1. 1.
  manowara sonradan dahil olmuş davulu parçalıyacak gibi çalan tek düze davul yazan müzik adamı.Warriors of the worldün klibinde 2. chrashinin zil ayağı ile birlikte düşmesine neden olur.
  ... osmanthegral
 2. 2.
  davullara vururken başka eklemlerini kırmadan direk omuzdan çıkarır hareketi manowar'a bir şey kattığı görülmemiştir. (bkz: drum machine)
  ... shakesbeer
 3. 3.
  davardır kuzudur koçtur manowardır. çam yarması gibi bir adamdır zira çaldığı davulda da hiçbir teknik belirtisi yoktur. çalabilmesi için standartların üstünde bateriler üretilmiştir. taş sopa börtü böcek allah ne verdiyse giriştiği için standart bateriler dayanmamaktadır. The Triumph Of Steel de ortandan kaybolmuştur. oğlunun hastalığı nedeniyle yerini rhinoya bırakmıştır . 96 da tekrar manowara dönmüştür.
  2 ... chazsmyr dhuunyl
 4. 4.
  iskoç değildir , amerikandır .
  2 ... gerko
 5. 5.
  müzisyenlikten önceki işi musluk tamirciliğidir. davulu basit ama sert çalar.
  2 ... david addison
 6. 6.
  manowar için gayet hızlı ve gösterişli bir bateristtir. sonuçta tenik parçalar üretmiyorlar, gaz parçalar üretiyorlar.

  dünyada ki metalciler arasında en sert yumruğu atma potansiyeline sahiptir.
  ... nakata
 7. 7.
  hayatını kaybeden baterist. manowar’un “battle hymns” ve “the triumph of steel” dışındaki tüm albümlerinde çalan, 2008 yılında da gruptan ayrılan davulcusu scott columbus dün hayatını kaybetti.
  54 yaşındaki columbus’un ölüm sebebi henüz açıklanmadı.
  2 ... fuckthewhat
 8. 8.
  (bkz: r ı p)
  3 ... kalemtras
 9. 9.
  akşam akşam moral bozmuştur. rip scott columbus.
  4 ... koylu goren masum uzayli
 10. 10.
  kadıkoy'de atlantis müzik'in sahibi ablanın söylemesiyle kaybettiğimizi öğrendiğim şahıs. bir süre kaldım, nassıı yea?, diye. sabahın köründe yola çıkıp, hiçbir şeyden habersiz olursan böyle geç öğrenirsin işte. hasktr dedirtmiştir. çok üzüldüm, canlı izleyememiştim. (bkz: lys 2010)
  (bkz: rip)
  3 ... crzytarantla