Makyaj bazı, fondötenden önce yüze uygulanan şeffaf bir jeldir. Cildinizi pürüzsüzleştirir ve kusurları kapatır. Makyaj bazını yüzünüze pürüzsüz bir şekilde yayın ve fondötene geçmeden önce kurumasını bekleyin.
Kapatıcılar küçük kusurları, koyu halkaları ya da lekeleri gizlemek için mükemmeldir. Ten renginize uyan bir ton seçmeye dikkat edin. En iyi seçenek pürüzsüz, kremsi bir formül olacaktır. Sorunlu noktalara uygulayın ve yüzük parmağınızı kullanarak yumuşak hareketlerle yayın.
Allık, teninize doğal bir ışıltı katacaktır. Ten renginizle uyumlu sıcak bir ton seçin. Boyayı elmacık kemiğiniz boyunca yayın. Daha göz kamaştırıcı bir görünüm için, elmacık kemiğinizin en üst noktasına biraz parlak allık ya da çok az aydınlatıcı dokundurun.
Mükemmel bir maskara, hacim ve belirginlik katarak kirpiklerinizi havalandırır. Kirpikleri kıvırıp eyeliner çektikten sonra uygulayın. Kirpiklerinizi uzatmak için, uygularken fırçayı kökten uca doğru döndürün. Kirpiklerin en iyi şekilde ayrışması ve kalınlaşması için çubuğu oynatarak gidin. Eğer ekstra hacimli bir görünüm istiyorsanız, bir kat daha uygulayın.
aşırısı mide bulandıran şeydir. evet.
Vallahi özledik dedirtir.
Misler gibi canım makyaj malzemelerim melul melul fesleğen gibi oturmakta.
Öksüz gibi, yetim gibi...

Dur bi makyaj yapıp çöp atmaya çıkayım bari, gönülleri olsun...
görsel
Bir türlü alışamadiğim ve bir b.k anlamadığım güzellik bilmemnesi.
papağan gibi boyansam ben de güzel olurum aq... ne güzel bide rengarenk falan. erkek olarak ona kanıyoz zaten.
artık zıvanadan çıkmıştır.
filitreleri geçtim makyaj ve malzemeleri yöntemleri çok değişti.hadi onu sildin yıkadın kalıcı makyaj da var.
hiçbir kadın gerçek değil.
yalan inanmiyorum.
yalan.
hastayım süğürlendim.
Soyle bi akli basinda dusununce insan..., ne kadar sacma bisey oldugunu farkediyo. Niye boyuyosunuz olum kendinizi joker misiniz siz manyak misiniz .. palyaco gibi sizle alakasi olmayan bi yuzle geziniyonuz.. benim eskim de boyleydi sonra makyaji bi birakiyo hasta gibi soluk benizli..
Üniversiteden beri Günlük makyajım allık rimel rujdan ibaret; yani yanakları dudakları renklendirmek ve kirpikleri belirginleştirmek. Özellikle fondöten, pudra gibi cildin hava almasını engelleyerek cildi bozan ürünler hiç kullanmam sanırım.
siyasetçiler bunu en çok yapan kişilerdir.
o kadar çok yaparlar ki, yakışıp yakışmadığına bakmaksızın...
çok da iyi yapılmasının hiç bir anlamı yoktur.
maksat o ''makyajı'' yapmaktır.
gözle görüleni örtmek!
başka bir hale büründürmek!
saklamak!
Kızlar kahverengi tonlarında bir kombin yaptım. Yarın en yakın arkadaşımın nikahında giyeceğim. Makyaj olarak hep kahve tonları kullanıyorum. Farklı ne olur ya öneriniz var mı. Gözlerimi de ön plana çıkarması lazım makyajın. Makyajdan anlayanlar tavsiye pls. *
eğer yüz güzelse hafif olması yetecek olan kişisel bakım şekli. abartılı makyajlar yerine daha sade makyaj yapan kadınlar daha güzel gibi geliyor.
Her gün yapmak bana saçma geliyor.

Makyaj dediğin özel günlerde yapılır.

Tüm kadınlar işe okula giderken bile düğüne gider gibi artık. Bu biraz kıro değil mi...
Çok uğraş alanım değil.
ihtiyacım yok bebeğim