..olmaz ki boyle de vurulmaz ki..
sony ericsson championships 2007 de önce daniela hantuchova yı 2-0, bugün
svetlana kuznetsova yı 2-1 yenerek yarı finale çıkmayı garantilemiştir. özellikle bugün kuznetsova karşısında eski günlerindeki gibi mükemmel bir oyun ortaya koymuştur. çok sert ve isabetli forhandlerle sonuca gitmiştir. nitekim turnuva başlamadan önce favori gösterilmeme nedeni kendisine sorulduğunda; ben bir savaşçıyım her maça ayrı konsantre oluyorum, fiziksel olarak eksiğim ama savaşmaktan vazgeçmeyeğim cevabını vermiştir. *
(bkz: like a stone)
steffi graf ın sıctıgı bok olamayacak tenisçidir.
makyajsız hali daha güzel olan tenisçi.
topa vurduğu gibi konsantre sevişiyorsa, sevgilisi dünyanın en mutlu kişisidir.
soyadından dolayı türklerle bir bağlantısı olduğunu düşündüğüm kadın. (bkz: maria sarapova)
bir gazeteye * "kolunu indirmiş hafiften gögsü görünür" bir fotoğrafı konulup kaybettiği maç şu başlıkla verilmişti; "sharap off". yani sözkonusu kadınsa tenis yazılır ama tenisle mukaffa başka şey öne çıkar.*
maçlarda giydiği giysilerle gece bir davete çok rahat katılabilecek kadın.
motorsikletli paparazzilerin kovalaması gereken kadın.
96.defa düzenlenen Avustralya Açık'ta * tek bayanlarda şampiyonluğu elde eden rus raket.
yurdum insanının ne acıdır kafasında oluşturduğu ideal kız tipi. ancak ne kadar iç acıdır ki kendisi gibi olmak pek bir imkansızdır.