bugün

kadın milletini en güzel kazıklayan,erkeklerede sac baş yolduran marka...

(bkz: sevgiliyle mangoya girmek)
kadınlarda mango aşkı doğuştan geliyor heralde dedirten,çoğu erkeğin baş belası,para tuzağı mağazalar zinciri.
süper kokusu olan tropikal bir meyve.*
(bkz: cennet)
önünde sigara içip sevgilisini bekleyen bir cok erkege rastlanabilecek mekan.
tropikal bir meyve. guzel diyorlar, yemek nasip olmadi. suyu cok guzelmis, icemedik daha. bir de boyle kavun gibiymis, suyunu icine doldurup, buz muz katip iciyorlarmis, daha tadamadik.
kadıköy'de 5 katlı magazası olup bakırköy(carousel), profilo ,akmerkez, yeşilköy vs. bir çok yerde şubesi olan ve indirim zamanı tam indirim yapan fakat sezonunda da tam bindirim yapan marka.
zaradan pek hoşlanmayan onu kendine rakip gören zaranın olduğu yerlere mağaza açmamaya azami özen gösteren alışveriş yapmaktan büyük zevk aldığım ispanyol menşeili güzel marka.
indirim gününün önceki gecesinde kızların gözlerine uykunun girmediği ,yaptığı indirimlerle kadınların bir birine girmesine neden olan, kavgalar çıkartan bayan giyim markası.öyleki şahit olduğum indirim günlerinden birinde mağaza pazar yerine dönmüş elbiseleri koli koli yerlere saçmışlardı.tezgahtarlar kutularla elbise getirip kızların önüne düküyordu yahu.
Tropik olması sebebiyle Türkiye'de yaygın olmamasına her daim üzülebileceğim muhteşem meyve.Bulunduğu yerde tereddütsüz alınıp yiyilesi lezzet..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.