bugün

entry'ler (355)

çok yalnız olduğunu fark etmek

mastürbasyon yaparken ağlamaktır. ha ben kremin ayarını tutturamadığımdan ötürü yanlışlıkla elimi gözüme çarptırmıştım, ağlamam ondandır.

rus kızından çıkma teklifi alan türk genci

ağlar, ses kaydı alamadığı için ağlar. mahallede binbir türlü çakal çukala bunu kanıtlayamayacağı için ağlar, sonra göbek atar göz yaşlarını dökerken, sonra sara krizine girmiş gibi titrer pezevenk.

aldığı teklife göre, göreceli şanslı erkektir.

farklı nickli yazarların aynı kişiler olması

Kaç tane "farklı" nickli yazar olabilir ki? Sorusunu akıllara getiren durumdur. *

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

anal fist fuck.

paslı makasla adam öldürmek

atatürk dönse söyleceği ilk şey ve atatürk geri dönse söylenecek ilk söz gibi iki başlığın üst üste olmasından ötürü, açana da yazana da yapılmasının mübah olduğu cinayet türü.

emolara ne oldu

Olan şey şu her dönem suçlanan gençlik oluşturuluyor... Emolar'dan önce Tikiler ondan önce Metalciler * daha sonra şimdi de apaçi adı altında yozlaşmış ama yaşamaya çalışan ve bunun içinde suçlanan bir gençlik oluşturuluyor. Yakında tekrar Metalcilere dönerler suçlayacak bir şey kalmayınca...

gerçek zamanlı arama

Google' ın yeni sekmesi.

http://www.google.com.tr/realtime?hl=tr&tab=wY *

iki tek atmak

iki tek atılmayacağını düşündüğüm, iki tekin aslında bir çift ettiği ve kimsenin kafayken bunu düşünmediği sözcük öböyi. *

papanın ateist olma ihtimali

Saptanamaz bir önerme olup, doğruluğu hiç bir zaman kanıtlanamayacaktır. Günümüz dikkate alındığında insanların artık dine ihtiyaç duymadan kendikerini yönetebildiği bir yapı oluştuğundan Papanın bile ateist olma ihtimali doğru bir önerme olmaktan çokta uzak değildir.

yaşlandıkça hedeflerini küçülten insan

hüseyin üzmez gibi insandır. 70 - 14'den bunu çıkarıyor insan.

yanınızda sürekli oyun oynayan sevgili

Ne güzel, kendim gibi bir nerd buldum dedirten sevgilidir. Hemen 2. bir bilgisayar yanına konur aynı oyunu online, veya line üzerinden herneyse beraber oynanır arada kaybedince üzülürse kollarınızda teselli bulur. Sevinirse kucağınıza atlar... Ne hoş, ne güzel... *

facebook ta ismail yk ya yapılan saldırı

(bkz: ismail yk dinliyorum hoperlörlerim kapalı)

işsizlik verileri azalsın diye üniversite açmak

fabrika açılması gerekirken okul açılarak yapılan saçma harekt. lastik ve pamuk fabrikaları türkiyeyi kurtaracak.

dudaklarına ruj süren kızlar bakire değildir

sürdükleri rujları bir yerlerine soktuklarından haklı önerme.

47 nci antalya altın portakal film festivali

gereksiz bir festival.

bu birliğe ihtiyacımızın olduğu günlerde spor

birlik beraberliğe her daim ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda bunun sadece sporla sağlanabiliyor olduğu gerçeğidir. inkar edilemez öyledir, haklı mücadelelerindeki kürtler ve ermeniler bile bu dönemlerde birlik beraberlik ateşiyle yanarlar, destek çıkarlar, türkler ise bu mekruh milletlere hoş görü ile yaklaşırlar.

türkler olarak kanatları altındaki diğer milletlerle birlik olmalı. onlara hoş görü göstermeli. kimsenin birden şerefli olması beklenemez, onlara abilik ederek bu sağlanabilir.

12 eylül 2010 türkiye abd basketbol maçı

Bu Türkiye kupayı falan hak etmiyor, umarım evet yüzdesi kadar fark yeriz dedirten final maçı.

türkiye nin finale çıkmamış olduğu gerçeği

Türkiye' nin değil sadece 12 adamın finale çıktığının gerçeğidir. *

dunyanin en serefli ordusu

(bkz: lichtenstein) ordusu *

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

(bkz: loserların twitter sayfaları) *