bugün

#9342196 halbuki pkk ile dost olunmalıydı, halbuki pkk denen orospu çocuğu ordusuna ülkemizin toprakları böldürülmeliydi.

mahir çayan denen adamı götünden anlamış, yeni bir pkk sempatizanı bünye. hoş gelmemiş, kanatlarını da takmış tez zamanda uçması dileğiyle.

(bkz: yeni bir pkk sempatizanı yazar hoşgeldiniz)

edit : beni de faşist diye yaftalamış, ha benim tosunuma. git bir kelime anlamını öğren de öyle gel. mussolini neresi, türkiye'deki vatanperverlik neresi. neyse senin daha yüz fırın ekmek yemen gerek.
(#9342338) sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz.
müzisyen olmaktır.
(bkz: o mahir beste çalar müzganla ben ağlaşırızı)

ya da.. ne? demek istediğim yazar. ya da bursa'ya da mı mayın döşersiniz? yo dostum yo, o göt ister. miting alanında yirmi kişi bir kişiye saldırdı diye güçlü mü oldunuz? bununla nasıl övünür insan? yirmiye bir!

20 kişinin bir adamı dövmesi mi asıl olay, yoksa o bir kişinin cesareti mi?
(bkz: titre oligarşi mahir çayan geliyor)
nickiyle sempatimi kazanmış yoldaş yazardır.

hayallere dalıp gitmiş kendisi.

(bkz: adam alice in wonderland beyler)

ek; #9401967 türkleri kendi ülkesinden kovmaya yeltenmiş yüzsüzdür. dileyen kalabilir bu ülkede ama biri gidecekse o da sizin gibilerdir. bir de gidin kitap okuyun gibisinden birşeyler söylemiş bu lafı diyenlere.
kimin ne kadar kitap okuduğunu nerden biliyor acaba? mesela ben ayda 3 kitap bitiriyorum ortalama yeter mi üstad kürtçü olmam için?
nickine kurban olunası diye düşündürtmüş önce sonradan girilerine bakılmış, bu nick sana çok yakışmış gurban dedirtmiş yazardır.

hep yazsındır, ne güzel yazmaktadır. ve bazen yazmak en devrimci eylemdir..
yazacak entry bulamadığı için sağa sola sardıran yazarlardan sadece birisi.
evet işte yine bir ergen solcu-devrimci kardeşimizle karşı karşıyayız. gerçi benim haberim yoktu da, kendisi bana bulaşınca gördüm ben de ve dedim dur bi bakam hele ne ayakmış bu diye. baktım, bişey göremedim.

hayır son yıllarda devrim deyince pkklılar akla gelir oldu, ben ona gıcığım abi. dağa çıkmış 3-5 dağ keçisi ne anlar devrimden mevrimden arkadaşım. bsg ya.
bir işte yeterlilik sahibi olmak. (bkz: ehliyet)
(bkz: kendini devrimci zanneden kürtçü)
pkk ya terörist diyenlere laf atan yazardır. lan tamam kürtçülük yapıyosun karışan yok. ama pkk ya terörist demeye neden bu kadar takıldın anlamıyoruz.
(bkz: (#9648558))

bu ve bunun gibi girileriyle insan olmadığını bizlere anlatmaya çalışan bir tek hücreli.
anladık artık insan değilsin sakin ol.

edit: eşcinselmiş bir de.
her şeyin karşılıklı olduğunu düşünmeyi sağlayan yazar.

evcilim yavrum ben ama sen evcil bile değilsin.
bir hafta da yazar yapan yönetimden şikayeti yazar. bende artık şikayetçiyim bu moderasyondan. bu yazar daha noktalama işaretlerini bilmiyor ki.
mahir olmak zordur vesselam. mahir gibi dağ yürekli olabilmek, mahir gibi kendini halkına feda edebilmek, geleceğe ışık olabilmek, üretken ve etkin olabilmek vs vs.. mahir için yazılacak söylenecek öyle çok güzel şey var ki.. ne yazsam, ne söylesem hep eksik, hep onu tam olarak ifade edememiş olacağım...

kensini tanımam etmem ancak nickini görür görmez pek sık yapmadığım birşeyi nick altına birşeyler yazmyı istedim.

umarım bu çöpe dönmüş sözlükte nickinin hakkını vererek yazar..

hoşgelmiş.
kürttür. Kendini sosyalist sanan yazar.
(#9876550) dikkat ette birileri hasan'ın intikamını misliyle almasın demek istediğim kürt. ha bir de benim 'altıma' gelip sonunun çatlı gibi olmasını isteyurum gibi bir yorum yapmış. kürt işte. fazla söze gerek yok.
her yiğit mahir olabilir mi dostlar;

yiğit olmak şandandır
kendini death note çizgi filmindeki eleman sanma ihtimali de olan kürt.

''yov şu ırkçıya araba çarpsın şuna da yıldırım düşsün istiyurum ...''
(#9816200) yanılmak.
şeref abidesi kürt. şerefi abdullah öcalan kadar falan var yani.

faşizm zamanında komunistleri siktiğinden dolayı gayrimeşru çocuğu yanlış yerde arayandır.
aynaya bak derim.

sübyancı çıktı bir de herif. e biz hep diyoruz bunlar kim insan olmak kim diye..