1. 1.
  bütün dünyanın tırstığı amerikaya kafa tutan küçük insan. davasını sürdürmesini, buşun hakkından gelmesini temenni ettiğim şahıstır
  5 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  en (bkz: delikanlımühendis) cumhurbaşkanlarından..
  2 ... rasko
 3. 3.
  israil hakkındaki yorumları amerika ya kafa tutması gibi şahsına münhasır özellikleri olan takdirimi kazanmış cumhurbaşkanı
  4 ... baudelaire
 4. 4.
  recep tayyip erdogana bir cok yonden benzettigim insan. ikisi de halkin, ozellikle fakir kisminin oylerini alarak gelmislerdir. ikisi de muhafazakar kesimden gelmektedir. ahmedinejad, 10-15 sene once devrimcilerin genclik organizasyonlarinda aktif birisidir, ve cekirdekten yetismedir tabiri caizse. tayyip de keza akincilarin icinden gelmedir. ikisi de danismanlariyla gorusmeden aciklama yaptiklarinda cuvallamaktadirlar.
  bu konuda ahmedinejad cok daha basarisiz yada talihsizdir. en son israille ilgili yaptigi aciklamayi disisleri bakanligi tekzip etmisti.
  ve degisiktir ki, ikisi de halkin geneli tarafindan benimsenmekte, ve oyle yada boyle 'en iyisi bu kardesim napalim' tadinda sahiplenilmektedir.
  2 ... child
 5. 5.
  büyük bir paranoya eseri;

  Döneminde amerika ile ilişkilerinden dolayı amerikan ajanı olduğunu düşündüğüm kişi

  (bkz: Saddam hüseyin)
  ... uzaklarda
 6. 6.
  bizde niye böyle dirayetli liderler yok diye düşündüren insan. kendi halkının çıkarlarını ön planda tutup kimseye oyun eğmemektedir. biz kar getiren tüm kurumları ona buna peşkeş çekerken, teknoloji de dışa bağımlı hale gelip bir vida bile üretemezken, iran kendi nükleer santralini bile kendi geliştirmeye çalışmış, kimseyi de aracı kılıp kapitalistleri zengin etmediği için karalanmaktadır. elektriği çok ucuza mal eden, petrol rezervi çok büyük bir iran ın ne kadar güçlü olacağını varın siz hesap edin.
  1 ... fewzi1907
 7. 7.
  türkiye'de büyük sempatiyle bakılmaya başlanmıştır. son derce sakıncalı...
  -2 ... neozom
 8. 8.
  lider. amerikan ajanı filan deniyor, kim o zaman amerikan ajanı değil. sert üslubu yüzünden iran'ın imajını zedeliyor, resmen savaşa kışkırtıyor diye düşünen aydın(!)lar var, bizim gibi her dediğini kabul etmesi mi gerekiyor savaşmamak için, pkk'yı kim azdırıyor, iran türkiye için iyi şeyler yapmaktadır diyemem ama iran için bu adam gerçek bir lider. hugo chavez amerikan ajadı, ahmedinejad amerikan ajanı, oh anasını satayım abd'ye posta koyan ajan oluyor. senin kuracağın nükleer santralden 1 türk istihdam edilirken 50 küsür avrupalının istihdam edileceğini bileceksin, sen büyük ülke olacaksın, senin siyasetçin gerginliği tırmandırmamak için milletin gururunu incitecek, ahmedinejad pis kaka olacak, ünlü alman düşünürü corc buş bu konuda hassektar diyor, haydi barışa manasında.

  başbakanımız geçenlerde 350.000 euro karşılığında son model mercedes araç aldırdı, alman arabasıdır mercedes bilmem biliyor musunuz, türkiye'nin tek bir arabası dahi yok, ahmedinejad'ın ise 74 model renault aracı var, bilmem kıyas kelimesini kullanmak hakaret olur mu?
  ... kisinin degeri aradigi seydir
 9. 9.
  (bkz: iSANECAT)
  VALLA SERBEST CAĞRIŞIM
  (bkz: AHMEDiNEJADiN SÖZLÜKTE YAZAR OLMASI)
  ... necromancer
 10. 10.
  ahmedinejad bugun gene şovunu yapıp 15 askeri ingiliz halkına hediye etmiştir. ve şöyle konuşmuştur

  "Bu konuda haklı olduğumuz ve onları yargılama hakkına sahip olduğumuz halde, Hz. Muhammed'in öğretisine dayanarak, 15 ingiliz askerini ingiliz halkına bir hediye olarak affettiğimizi açıklamak istiyorum"

  islamı en güzel bir şekilde tanıtmıştır.
  3 ... tosun burada da hizmetinizde