bugün

tarzını veya sesini sevmeyenlerin çoğunlukda ve tartışılabilir olduğunun kabul edilmesi gereken ancak samimi ve bir tv yıldızı olduğu tartışmasız kabul edilmesi gereken *türkücü**.
efendim simdi bu mahmut tuncer i ben candan, samimi ve babacan olarak görmüstüm tvlerde.keske hislerim öyle kalsaydi.
bundan 2 sene önce almanya'ya yilbasi gecesi konseri icin gelmisti.yakin bir arkadasimla sahipleri urfali olan bir kebabcida urfa kebabi yerken , iceriye paldir küldür adamlar geldi önce iceriyi bi kolacan ettikten sonra adamlarinin arkasindan bi asiret lideri gibi geldi.
efendim bizde iki salak * cok samimi oldugumuz garsona yanina gitsekte bi hosgeldin desek ayip kacarmi dedik.garsonda bu iki masum kizi kiramayacagini bildiginden olur niye olmasin dedi.arkadas hemen ayaklandi, ben oturttum önce garsonu göndermeyi teklif ettim. arkadasimin karsisinda sanki brad pitt vardi cok heycanliydi. * neyse cok uzatmayalim garson gitti ve üzülerek geldi yanimiza. kusura bakmayin kimseyle görüsemem diyor dedi. biz g* gibi kalmistik ortada. iyiliksever garsonumuzda almazssiniz olur biter kasetini dedi.arkadasim hemen zaten almiyodukki deyince bizi ve yanimizdakileri bir gülme tutturdu.ben hemen atladim bundan sonra dinlemeyecegim halde giciklik deilmi bütün sarkilarini internetten indiricem dedim ve silicem * herkes bize hak verir bakisi attiktan sonra hüzünden cok gururumuz incinmis bi sekilde ciktik kebabcidan..:( * bi daha da gitmedik urfali kebabciya. bi daha da urfa yemedik hic. ama onun cokmu umrunda deil.artik bizimde deil *
(bkz: buda böyle bir anımdır sözlük)
tanim: ici disi bir olmayan hele samimi hic olmayan tribünlere oynayan bir türkücü.
an itibariyle disko kralında konuk olarak bulunan şarkıcımızdır.
Bu hafta disko kralına konuk olup ayrı bir renk katan Urfa Lisesi mezunu sanatçı

(bkz: susey)
''B çok önemli bir harftir. B olmasa, Bülent'e Ülent, Bursa'ya Ursa derdik!..''

demiş kişi.
Hala şivesini düzeltememesi tarafımdan hayretle karşılanan şarkıcı kişi.Bir de izdivaç programları sanıldığı gibi Esra Erol tarafından başlatılmamış, Mahmut abi tarafından başlatılmıştır.
her kanalda bir tane bundan olsa türkiyede bekar ve işsiz insan kalmayacağına yürekten inandırmış insan evladı. esra erol ve zuhal topaldan ayrılan en önemli yönü ise hergün program yapmaması ama her programında mutlaka birini evlendirmesi (nokta atışı) ve evlendirdiği kişilere eşantiyon olarak eşşek yüküyle hediye vermesinin yanında bir de iş bulmasıdır. ***
(bkz: sempatik türkücü)
komik türkücü. espirili ve gördüğüm kadarıyla temizde bir insan.
hayvan! + eti yemiş esprisiyle gönüllerde taht kurmayandır.
default brütal sese sahiptir
güzel insan.
az önce okanı şutlayıp muhabbet kralını sunan türkücü.
cebinizde para varken bu adama yaklaşmayın sakın. kokusunu mu alıyor nedir, sende 20, onda 50'lik var deyip yoluyor adamları. bizati gözümle gördüm.
inanılmaz derecede tatlı bir şey. kedi canını senin..

http://www.facebook.com/v...241833637594&comments
yılların eskitemediği sempatiklik kralı.
hala bu adamı dinleyen ve izleyen bir kitle ve bu adamdan reyting uman bir kanal olması düşündürücü.
(bkz: mahmut tuncer ile kız kaçırıyoruz programı)
futbolcuymuş eskiden. * http://galeri.haberturk.c...hic-kimse-inanamiyor/1/21
ruhumda bir sıkıntı var, adlı entellektüel şarkısıyla acayip ruh hallerine sokmuştur. ben söyliyeyim duymadık demeyin sonra, dünya mahmut tuncer'in etrafında dönüyordur, güneş filan bok püsür.
http://www.youtube.com/watch?v=X3Mjb1lti_M
(bkz: anan bizde lo)
an itibariyle samanyolu tv de çiğ köfte yoğuruyor. *
lee lee leydidah, see see seylidah, haa haa haymına, mına gumdumun, gum gumm...
offf off haltın dişli h*eyriye hıltır hıltır yürüye...
diye enfes bir türküsü olan, türkücüdür.
altın disli hayriye sarkısını oda arkadasım tarafından dinlemek zorunda bırakıldıkdan sonra dilime dolanmasıyla kahrettiğim türkücü.
güncel Önemli Başlıklar