bugün

euro 2012 portekiz milli takım kadrosuna çağılmamıştır.

http://www.haber1903.com/...fernandese_sok_haber.html

bir beşiktaşlı olarak bu habere çok sevindim.eğer ferdi gitseydi ve iyi bir performans sergileseydi bizden alırlardı bu adamı.
euro 2012'de yokmuş, kadroya çağrılmamış.
artık büyük kulüplerin dikkatini falan çekmez, takımda kalır. iyi bir haber bu.
beşiktaş'ın transfer ettiği en iyi yabancı oyuncu olmuştur fakat gerçek bir beşiktaşlı olamamıştır.
fenerbahçe'ye gelmesi muhtemel futbolcu. ayrıca karde$ takımdan gelmesi durumunda bjk'lı arkda$larımızın destekleyemeye devam edeceği futbolcudur.
avrupanın 6. büyük futbol ekonomisine sahip bir ülkede oynayıp yıldızlaştığı halde milli takımına seçilememiş futbolcudur.
bakkal para üstünü 50 kuruş eksik verse ortalığı dağıtacak insanlarca 1,2 trilyonunu alamadığı için ayrılmaya kalkan adam eleştiriliyor. totenham hotspurs 4 aydır bu adamın peşinde ama yumurta kapıya dayanıncaya kadar adamın parasını ödemeyen, ödemeyi de geçtim karşısına alıp konuşmayan yönetim yerine fernandes kabahatli çıktı...

futbolumuzun içinde bulunduğu batağın sebebi işte bu düşünce iklimi.

dingonun ahırı gibi yönetilen kulüpler, basiretsiz yüneticiler, onların suçlarını örten besleme bir basın ve o basının ağzıyla, aklıyla konuşan bir alay beyinsiz...

utanmasalar "kulüp sıkışık neden fernandes yardım etmiyor?" diyecekler...
teknik olarak türkiye liglerine gelmiş , en iyi futbolculardan biri.
bu gidişle kalacak futbolcudur.

sanırım biz yol göründü.

(bkz: sen kal biz gidelim fernandes)
galatasaraylı olarak takımımda görmek istediğim (olmayacağını bile bile) futbolcu. bileği sağlam ve esnektir, kıvraktır. teknik kapasitesi oldukça iyidir. topa iyi vurur. ne diyelim efenim allah sahibine bağışlasın.
dünyann her takımında oynayabilecek yeteneğe ve futbol zekasına sahip oyun kurucu.
tek handikapı portekizli olması. genlerinde var adam napsın.

http://kelebekgaleri.hurr...6255&rid=2368&p=1
seçilmemesine iki açıdan bakmak lazım.

1* satılacaksa kötü olmuştur, piyasası ve değeri düşer.

2* satılmayacaksa iyi olmuştur, beni x takım istiyor aga gaçıyom ben diyemez.

3* evet.
Bakkal gibi kulüp yöneten yada yönetildiğini sanan adamların kızdığı ortasaha oyuncumuz. Fernandes daha Beşiktaş için ne yapmalı ben anlamış değilim. Herkes yatarken bu adam oynamadı mı arkadaş? Şimdi niye hakkı olan parayı istedi diye kızıyoruz ki? Bir düşünün bir işyerinde canla başla çalışıyorsunuz ama 6 aydır maaş yok. Birde patronunuz bir tek kelime bile söylemiyor maaşlarla ilgili. Şimdi siz işi bıraksanız ve patron arkanızdan '' göt herif bıraktı gitti bizi'' dese patron mu haklı siz mi? Parasını istedi diye gözümde küçülmedi hiç. Hatta bunu ernst q7 simao egemen veli kim yaparsa da kızmam. Kimse idare etmek zorunda değil. Bir adama kapı gibi sözleşme yapıyorsan kurallarına da uyacaksın. Ayrıca;

(bkz: Tarikat kur müridin olalım)
istikrar iyidir ama gerizekalılık konusunda olunca can sıkar...

http://alsancakstadi.net/...es-icin-totenham-devrede/

vizyon fotomaç gazetesinin ilkokul 2 tarzı haberciliği, ufuk samanyolu tv olunca dünyadan habersiz saçmalamak da kader oluyor...
portekiz milli takımına çağrılmaması şaşırtmış futbolcudur.
dünyanın her takımının orta sahasında oynar. başlığını açmaktan gurur duyduğum adamdır. ben keşfettim lan adamı!

galatasray bir dakika bile düşünmeden transferi için harekete geçmelidir. beşiktaş ile sorunları var kendisinin ve muhtemelen elden çıkartacak beşiktaş onu. 13 milyon euroya 29 yaşındaki melo yerine 26 yaşındaki fernandes bitirilebilir.
twitter hesabında '' thank you for everything besiktas '' diyen futbolcu.
nereye lan ? daha karpuz kescez !
twitter hesabından twitter'da hesabı olmadığını, adına açılmış tüm hesapların sahte olduğunu açıklamış futbolcu.
takımda kalması gereken tek yabancı futbolcu. kaliteli bir teknik direktör ile neler yapabileceği ortada. ricardo quaresma gibi kendine oynama, şov yapma huyu da pek olmadığı için takıma faydalı bu adam. asabi de değil. diğer tüm vatandaşları gönderilmeli ama kendisi kesinlikle takımda tutulmalı.
fatih terim ile aykut kocaman'ın rüyalarını süsleyen über futbolcu. giderse avrupaya gider.
Portekizli . Beşiktaş'ın orta sahasının bel kemiği . Beşiktaşın adeta beyni .
manisaspor a attığı gol hala akıllardan çıkmayan portekizli futbolcu. http://www.youtube.com/watch?v=Z_OH6eBi7aY
küçük maçların adamıydı bu sene. ama belki iyi giden, hedefi olan bir takımda büyük maçlarda da coşabilir.
3-5 maç iyi oynadı diye yere göğe sığdırılamayan futbolcu. Bütün Portekizliler gibi derhal, bir şekilde, bjk'ye zarar verdirilmeden (mümkünse...) satılmalıdır.
Carlos martins sakatlığının ardından euro 12 kadrosuna çağrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu ama teknik direktör paulo bento tercihini braga dan hugo viana dan yana kullandı. inanamıyorum.
yetenekli oyuncu ama takımla bütünleşememiş.Takımınına ihtarname çekmiş.Asil beşiktaş taraftarı hala manu da manu diye geziniyor.Haklı olarak ihtarname çekmiş de olsa artık bu adamdan beşiktaş sevgisi beklenmez.Gönderilmelidir.