bugün

görsel
sözlükte kadın taklidi yapan bir aktrollün hiç de gülemediğimiz benzetmesi. mizahı rahat bırak bence.
Bence gayet klas bi' mizahi argüman olmuş.
erkekse bir derece anlaşılabilecek ama gerçekten kadın ise tövbelerden tövbelere koşturacak olan bir genişin zeka kokan esprisi olan süper komikli söylemdir. böyle kadın mı olur ya saplı sultan resmen..

görsel

geçen günün kuyruk acısı bunlar farkındayım o gün ağzını açamayınca yara yapmış içlerde * erkek olduğunu ispat edecekmişiz. sebep ? sözlük zaten meraktan geberiyor bu çomar erkek mi kadın mı diye. akşam akşam ya feykini de yardıma çağırmış hemen çapsız..
işte bunlar hep patlak prezervatiflerin sonucu...

görsel
(bkz: çomar bella)
sınıftaki bir arkadaşımızın lakabı. epey bi malın teki olduğu için kendisine bu şekilde hitap ediyoruz. komik bulduğum için sizlerle de paylaşmak istedim.

ama sanırım buradaki yazarlardan biri direk üzerine alınıp ''bana hakaret ediyurlar ühühü'' diyerekten mis gibi formata uygun yazımı sildirmeyi başarmış. mal olduğu için mi üzerine alındı bilmiyorum artık. ben başka bir maldan söz ediyordum ahaha.
(bkz: yazar burada kendisinden bahsediyor) Mel mel gibsonumuz vardı, şimdi birde mal mal gibsonumuz oldu demek. Aslında venus bella da iyiydi.
darbeyi yapıp kaçanlardan evet.
Gördüğüm kadarıyla zaman icinde mallığında hicbir değişme olmamıştır. En dip seviyedeyse demek.
savunması gezi parki nickli ve ülkede gerekse gezinin gerekse muhalefetin ismini kirleten vatan düşmanı pkk dhkpc destekçisinin ağzına yakışmayan; akp ve hdp düşmanı, vatansever, atatürkçü, muhalif, cumhuriyetin temel kurucu değerlerine bağlı, ölçülü fikirlere sahip ve neyi neden neden savunduğunu bilen, dahası eğlenceli ve arada paylaştığı görsellerle yüzümüzde bir tebessüm oluşturan bir yazar olup gerekse sözlükte gerek ülkede aklını ve mantığını kullanabilen az sayıda insandan birisidir.
not : mel olanından bahsettim. *
adamı güzelce uyarıyorsun paylaştığın belge sahteye benziyor dikkat et kendine başın ağrır bundan dolayı diye. geri zekalı gelip beni tehdit ediyor diyor. bokunuzda boğulun oğlum ne diyeyim iyilik de yaramıyor size.
(bkz: mel mel bakan gibson)
seccadeye hobbit seccadesi diyen bi tane var hahahahaha.görsel
az öncede dediğim gibi babanın lakabı bana veya bir başkasına uymaz o nevi şahsına munhasır bir lakaptır kardeşim devam et sen.
görsel
Seccadeye mel mel bakan gibson dönüş yapmadın seccademiymiş o .
--spoiler--

seccadeye mel mel bakan gibson dönüş yapmadın seccademiymiş o .

--spoiler--

oğlum allah rızası için türkçe dersleri al artık ne olur. beynim hararet yapıyor senin anlatmaya çalıştığını anlamaya çalışırken..

seccade değil evet. omo koloştoroğlo ozor dolodo diyeceksin hemen dimi ? adam basiretsiz herhangi bir duruşu yok. oy kaybederim korkusuna çıkmış özür mesajı atmış o onun bileceği iş beni bağlamıyor.