bugün

Sonisphere Istanbul 2010' da ''Burada dört büyuk grup var diyorlar .. S.ktr ordan !'' cümleleriyle hayranlarını bir kez daha mest etmiş bir gruptur kendisi..
konserlerine "türkler giremez" şeklinde bir dedikodunun olduğu ama kendi ağızlarından bunun yalan olduğunu defalarca duyduğum grup. kendileri tam aksine ortaçağ türklerine büyük saygı duyarlarmış.
sadece türkiyede dinlendiğini düşündüğüm grup. we don't play we gay mottoları olsa gerek.
bir şarkılarını* 16 dilde söyleyen grup. türkçe sini dinledim bir iki defa ve hafif karadeniz şivesi* algıladım, çok keyiflendim valla.
sonisphere de dışarda 55 lik amcaları onların motorlarını görünce 'büyüksün Manowar. whimps and posers leave the hall !! (bkz: Metal Warriors)' dememe neden olan eşsiz grup. joey baba onurlandırmıştır bizi. üstelik cok da haklıdır.
-Kimin için geldiniz?
-Manowar!!
sonisphere festivalde Sahnede olduklari muddetce yerimde duramadigim, merakla izledigim ve hic inmesinler dedigim...

ulan Eric! Sen ne muthis adamsin..seyirciyi nasil gaza getirecegini iyi bilen ve kesinlikle "sarki soylemek icin" yaratilan bu herif heavy metalin krali!
şüphesiz ki kings of metal şarkılarıyla kendini açıklayan gruptur. (bkz: joey demaio çok yaşa)
metalın krallarıdır.
en az 3 kez entry girdim bu başlığa ama bir kez daha gireceğim ülen. tutamıyorum çünkü kendimi.

-kim için geldiiiniiiz?
-MANOOWAAAAAAAAAAAAAAR!!!!
gods of war şarkısı bitirendir.
Hell yeah! Hail and kill. Sık sık dinlemeli ve dinletmeli.
(bkz: die for metal) argh.
adının menovır şeklinde telaffuz edilmemesi gereken gruptur. herkes ingilizce bilmek zorunda değildir ve elbette yazılan kelimeleri düzgün telaffuz etme zorunluluğu da yoktur ama bir grubu dinliyorum ve seviyorum diyor ise o kişi en azından grubun ismini, anlam değişikliğine uğratmayacak şekilde söylemeye çalışmalıdır.
sonisphere 2010 türkiye de hiçbir şarkısını bilmeyen arkadaşıma bile ne duygular yaşattığını gördüm ya bu grubun işte o andan itibaren saygım 10 kat daha çok arttı.
die for metal adlı şarkılarıyla beni kendilerine aşık etmiş grup. kendilerini en iyi heavy metal grubu gören grup en sağlam heavy metal değiller ama çok yetenekliler işin açıkçası
bateristi bugün itibari ile ölen grup.
man of wars dır acılımı aslında. die for metal şarkısı yarar gecer.
bateristi olan scott columbus'u bugün kaybeden grup.
toprağı bol olsun...
tek temennim bu üzücü haberden sonra grubun müziği bırakmaması.
uzun yıllar takıldığım cafede warrior on the world gibisinden bir nakarat barındıran şarkılarını yüzlerce defa dinlediğim ve gaz veren şarkılar yaptığına karar verdiğim grup. şarkının nakaratı tam olarak bu olmayabilir.
(bkz: bridge of death) adında güzide bir şarkıya sahip olan grup. ha gay etkileşimler bırakırlar o ayrı.
Father şarkısı' nın türkçe versiyonu harikadır. Ahaha adamın türkçesine bak götüm gibi diye dalga geçen insanlar, sonra soad bize köpek diyor, soykırımı destekliyor diyen insanlardır. Lan adamlar seviyor sizi, we will return diyor, alanın ebesini sikiyor, şöylede muhteşem bir yorum yapıyor sonra yok bunlar 4 zibidi, savaştan kaçar, yok heriflerin türkçesi bok gibi. TRT spikeri mi bunlar amünüyüyüm ?

Helal olsundur. candır manowar.
true metal gibi bir metal yapan metalin tanrıçaları denen güzel grup. ama kesinlikle aşırı black sabbath çakmalığı yapıyolar bazı şarkılar değil çogu şarkıda kopyala yapıştır yapıyolar. ayrıca aralarında rol kesmeyen tek insan olan scott ı kaybetmiş grup.
lemmy is god, e bunlarda öyle. yani neymiş, metal çok tanrılı bir dinmiş.

bazıları kötülemiş kendilerini ama öbür tarafı var bunun, tanrıyla taşak geçilmez. adamlar four gods of metal, ötesi yok.
metal müziğin duayenlerinden olan grup. müzikleriyle uyumak , sözlerine eşlik etmek hoştur.
insanı Heavy metale doyuran grup. Sıkılmıyorsun kardeşim dinlerken! Ayrıca kendileri Türk hayranıdır,sempatizanı değil. Bizzat kendileri demişlerdir türklere ve tarihimize hayran olduklarını.
heavy metal in en baba grubudur. hele de bir selamları vardır ki tadından yenmez. sağ el sol bileği kavrar ve havaya kalkar.

http://www.youtube.com/wa...=mfu_in_order&list=UL
türkçe meali yakala ve sik.